Mourinho baudīt Aged Trafford atgriešanos


blūza cena, kuru vērts pārņemt

Chelsea [1.32] pret Aston Villa [11.5] Draw [6.2]

Es labprāt šeit uzņemu Chelsea, un ne tikai tāpēc, ka viņi ir zaudējuši savstarpējās līgas spēles. Lai gan tas, protams, palīdz.

Iemesls, kāpēc es uzskatu, ka šī spēle varētu būt daudz sarežģītāka lieta, nekā liek domāt, ir tāpēc, ka Aston Villa ir komanda, kurai person vienmēr patīk iekļūt starp mērķiem un promenade no mājām, viņi šajā sezonā ir guvuši daudz vārtu.

Dena Smita vīri EFL kausā ieguva sešus vārtus Kreivā, trīs Braitonā, divus Arsenālā, piecus Noridžā un divus Vecajā. Traffords svētdien. Vēl vairāk Villa šosezon ir guvusi vārtus pret Tottenham un Liverpool pierādot, ka viņiem ne tikai ir mērķi, wager arī viņi nebaidās sist pa tīkla aizmuguri, saskaroties ar kādu no lielajiem klubiem. 19659004]

Kā minēts iepriekš, Chelsea ir zaudējušas again-to-back līgas spēles, guess, kad jūs tuvāk apskatīsit to formu Stamford Bridge tas ir nav tieši izcili. Frenka Lamparda vīri mājās ir uzvarējuši tikai vienu no pēdējiem četriem, un pirms tam viņiem bija vajadzīgs novēlots uzvarētājs, lai izceltu Ņūkāslu.

Ņemiet vērā arī to, ka, lai sāktu jauno sezonu, Chelsea. neizdevās uzvarēt nevienu no savām pirmajām četrām spēlēm Bridžā, kas nozīmē viņu kopējo rekordu uz mājas zemes, šis termins (visas sacensības) skan šādi: P11, W4, D3, L4 . Un viena no šīm četrām uzvarām bija pret Grimsbijas otro līgu EFL kausā!

Es tikai jūtu, ka Lamparda vīri ir pārāk īsi šeit esošajās mača likmēs un ka, ja jūs varat redzēt, ka Villa iekļūst rezultātu tabulā – un es to varu – tad mājas pusei būs grūts uzdevums, nolaižot šīs īsās izredzes.

Spurs uzlabošana pārāk laba blāvi United

Person Utd [2.84] v Tottenham [2.7] Attract [3.55]

Ole Gunnar Solskjaer pēdējais atzinums, ka viņu neuztrauc Mančestras United līgas pozīcijas, patiesībā noliedz ticību . Person vienalga.

Viņš regulāri runā par to, ka turpmākos gadus būs Apvienotā menedžeris, jo ikdienā runā ar Edu Vudvardu un ka viņam nav pamata uzskatīt, ka viņa darbs ir apdraudēts. Tā pati Apvienotā hierarhija nevilcinājās atbrīvoties no Luija van Gāla un Hosē Mourinho vadītājiem, kuriem ir daudz lielāka pieredze un panākumi nekā Solskjaer.

. Tikai laiks rādīs, vai norvēģi ir taisnība, ka atbalsta sevi un patiesi tic, ka viņu neuztrauc Apvienotās līgas pozīcijas, wager, būdams nepiederošs, skatos, Es būtu ļoti noraizējies, ja man būtu viņa kurpes .

United būtu uzvarējis tikai divos no viņu pēdējām sešām spēlēm Aged Trafford un ticiet vai nē, tur ir viņu labākā forma. Par līdzīgu cenu Spurs trešdienas vakarā mača koeficientā gentleman vienkārši ir jāatbalsta prom esošā komanda.

Lilywhites ir uzvarējuši trīs no trim sava jaunā priekšnieka vadībā, šajā laikā ir guvuši 10 vārtus, un daži no viņu lielie vārdi – ne vairāk kā Dele Alli – šķiet, ka viņš izbauda jauno izaicinājumu, spēlējot par jaunu priekšnieku.

Tiesa, Tottenham joprojām ir izvirzījis pārāk daudz mērķu, bet es domāju, ka Mourinho to sakārtos. pirms pārāk ilga laika un ka viņa vīri līdz sezonas beigām būs četru labāko finiša cīņā . Trešdienas vakarā gūtā uzvara pār blāvo United var izrādīties vēl viens solis pareizajā virzienā.

Neliecieties uz klasisko Mersisaidas derbiju

Liveprool [1.4] pret Everton [9.2] Attract [5.5]

Es neesmu milzīgs ventilators, kas atbalsta zem 2,5 mērķiem, un es nekad neiešu pie šīs iespējas, ja cena ir likmju likme wager tikai kautrīgi no 6 / 4 Person vienkārši jāizmanto sava izdevība šajā mačā.

Būsim godīgi, nevienai spēlei, kurā šobrīd spēlē Liverpūle, nebūs favorītu iespējas zem 2,5 mērķiem. Iespējams, ka Jurgena Klopa vīri šobrīd nav izcili labākie, taču viņi regulāri gūst vārtus un gandrīz dara pietiekami daudz, lai uzvarētu spēles, taču viņi arī piekāpjas.

Tur būs daudz tādu, kuri uzskata Virs 2,5 mērķiem mazliet baņķieris ap [1.65] pašreizējā formā un vārtu statistikā. Wager tas nav person.

 oxlade-Chamberlain-liverpool-1280-salah.jpg

Šāda veida spēlēs forma parasti iziet ārpus loga, un viņi reti nonāk pie skripta. Tas ir pārliecināts, ka abām komandām tā ir nepatīkama lieta, un Everton gandrīz noteikti dabūt vīriešus aiz bumbas un rakt iekšā.

. Bet paskatieties uz pēdējām trim šo abu pušu tikšanām – visas spēlēja laikā, kad sarkanie bija dominējošā komanda un regulāri atradās starp mērķiem – un jūs varat saprast kāpēc zem 2,5 vārtiem spēlē [2.48] ir spēlētājs. Šīs trīs spēles beidzās ar -, 1- un – .

Papildus iepriekšminētajam, piecas no pēdējām sešām Mersisaidas derbijām līgā ir pabeiguši ar gūtiem diviem vai mazāk vārtiem un pēdējās 10 Premjerlīgas sanāksmēs starp šīm divām slavenajām pusēm ir bijuši redzami vidēji 1,6 vārti spēlē .

* Mikam var sekot Twitter – @ MikkyMo73Resource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.