Manchester United pret Tottenham Preview & Opta StatsTas ir garantēts liels notikums, kad Mančestras “United” uzņem Spurs pusi, kuru vada Hosē Mourinho. Opta iepazīstina ar taktisko analīzi.

“Kopš februāra trīs pēc kārtas notikušām Premjerlīgas tīrāmām lapām” Manchester United “pēdējās 25 sacensību spēlēs ir noturējušas tikai divas (tika gūti 36 vārti).”

Vairāk nekā 2,5 mērķu ir [1.81].

Guy Utd ir zaudējuši trīs no pēdējām septiņām mājas līgas spēlēm pret Spurs (W4), ieskaitot šo precīzo armatūru -3 pagājušajā sezonā. Viņi bija zaudējuši tikai divus no iepriekšējiem 36 mājās pret viņiem augstākajā lidojumā (W27 D7). Tottenham uzvar ir [2.74].

Tottenham ir zaudējuši vairāk Premjerlīgas spēļu pret Person Utd, nekā tām ir pret jebkuru citu konkurences pusi (34). Mančestras United ir [2.76]lai atkal uzvarētu.

Izbraukuma puse uzvarēja abās Premjerlīgas sanāksmēs starp Mančestras United un Tottenham pagājušajā sezonā pēc tam, kad mājinieki bija uzvarējuši septiņos pēc kārtas šādās spēlēs. Spurs ir [1.97] Draw No Wager tirgū.

Manchester United ir ieguvuši tikai 18 punktus no atklāšanas 14 Premjerlīgas mačiem šosezon (W4 D6 L4), kas ir sliktākais līgas sezonas sākums kopš 1988.-1989. kampaņa, kad viņiem arī bija 18 punkti un viņi devās līdz 11. vietai. Izloze ir [3.6].

Tottenham uzvarēja savā pēdējā izbraukuma līgas spēlē pret West Ham, sakrājot tik daudz punktu, cik bija viņu iepriekšējos 12 uz spēli Premjerlīgā (W0 D3 L9). Tie ir [1.55]lai izvairītos no sakāves Double Likelihood tirgū.

Kopš februāra trīs pēc kārtas notikušām Premjerlīgas tīrāmām lapām Mančestras United ir noturējušas tikai divas no pēdējām 25 spēlēm sacensībās (tika gūti 36 vārti). Vairāk nekā 2,5 mērķu ir [1.81].

Tottenham manager José Mourinho varētu kļūt tikai par trešo menedžeri, kurš uzvarētu Premjerlīgas izbraukuma spēlē Outdated Trafford ar diviem dažādiem klubiem (pēc Martina O&#39Neila un Rafaela Benítez), uzvarot tur 3 -1 ar Chelsea 2005. gada maijā. Pusslodzes / Spurs pilna laika dubultā rezultāts ir [6.6].

Hosē Mourinho varētu kļūt par pirmo Tottenham menedžeri, kurš uzvarējis viņu pirmajās trīs labāko lidojumu spēlēs, kas atbild par klubs. Spurs uzvar un abas komandas gūst vārtus [4.8].

Gan Mančestras United, gan Tottenham Hotspur šosezon ir zaudējuši 12 punktus no uzvarētajām vietām Premjerlīgā – tikai Aston Villa ir samazinājusies vairāk (13). Puslaika / pilna laika izloze ir [6.0].

Tottenham&#39s Dele Alli pēdējās divās Premjerlīgas spēlēs ir bijis tieši iesaistīts trīs vārtu guvumos (2 vārti, 1 asistēšana), cik viņu bija finālā. 12 uzstāšanās Mauricio Pochettino vadībā. Alli ir [4.5]lai gūtu vārtus.Source website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.