Arsenal v Brighton Preview & Opta StatsArsenal nekad nevienā konkursā nav zaudējis mājas mačā pret Braitonu, uzvarot sešās, izlozējot divas un noturot sešas tīras loksnes. Viņi ir [1.66]lai uzvarētu.

Braitons ir nepārspēts pēdējās trīs tikšanās reizēs ar Arsenal (W1 D2) – viņi nekad nav gājuši četriniekos bez sakāves pret viņiem visās sacensībās. Kaijas ir [5.7]lai pieprasītu uzvaru.

Šī ir Braitonas pirmā Premjerlīgas spēle ceturtdien. Viņi ir bez uzvarām savās pēdējās septiņās puslaika spēlēs (otrdienās un trešdienās), zaudējot katrai no pēdējām piecām pēc kārtas (D2). Arsenal ir [2.5]lai uzvarētu uz pusslodzi / uz pilnu slodzi.

Arsenal ir zaudējis tikai vienā no savām pēdējām 25 Premjerlīgas mājas spēlēm (W17 D7), lai arī pēdējās trijās Emirātos (D3) tās ir bez uzvarām. Viņi pēdējoreiz piedalījās četrās līgas spēlēs bez mājinieku uzvaras 2012. gada augustā, kamēr viņi pēdējoreiz to darīja vienas sezonas ietvaros 1995. gada februārī (8 spēles). Izloze ir [4.4].

Arsenal nav izdevies gūt vārtus tikai divās no savām pēdējām 59 mājas premjerlīgas spēlēm, abām spēlēm pret Mančestras pilsētu (2018. gada 0–3. Marts, 2018. gada 0–2. Augusts). Vairāk nekā 2,5 mērķu ir [1.56].

Braitona ir zaudējusi pēdējās četrās Premjerlīgas izbraukuma spēles – viņi nekad nav zaudējuši piecus pēc kārtas uz ceļa sacensībās, pēdējoreiz to darot līgas futbolā 2006. gada martā (a astoņu skrējiens). Tie ir [2.48]lai izvairītos no sakāves Double Chance tirgū.

Kopš atklāšanas nedēļas nogalē uzvarētu Watford 3-, Braitona ir bez uzvarām sešās izbraukuma līgas spēlēs (D1 L5), šajā laikā gūstot tikai trīs vārtus. Arsenal [3.4] ir uzvarējis līdz nullei.

Pjērs-Emeriks Aubamejangs deva Arsenal vadību 10 minūšu laikā abās Premjerlīgas sanāksmēs ar Braitonu pagājušajā sezonā – tomēr kaijas atgriezās, lai abas reizes panāktu neizšķirtu 1-1. Rezultāts ir Aubameyangam [1.8].

Arsenal ir bez uzvarām astoņos mačos visās sacensībās (D6 L2) – ja viņiem neizdosies pārspēt Braitonu, tas būs viņu sliktākais bez uzvaru brauciens kopš 1977. gada marta, kad 10. brauciens būs Braitonā. [4.4] Draw No Bet tirgū.

Seši no Braitonas pēdējiem astoņiem Premjerlīgas mērķiem ir gūti caur noteiktiem gabaliem (četri brīvsitieni, stūra sitiens un sods) – visi viņu pirmie astoņi vārti šajā sezonā tika gūti atvērta spēle. Abas komandas gūs vārtus [1.6].Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.