Dienas futbola likmes: Konstanca tiekusies pēc mērķiemMelnie velni šo vakaru var radīt nepatikšanas Gheorghe Hagi zēniem, saka Tobiass Gourlay.

Viitorul Constanta v Astra Giurgiu
Ceturtdiena 18:30

Serbijā vakar Vojvodina pārspēja Radnik Surdulica 1-. nolaisties trīs punktos un neatstāt mums BTTS atbalstītājus ar neko.

Mēs vēlamies atgriezties Rumānijā kur Viitorul Constanta rīko Astra Giurgiu vienā no šīs pēcpusdienas divām Liga I spēles. Gheorghe Hagi saimnieki ir trešie tabulā, līdz šim šajā sezonā Viitorulā dodoties W8-D1-L0. Tomēr Hagi zēni ir piekāpušies sešos no šiem deviņiem mačiem, ieskaitot četrus no pēdējiem pieciem, tāpēc mums patīk BTTS par izvēlētajām cenām.

Otrajā vietā esošie Astra Giurgiu ir vienmērīgi W4- D1-L4 uz ceļa šis termins. Aizmugurē Black Devils ir piekāpušies visos deviņos mačos. Sākotnēji viņi sezonu sāka lēnām, savās pirmajās sešās izbraukuma spēlēs gūstot vārtus tikai trīs reizes. Tomēr kopš tā laika viņi astoņas reizes ir uzvarējuši katrā no pēdējām trim ceļa spēlēm, un, mūsuprāt, viņi šodien var palīdzēt sasniegt mērķus abos galos.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.