Millwall v Notingemas meža derību padomiMillwall pret Notingemas mežu
Piektdien, 6. decembrī, pulksten 19:45
Sky Sports activities

Millwall meklē

Augšupceļamā Millwall pacēla labi nopelnītu punktu Birmingemā. pagājušās nedēļas nogalē, lai turpinātu viņu lielisko dzīves sākumu pie Gerija Roveta . Šauna Viljamsa izcilais tālsatiksmes atvērējs deva Lauvām pelnītu pārsvaru St Andrew&#39s, pirms apmeklētāji 11 minūtes no laika piekāpās ekvalaizerim, lai tikai nopelnītu daļu no sabojātās spēles otrajā pilsētā.

Millwall bija izbaudīja labākās spēles iespējas, kad mājinieku vārtsargs Connal Trueman izdarīja lieliskus pirmā puslaika ietaupījumus, lai samazinātu Matt Smith galvu un Ben Thompson voljēru. Jed Wallace bija nozīmīgs Lions – viņa vadībā tika uzstādīts Viljamsas atvērējs un viņš divreiz sēdēja, aicinot krustiņus, kurus Smits varēja pārveidot, kad galvaspilsētas klubs virzījās uz priekšu.

Neskatoties uz to, ka nespēja nopelnīt augstākos apbalvojumus, Kopš Rowett ierašanās oktobrī, Millwall ir zaudējis tikai vienu no sešiem, nostādoties vieglā galda vidusdaļā. Tomēr jaunajam priekšniekam ir jācīnās ar virkni traumu Šauns Hutčsons joprojām rada lielas šaubas, kamēr Shane Ferguson, Ryan Leonard, Williams un Wallace visi tiks novērtēti pirms piektdienas vakara armatūras.

Notingemas mežs cieš retu reversu

Notingemas mežs pagājušajā sestdienā zaudēja vietu automātiskās paaugstināšanas vietās, jo sarkanie bija pārsteigti ar 1: mājās sakāvi bogey komandai Kārdifai. Triktārie koki spilgti sākās pilsētas laukumā, kad Joao Carvalho izšāva savas labākās iespējas virs bāra, un pēc tam atpalika no spēles sākuma līdz Bluebirds pirmajai konkursa iespējai.

Šis atklāšanas mērķis bija pirmais mežs, kurš bija piekāpies četros mačos, un Sabri Lamouchi vīri dubultoja centienus, meklējot ekvalaizeru. Sarkanajiem sarkanajiem kodoliem ilgi bija jāizmanto kodols, wager par visu kārtīgo uzbūvi un glabāšanu no 31 centiena viņiem izdevās piezemēt tikai vienu šāvienu uz mērķi, jo pēdējā trešdaļā viņu līderi nebija pārāk acīmredzami. .

Pēcspēles Lamouchi bija neapmierināts ar tikšanās iznākumu, sakot: “Skaitļi ir skaidri. Bet mēs neko vairāk nevaram izdarīt. Mēs varam tikai mēģināt sasniegt mērķi. Mēs radījām lielas iespējas. Parasti mēs ļoti efektīvi sasniedzam mērķus, kurus gūstam pēc radīto iespēju skaita. Šoreiz tas bija pretēji. ” Gaidāmas nelielas izmaiņas XI.

Millwall bija 1- uzvarētāji, kad pagājušajā sezonā izklaidēja Notingemas mežā Denā. Šī uzvara bija viens no sešiem lauvu triumfiem dueta pēdējās 11 līgas sanāksmēs Dienvidlondonā kopš 2002. gada (W6-D4-L1), un arī saimnieki astoņas reizes apklusināja sarkanos tajā 11 spēļu izlasē, ieskaitot katru no pēdējās trīs sadursmes.

Millwall [2.60] pēdējos 18 mēnešos ir padarījis Denu par bēdīgi grūti apmeklējamu vietu. Lauvas kopš pagājušās sezonas sākuma ir atgriezušas W12-D12-L8 čempionāta izbraukumos, jo viņu izturīgā pieeja turpina maksāt dividendes. Faktiski gandrīz 60% no komandas vidējā sagaidāmo mērķu (xG) izlaides tiek radīti situācijās, kas saistītas ar komplektiem.

Notingemas meža [3.05] reverss pagājušajā reizē bija tikai kluba ceturtā līga. sakāve kopš ierašanās Sabri Lamouchi. Viltīgie koki ir uzvarēti tikai vienu reizi uz ceļa, zem Francijas izlases galvenā spēlētāja (W4-D5-L1), viesiem gūstot mazāk par diviem vārtiem deviņās no šīm 10 spēlēm. Tikai Līds un Brentfords piekāpjas zemākam xG no atklātā spēles skaitļa.

Ne Millwall, ne Notingemas mežs šajā sezonā nav bijuši ražīgi operatori mērķa tirgos. Abas komandas ir redzējušas Zem 2,5 gūtiem mērķiem (1,63) zemes 20/37 (59%), apvienojot sacensības ar vidēji katras spēles mērķiem, izceļot diezgan lēnprātīgi 2,32. Tomēr pretstatītajiem mērķiem attiecībā uz piedāvātajām iespējām nav lielas nozīmes.

Interesanti, ka The two Groups To Score > ir izmaksājuši 12/19 (63%) no dueta attiecīgajām mājas / izbraukuma spēlēm 2019/20 un atkārtojumu var atbalstīt pieņemamā 1,87 .

saspringtajā derību grozā tas var maksāt, lai atbalstītu daudz prasmīgākus apmeklētājus mača kņadā. līdz mērķa darbības beigām. Mēs varam atbalstīt Notingemas mežu dubultās iespējas tirgū līdztekus zem 3,5 mērķiem par dāsnu pat naudu ar Betfair Sportsbook&#39s. Very same Recreation Multi tirgus.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.