Vilki pret West Ham Preview un opta statistikaVai West Ham var atgriezties pie veiksmīgiem veidiem, kad viņi dodas uz Vilkiem? Opta nosver koeficientu.

“Pret” Chelsea “,” West Ham “vārtsargs Deivids Martins kļuva par otro vecāko vārtsargu, kurš savā Premjerlīgas debijā (33 gadi, 312 dienas) uzturēja tīru lapu aiz 1998. gada marta tikai Bernarda Lāmas (34y 329d), kurš arī tātad West Ham. ”

Zem 2,5 mērķiem ir [2.02].

Vilki pagājušajā sezonā uzvarēja abās Premjerlīgas sanāksmēs ar West Ham – viņi nekad iepriekš nav uzvarējuši Hammers trīs līgas spēlēs pēc kārtas. Viņi uzvar [1.86].

West Ham ir uzvarējuši tikai vienā no savām pēdējām septiņām izbraukuma līgas spēlēm pret Wolves (D2 L4), uzvarot 2- Premjerlīgā 2009. gada augustā. Izloze ir [3.8].

Kopš 2011. gada februāra Blekpūlas 3-1 pārspēšanas, West Ham ir bez uzvarām deviņās Premjerlīgas izbraukuma spēlēs, kas tiek spēlētas trešdien (D2 L7). Viņiem nav izdevies gūt vārtus sešās no šīm spēlēm, ieskaitot pēdējās piecas pēc kārtas. Vilki ir [3.2]uzvarot līdz nullei.

Vilki vēlas palikt nepārspēti 10 secīgās virslīgas spēlēs pirmo reizi kopš 1972. gada janvāra. Zīmējuma puslaiks / Vilku pilnas slodzes dubultā rezultāts ir [5.3].

Vilki kopš pagājušās sezonas sākuma ir aizvadījuši vairāk Premjerlīgas spēļu nekā jebkura cita komanda (17) un ir pirmā augstākā līmeņa komanda kopš Sunderland 2014. – 2015. Gadā, kas izlozē astoņas no sezonas atklāšanas 14 spēlēm. Puslaika / pilna laika izloze ir [6.0].

West Ham ir ieguvusi 15 punktus no pēdējiem 27, kas pieejami ārpus mājas Premjerlīgā (W4 D3 L2) – 11 no šiem punktiem ir nonākuši pret pusēm, kuras dienu sāka galda augšējā pusē. West Ham ir [2.14]lai izvairītos no sakāves Double Opportunity tirgū.

Vilku uzbrucējs Raúl Jiménez ir bijis iesaistīts 12 mērķu sasniegšanā pēdējās 10 parādīšanās visās sacensībās (7 vārti, 5 rezultatīvas piespēles), vai nu gūstot vārtus, vai palīdzot deviņos no šīm 10 spēlēm. Jiminez ir [2.2]lai gūtu vārtus.

Pret Chelsea, West Ham vārtsargs Deivids Martins kļuva par otro vecāko vārtsargu, kurš savā Premjerlīgas debijā (33 gadi, 312 dienas) uzturēja tīru lapu aiz 1998. gada marta tikai Bernarda Lāmas (34y 329d), kurš to arī izdarīja. West Ham labā. Zem 2,5 mērķiem ir [2.02].

Vilki ir zaudējuši tikai divās no deviņām Premjerlīgas spēlēm, kurās viņi šosezon ir bijuši pirmie, atgriežoties pievilkt septiņas no šīm spēlēm – viņi ir izvairījušies no sakāves pēdējās piecās līgā spēles, kad piekāpjas pirmajai, izlozējot visas piecas. Puslaika West Ham / izlozes pilnas slodzes dubultā rezultāts ir [19.5].

Ārons Kresvels šosezon ir devis trīs vārtus deviņās Premjerlīgas uzstāšanās reizēs ar West Ham – viņa visu laiku labākā atgriešanās augstākā lidojuma kampaņā. Patiešām, tikai Sébastien Haller (4) ir ieguvis vairāk par Hammers šo kampaņu. Kresvels ir [17.0]lai atrastu tīklu.Resource backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.