Liverpool v Everton Preview & Opta StatsCīņa pret Evertonu saskaras ar smagu Mersidīdžas derbiju pret Liverpūli. Opta piedāvā lentes stāstu.

Liverpool ir nepārspēti savās pēdējās 17 Premjerlīgas spēlēs pret Everton (W7 D10). Tas ir viņu visu laiku ilgākais nepārspētais skrējiens pret konkrētu pretinieku sacensībās. Izloze ir [5.4].

Everton kopš 1999. gada septembra nav uzvarējusi līgas spēli pret Liverpūli Anfīldā, pateicoties Kevina Kempbela streikam. Evertonas uzvara ir [9.4].

Visās sacensībās Liverpūle ir nepārspēta 19 spēlēs pret Everton (W9 D10), kas ir visilgāk aizvadītās bez sakāves pret saviem Mersisaidas kaimiņiem. Liverpūlei ir [1.4]lai nogaršotu uzvaru.

Everton septiņās no pēdējām 11 Premjerlīgas tikšanās reizēm ar Liverpūli nav guvuši vārtus, savstarpēji ieslēdzot tikai vienu reizi pārējās četrās. Liverpūlē [2.5] ir uzvarēts līdz nullei.

Tiekoties nedēļas vidus mačos augstākajā lidojumā (otrdien, trešdien vai ceturtdien), Liverpūle nav zaudējusi pret Everton kopš 1985. gada maija, uzvarot četros un kopš tā laika iegūstot piecus. Patiešām, pēdējās divās šādās spēlēs sarkanie ir ieguvuši 4- uzvaru. Liverpūle [2.1] uzvar puslaiku / pilnu slodzi.

Liverpūle Premjerlīgā ir guvusi vairāk nekā 90 minūšu lielus uzvaras vārtus pret Evertonu, nekā jebkurai pusei ir pret otru sacensību vēsturē (5) ar Divock Origi ieskaitot vienu šajā precīzajā armatūrā pagājušajā sezonā. Puslaika / Liverpool pilnas slodzes izlozes rezultāts ir [4.5].

Liverpool ir nepārspēts savās pēdējās 31 Premjerlīgas spēlēs (W26 D5) – ja viņi šeit izvairīsies no sakāves, tas būs viņu visu laiku ilgākais skrējiens bez sakāves augstākā lidojuma vēsture. Liverpūles uzvara un abas komandas gūst vārtus ir [2.9].

Everton šajā sezonā ir guvis vairāk 90. ​​minūtes Premjerlīgas mērķu nekā jebkura cita puse (četras) un pēdējos divos mačos pret Noridžu un Leičestru ir atzinuši 90. minūtes vārtus. . Vairāk nekā 2,5 mērķu ir [1.64].

Liverpool menedžeris Jirgen Klopp ir uzvarējis 99 no savām 158 Premjerlīgas spēlēm. Uzvara šeit ļaus viņam kļūt par otro ātrāko menedžeri, kurš sasniegs 100 uzvaras sacensībās pēc Hosē Mourinho (142 spēles). Viņš arī būtu ātrākais Liverpūles menedžeris līdz 100 uzvarām labāko lidojumu vēsturē. Liverpūles uzvara un vairāk nekā 2,5 vārtu gūšana ir [1.95].

Everton ir zaudējuši astoņas no sezonas atklāšanas 14 līgas spēlēm, pirmo reizi kopš 2011. līdz 12. gadam Deivida Mojesa vadībā. Tikai vienā sezonā visā vēsturē viņi ir zaudējuši vairāk pēc 14 spēlēm – 10 – 1948.-49. Sezonā. Liverpūle ir [3.3]lai uzvarētu abās pusēs.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.