Arsenal v Braitonas derību padomi un prognozesArsenal pret Braitonu
Ceturtdiena, 5. decembris, plkst. 20:15
Reside on Amazon Prime.

Ljungbergam jāsaskaras ar mamuta uzdevumu

. Cilvēce visā vēsturē ir cīnījusies ar dažiem milzīgiem jautājumiem, domstarpībām, kas ir pārbaudījušas visvairāk iemācītos zinātnieku. Kāda ir dzīves jēga? Kā mēs visi šeit ieradāmies? Kāpēc hobnobs ir labāks par šokolādes hobnob (ja nedomājat, ka tā ir, mēs nevaram būt draugi.)

Varbūt vissarežģītākais jautājums starp visiem ir tas, kā jūs maināt trausluma kultūru Arsenal? Tas bija afiša, kas pamatīgi pieveica Unai Emery – spānis ir aizgājis no kluba, jo nav atrisinājis lielgabalu aizsardzības problēmas, padarījis viņus stoiskākus vidusdaļā vai pastiprinājis viņu ceļojumos. Viņa īslaicīgajai (un, iespējams, ilgtermiņa) nomaiņai Freddie Ljungberg bija mazas iespējas nekavējoties novērst šos jautājumus, un tie bija visiem redzami Norwich Town 2-2 izlozē. Vērojot bijušā “Arsenal” aizsarga Martina Kevana analīzi par aizsardzības displeju televīzijā, tas bija kā skatīties, kā vecmeistars gleznotājs ir spiests novērtēt krīta zīmētu vīru.

“Arsenal” nav uzvarējis nevienā no savām pēdējām astoņām spēlēm visās sacensībās. Kopš oktobra pirmās nedēļas viņi nav turējuši tīru palagu, un septiņās no pēdējām deviņām spēlēm viņi ir vismaz divreiz piekāpušies . Daudz saka, ka turētājs Bernds Leno ir veicis vairāk premjerlīgas ietaupījumu nekā jebkurš cits šī termiņa glabātājs. Pat viņu parasti uzticamā mājas forma ir izgāzusies – Ziemeļlondonas milži nav uzvarējuši Emirātos kopš 24. oktobra.

Ne visi ir zaudēti. Kapteinis Pjērs-Emeriks Aubamejangs joprojām ir uzticams vārtu guvējs (visās sacensībās viņš ir guvis 12 vārtus, ieskaitot četrus vārtus pēdējās piecās izstādēs) un, lai arī Mesuta Ozīla šīferis šajās dienās ir delikāts, es uzskatu, ka Ljungberga lēmums atgriezt vācieti atkal ir kārtīgs. Arsenal nav izdevies gūt vārtus tikai divās no šīm sacensību spēlēm šosezon.

Pussargs Danijs Čeballoss ir ievainots, kamēr Hektors Beljerins nav pilnībā piemērots.

Kaili aizrauj Potera maģiskais pieskāriens.

Veiksmīgiem vadītājiem ir jābūt plašām prasmēm, taču viņi bieži izceļas vienā vai divās jomās. Daži no tiem ir harizmātiski motivētāji, citi ir smadzeņu taktiķi un citi ir kvalificēti pedagogi kuri saprot, kā cilvēki ķeksīša pēc. Braitonas Grahema Potera skolas skolā vienmēr ir bijusi tāda forša skolotāja vibe, kas patika visiem, un viņa gatavība domāt ārpus kastes Zviedrijas klubā Ostersunds ir tas, kā viņš dabūja savu lielo pārtraukumu. Viņš liktu spēlētājiem iesaistīties publiskās baleta un rokmūzikas izrādēs, un viņš vēlējās personīgi iziet no savas komforta zonas, rīkojoties, piemēram, izpildot Lapzemes himnu vietējā valodā.

Tas viss var šķist mazliet neprātīgi. , taču tajā ir metode, un tas palīdz Poteram iegūt vislabāko no saviem spēlētājiem. Tikai dažus mēnešus pēc savas pirmās sezonas ar Braitonu Poteram tika piešķirts līguma pagarinājums. Kaijas nonāk šajā vidējā nedēļas vidējā lidojuma arēnā, kas atrodas virs pilona zonas, taču tas ir klubs, kuram šķiet, ka tas virzās pareizajā virzienā. Lai arī viņi ir zaudējuši pēdējās trīs spēles, ir vērts atzīmēt, ka viņi saskārās ar Leicester City un Manchester United, un nedēļas nogalē viņi piedzīvoja Liverpool lielu skandālu pirms zaudēja 2-1.

Tomēr ir jārisina prombūtnes forma. Braitona ir zaudējusi pēdējās četrās ceļa spēlēs līgā, un viņi ir savācuši vientuļnieka punktu ceļojumos, kopš uzvarēja Vatfordā sezonas atklāšanas nedēļas nogalē. Viņiem ir izlaisti 13 vārti pēdējās sešās izbraukuma spēlēs.

Arsenal ir pārāk īss, lai uzvarētu izrāvienā.

Neskatoties uz Braitonas slikto izbraukuma formu, ir grūti izjust sajūsmu par Arsenal atbalstu. uzvarēt šeit [1.65]. Ljungbergam ir jāveic milzīgs darbs, un, lai arī līdzjutēji būs sajūsmā par viņa mājas debiju kā menedžeri, trūkumi komandā joprojām tiek pierādīti. Mums ir jākoncentrējas citur.

Braitonas pieejai vajadzētu dot mērķus.

Potera Braitonas spēle ir priekšējā kājā, un ir vērts atzīmēt, ka abas komandas ir guvušas vārtus pēdējās trīs Premjerlīgas izslēgšanas spēlēs ar visas trīs spēles, kurās gūti vismaz trīs vārti. Piecās no Arsenal pēdējām astoņām spēlēm visās sacensībās abas komandas ir atradušas tīklā un ir piezemēta likme virs 2,5 mērķiem.

Es šeit atgriezīšu BTTS / In excess of 2,5 Goals dubultā . Sporta grāmata vietnē [1.8].

Neizslēdziet agru prieka uzliesmojumu

. Vismaz jūs varētu gaidīt, ka Ljungbergs nosūtīs savu komandu uz izlaidu savā pirmajā mājas spēlē, un Es ceru, ka biržu atklāšana būs diezgan dzīva. Trijās no Arsenal pēdējām piecām PL spēlēm ir bijuši vismaz divi pirmā puslaika mērķi, un tas attiecas uz četriem no Braitonas pēdējiem sešiem pēdējiem lidojumiem. Es atgriezīšos Vairāk nekā 1,5 pirmā puslaika mērķu pie [2.34].Supply link

Leave A Reply

Your email address will not be published.