Asmeņi, lai turpinātu uzvarēt


Sheffield United pret Newcastle
Ceturtdiena, 5. decembris, pulksten 19:30

Wilder dara gandrīz visu pareizi

Brendona Rodžersa un Jurgena Klopa simpātijas ir kļuvušas par visu novēloti, bet par darbu Kriss Vilders ko ir paveicis Šefīldas United, var daudz konkurēt.

Tā kā komandā nav īstu zvaigžņu vārdu, viņš viņus ir padarījis par vienu no grūtākajiem pārspējamajiem spēlētājiem, un viņa septītā vieta tabulā neatpaliek no neliela brīnuma .

Ja ir tikai viena problēma, kas rada bažas, tad viņi ir pārāk maz paļāvušies uz Lys Mousset . Viņš ir guvis piecus vārtus un palīdzējis trīs no United pēdējiem 11 vārtiem, un jums rodas sajūta, ka, ja viņš gūst savainojumus, tie var nedaudz tikt noskaidroti. Guess tas ir tikai matu sadalīšana, jo ir vēl tik daudz ko pozitīvu.

Vai Šlēvijs beidzot var atrast zināmu konsekvenci?

Gudrā nauda ir par to, ka ir trīs komandas, kas ir sliktākas, nekā nāk maijs, un viņiem ir diezgan paveicies jo viņi ir bijuši ok, wager nav lieliski.

Tad atkal varbūt šajā sezonā izvairās no pazemināšanas (pat ja tikai pa punktu) un gads zem viņa jostas Ņūkāslā var būt tieši tas, kas Stīvs Brūss vajadzīgs, pirms mēģināt viņus pārcelt nākamajā līmenī.

Vienai no viņa lielākajām vilšanās – tāpat kā citām pirms viņa – jābūt, kā vislabāk izmantot Jonjo Shelvey . Viņa brīnumains streiks mājās uz Mančestras “City” atgādināja par viņa spējām, taču acīmredzami ir iemesls, kāpēc viņš pastāvīgi atrodas malā un atrodas malā, nevis noteikts iesācējs.

Dārgais uzbrucējs Džoelingtons līdz šim ir bijis milzīgs sarūgtinājums. Viņš ir uzsācis visas 14 spēles līdz šim, un mērķis un asistēšana ir viss, kas viņam jāpierāda.

Tas parāda, cik tālu Asmeņi ir nonākuši, ka viņi ir tikai [1.9]lai uzvarētu spēli. Ir vērts atcerēties, ka viņi ir reklamētā puse pret vienu, kurš pēdējās trīs sezonas (ieskaitot šo) ir bijis Premjerlīgā un kurš ir pieradis būt šajā divīzijā biežāk nekā nav.

Ignorējot ierakstu galvā pret šīm pusēm, jo ​​pēdējoreiz viņi spēlēja viens otram atpakaļ 2010. gada aprīlī (kā mums stāsta Opta), jūs varat redzēt, kāpēc saimnieki ir tik īsi. Viņu pēdējās trīs mājas spēles deva septiņus punktus un tās ietvēra Arsenal un Manchester United vizītes.

Kas attiecas uz Ņūkāslu, viņi parasti ir bijuši bezcerīgi uz ceļa. Piemēram, viņi tika ierauti 5- Lesterē un zaudēja 2- Villa Park nedaudz vairāk nekā pirms nedēļas spēlē, kur viņi bija pilnībā pārspēlēti no sākuma līdz beigām.

Šīs nedēļas vidū jūs redzēsit sliktākas cenas nekā [1.8] uz “nē”, ja runa ir par abu komandu vērtējumu. 71% United mājas spēļu vismaz vienā pusē ir redzama tīra lapa savukārt Ņūkāslai – 57% no izbraukuma spēlēm, kurās viena no divām nav guvusi vārtus.

Neliela muša ir tāda, ka četrās no pēdējām piecām spēlēm, kurās spēlējuši Brūsa zēni abas komandas guva vārtus bet, ja jūs esat ilgtermiņa statistikas cienītājs, jums, iespējams, būs tikai likme par vērtību.

 Stīva Brūsa galvas šāviens 1280.jpg

Tas, ka mēs nolemjam neļauties vientuļajiem saimniekiem, nenozīmē, ka mums viņiem nav jābūt blakus. Viņi ir pulksten 17/20 sporta žurnālā, lai uzvarētu spēli un ar ātrumu, pārliecību un spēcīgu mājas rekordu, pretstatā Ņūkāslas nabadzīgajiem, mēs padarīsim mājas uzvarētājus mūsu pašu pirmajā daļā – spēle vairāku.

Sešām no United līdzšinējām septiņām mājas spēlēm ir bijuši vairāk nekā 9,5 stūri, tāpat kā sešās no septiņām no Ņūkāslas izbraukuma spēlēm . Intereses labad tas, kas nebija prom Leičesterē, kas nokrita tikai par īsu.

Tātad, paturot prātā šo statistiku, mēs nevaram gaidīt, ka cena par virs 9,5 stūriem būs pārāk liela. dāsns. Wager pulksten 4/11 tas būs gandrīz darāms un kopā ar uzvaru mājās, tas ir, sasniedzot 2,62. Un tas, iespējams, ir gandrīz labākais spēles likmju variants.Resource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.