1. līnijas Ligue derības: Marseļa ir gatava vēlreiz apžilbināt


Vairāk ciešanu pret Metz kartēm

Metz vs Marseille (18. vs 2.)
Sat, 16:30 GMT
Stay on Betfair Are living Video

[1.85] izredzes uz Marseļas uzvarēt pār Metz šajā nedēļas nogalē liecina, ka tirgus vēl nav pienācīgi reaģējis uz fantastisko formu, kuru l&#39OM īstenos šajā armatūrā. Andre Villas-Boas spēlētāji ierodas Lotrijas reģionā pēc sešu maču uzvaru sērijas un būs pārliecināti, ka šīs sestdienas pēcpusdienā savāks vēl trīs punktus.

Portugāles manager Marseļā ir paveicis izcilu darbu. par budžetu Marseļas pārvēršanai par īstiem trim pretendentiem. Marseļa pēdējās nedēļās ir spēlējusi kādu drausmīgu futbolu, un virs kluba karājas mierīgs un pazemīgs noskaņojums, kuru jūs parasti nesaistītu ar šo drūmo Vidusjūras ostas pilsētu.

Metz ir 16 vietas un 19 punkti zem Marseļas Ligue 1. kopvērtējumā. Viņi nav uzvarējuši pēdējos astoņos mačos visās sacensībās (W0-D5-L3) un viņu mājas rekords ir impresīvs W2-D3-L3. Ņemot vērā Marseļas formu, šī ir fantastiska iespēja par labu cenu atbalstīt vienu no Francijas augstākajām pusēm.

Jauks komplekts stila ieslēgšanai

Bresta. vs Great (14. un 13. datums)
sestdien, plkst. 19:00 pēc GMT
Tiešraide Betfair tiešraidē

Great cīnās par konsekvenci, guess puses aizraujošais potenciāls padara tos par pievilcīgu atlasi šajā nedēļas nogalē. Patriks Vieira (attēlā iepriekš) un viņa spēlētāji pagājušajā nedēļas nogalē apspēlēja 4-1 uzvarētājus pār Metzu un, ja viņi šajā nedēļas nogalē spēs uzstāties aptuveni vienā līmenī, viņiem vajadzētu atgriezties no šī brauciena uz ziemeļrietumiem Francija ar neizšķirtu vai uzvaru.

Wylan Cyprien divas reizes bija rezultātu tabulā pagājušajā nedēļas nogalē izcīnītajā uzvarā pār Metz un ir kļuvusi par iespaidīgu virzītājspēku vidējā laukuma centrā. Alžīrijas starptautiskā Youcef Atal vairāku mēnešu zaudējumi ir trieciens, guess formā Kasper Dolberg, Ignatius Ganago, Adam Ounas un Alexis Claude-Maurice Nicā ir daudz dažādu uzbrūkošo talantu.

Bresta ir neveikli pretinieki un visas sezonas laikā ir zaudējuši tikai vienu reizi mājās (W4-D4-L1). Tomēr viņi arī visu sezonu ir uzvarējuši tikai piecas reizes, un ir pamanāms, ka lielākā daļa viņu uzvaru nāk no mērenām vai vājākām pusēm. Jauki ir [2.76]lai uzvarētu, un laba likme pie [2.0] Draw No Wager tirgū.

Mērķis ir gudrā likme Bordo

Bordeaux vs Strasbourg (5. vs 15.)
Solar, 14:00 GMT
Tiešraide BT Sport 3 un Betfair Live Online video

Svētdienas pēcpusdienā Girondes kartēs ir izklaidējoša spēle, un mērķi ir viedā likme. Bordo un Strasbūra ir abas labāk uzbrūkošas nekā aizsardzības puses, un tas būtu jāatstāj tā, lai šī spēle izvērstos.

Astoņām Bordo spēlēm šajā sezonā ir bijis vairāk nekā 2,5 Mērķi. 10 no šiem 17 mačiem abas komandas guva vārtus. Bordo līdz šim aizvadītajos 17 mačos vidēji gūti 2,82 vārti. Mājās pēc tam, kad pagājušajā nedēļas nogalē tika uzvarēts ar sešiem konkurentiem Marseļā ar 3-1, menedžeris Paulo Sousa izsūtīs savus spēlētājus pozitīvus un uzvarētus.

Strasbūras attieksme bija diezgan negatīva līdz jūrai. pārmaiņas novembra sākumā. Vadītājs Thierry Laurey nolēma ieviest vairāk uzbrūkošu taktiku, un viņi ir strādājuši: Strasbūra ir palielinājusi 10 punktus no iespējamiem 15, pārvietojot pāris vietas uz galda.

Šajās piecās spēlēs Strasbūras vārtu skaits ir dramatiski mainījies: trijos no šiem mačiem viņi ir guvuši četras reizes, vēl vienā no mačiem guvuši piecus vārtus, un vidējais gūto vārtu skaits uz spēli piecu piecu punktu laikā ir kas pārsteidzoši ir 4,6. Ņemot vērā punktu gūšanas modeli spēlēs, kurās iesaistītas abas puses, jāņem vērā izvēli, kas pārsniedz 2,5 mērķus [2.4] vai “Jā” abās komandās, lai gūtu vārtus? tirgus [2.0].Resource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.