Southampton v Norwich Preview & Opta StatsDivas komandas pazemināšanas zonā tiekas, kad Sauthemptona uzņem Noridžu. Opta sagriež numurus, lai jums tas nebūtu jādara.

“Noridžs divās no pēdējām trim Premjerlīgas izbraukuma spēlēm ir noturējis tīru loksni, tik daudz, cik viņiem iepriekšējos 33 bija uz ceļa sacensībās.”

Zem 2,5 mērķiem ir [2.42].

Sauthemptons ir zaudējis tikai vienu no savām pēdējām 13 mājas spēlēm pret Noridžu visās sacensībās (W8 D4), pēdējās trīs pēc kārtas uzvarot pret tām St Mary&#39s. Viņi ir [1.86]lai uzvarētu.

Noridža uzvarēja savā pēdējā Premjerlīgas sanāksmē ar Sauthemptonu, 1: 2016. gada janvārī. Viņi pēdējoreiz uzvarēja secīgās virslīgas mačos pret Sentiem 1992. gada septembrī. Kanāriju salas ir [4.5].

Sauthemptona ir uzvarējusi tikai vienā no pēdējiem 12 mājas vakara sākumiem (plkst. 7:00 vai vēlāk) Premjerlīgā (D4 L7), februārī pārspējot Fulham 2-. Viņi ir zaudējuši katru no pēdējām trim šādām spēlēm ar kopējo rezultātu 2-15. Norwich ir [3.4] Draw No Wager tirgū.

Norwich ir bez uzvarām pēdējās 14 Premjerlīgas vakara spēlēs (D5 L9), kopš 1994. gada septembrī pārspējot vietējos konkurentus Ipswich 2-1. Izloze ir [

Sauthemptona noslēdza astoņu mājas līgas spēļu sēriju bez pēdējās uzvaras pret Watford (D3 L5). Tagad svētie pirmo reizi kopš marta meklē pārliecinošas uzvaras Sv. Marijas Sv. Puslaika / Sauthemptonas pilnas slodzes izlozes rezultāts ir [5.2].

Pēc pēdējās izbraukuma līgas spēles Everton uzvarot ar 2-, Noridža meklē atgriezeniskās uzvaras ceļa malā. virslīgas lidojums pirmo reizi kopš 2012. gada janvāra. Norwich ir [2.16]lai izvairītos no sakāves Double Prospect tirgū.

Norwich divās no pēdējām trim Premjerlīgas izslēgšanas spēlēm ir sarīkojuši tīru lapu, cik viņiem bija. savos iepriekšējos 33 uz ceļa sacensībās. Zem 2,5 vārtiem ir [2.42].

Danijs Ings ir guvis vārtus savās pēdējās trīs Premjerlīgas spēlēs Sauthemptonai – pēdējais spēlētājs, kurš guva vārtus četrās pēc kārtas pēc kārtas Svētiem, bija Džejs Rodrigess 2014. gada martā. Ings ir [2.2] līdz

Sauthemptonas pēdējos 10 premjerlīgas vārtus guvis vai nu Danijs Ings (6), vai Džeimss Vards-Provenss (4). Ward-Prowse ir [3.7]lai atrastu tīklu.

10 no Noridžas iepriekšējām 14 Premjerlīgas spēlēm šajā sezonā ir bijušas pret komandām, kas dienu sāka apakšējā pusē – viņi ir zaudējuši astoņas no šīm spēlēm (W2). Sauthemptona ir [2.88]lai uzvarētu pusslodzi / pilnu slodzi.Resource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.