Crystal Palace v Bornmutas derību padomi


Crystal Palace pret Bournemouth
Otrdiena, 19:30
Tiešraide vietnē Amazon Primary.

Pils joprojām nespēj atrast mājas ritmu

Crystal Palace pārcēlās atpakaļ uz tabulas augšējo pusi. ar uzvaru pār Burnliju sestdien, ko vairums īsti neredzēja atnākšanu.

Saimnieki būtu tikuši ielozēti solīdās likmēs, lai pārspētu Pils pusi, kura bija zaudējusi četras un izdarījusi vienu no savām iepriekšējām piecām spēlēm, wager vārtus guva Vilfrīds. Zaha un Džefrijs Šupps apsmēja visas idejas, ka dienvidu mīkstie to nedomā par Turf Moor aukstā pēcpusdienā.

Un tomēr, no cita viedokļa raugoties, Pils ceļa uzvara ir nekas jauns . Viņi šajā sezonā ir izcīnījuši 10 no 18 punktiem, kas atrodas ārpus mājām, kamēr tikai Mančestras “City”, “Liverpool” un “Tottenham” savos ceļojumos uzkrāja vairāk punktu nekā Rija Hodžsona vīri 2018./2019. Gadā.

Tomēr, neskatoties uz bieži vien uzlecošo atmosfēru Selhurst Park, Pils cīņa mājās (otrais vismazāk uzvar pagājušajā sasaukumā un šoreiz tikai divi no septiņiem).

Kad viņiem tiek lūgts veikt skriešanu, viņi cīnās un viņu piecu mājas mērķu sakritība stāsta savu stāstu.

 ZahaPalace1280.jpg

Ķirši meklē kapitāla pieaugumu

Bournemouth, kurš atgriezās mājās, tas ir otrais ceļojums uz Londonu četrās dienās. neapmierināti pēc zaudējuma 3-2 sestdien Tottenhamā.

Lai arī viņi gandrīz pabeidza neaizmirstamu cīņu no 3- uz leju, boss Edijs Hovijs atstāja nožēlu par to, kā viņi vispirms nonāca šajā pozīcijā.

Tas nozīmē, neskatoties uz solījumu kabatām, viņi ir zaudējuši pēdējās trīs Premjerlīgas spēles (2-1 Ņūkāslā, 2-1 mājās Wolves un 3-2 pret Spurs) kopš sitiena. Mančestras United United 1- pie Vitality.

Pēc izbraukuma formas viņi ir ieguvuši tikai vienu punktu pēdējos 12, : neizšķirts klubā Bornmuta.

Ķirši ir 12. un ātri jāsaņem uzvara lai apturētu slīdēšanu.

Pēc morāles uzplaukuma uzvaras Burnlijā saimniekiem vajadzētu baudīt vēl vienu iespēju atgūt ou tur, guess viņu neveiklā mājas forma ir iesakņojusies, un tā ir atspoguļota tirgū. Kristāla pils ir pretrunā ar [2.16]lai pārspētu šķietami ārpus formas apmeklētājus.

Bornmuta ir [3.7]lai atgrieztos ar uzvaru, kamēr Draw ir [3.55].

Drīz par pēdējo drīz …

Ja jūs neesat tuvu nevienas komandas novērotājam un neatceraties nesenās sanāksmes, jūs varētu uzminēt, ka tās bija saspringtas lietas, kuras, iespējams, nokārtoja nepāra mērķis. Nepareizi!

Pagājušajā sezonā Palace uzvarēja šo sezonas noslēguma spēli ar rezultātu 5-3, Bornmuta uzvarēja iepriekšējās oktobra sanāksmēs 2-1, kamēr iepriekšējā kampaņā duets izspēlēja pāris ar 2-2 neizšķirtiem.

Tas ir 4 pret 4 sitienu līmenis vairāk nekā 2,5 vārtiem un tas ir nepietiekams suns [2.02]. Šādu puntu acīmredzami var attaisnot, lai gan es, iespējams, gribētu, lai tā būtu augstāka, salīdzinot ar cenu, ņemot vērā, ka pils septiņās šīs sezonas mājas spēlēs ir bijuši tikai 12 apvienoti mērķi .

Lai būtu godīgi pret Palace , viņu pēdējās trīs mājas spēles ir bijušas pret Liverpūli, Lesteru un Man Town, un viņi zaudēja tās visas.

Tomēr Evertons un toreiz vēl cīnījušie Vilki izcēlās ar punktu no vizītēm Selhurst Park un, ņemot vērā, ka divas no pēdējām četras galvassāpes ir nonākušas strupceļā, es domāju, ka izloze ir likmes vērta kaut arī tā ir nedaudz noklusējuma opcija, ņemot vērā uzticības trūkumu abiem.

Kas attiecas uz abas komandas gūt vārtus &#39Jā&#39 ir pirmā doma, kaut arī tā ir tikai [1.82].

Pēc neveiksmes gūstot vārtus šajās pirmajās 13 spēlēs šosezon, Vilfrīdam Zaha tagad ir divi divos pēc gūtajiem vārtiem. mājās uz Liverpūli un prom uz Burnliju.

Cerams, ka Hodžsons ir kļuvis par sadarbības partneri Rners tagad, un viņa iznākums sāk atbilst viņa talantam, wager Zaha joprojām nav uzticams finišētājs.

Gentleman bija jauks 9/2 uzvarētājs, atbalstot Hariju Vilsonu lai gūtu vārtus pret Tottenham un uz aizdevuma saņemto Liverpool. zvaigznei tagad ir tikpat daudz Premjerlīgas vārtu (seši) šajā sezonā kā Mo Salah!

Viņš divreiz iesita Spurs, neskatoties uz nokāpšanu no soliņa, un Hovijam ir jābūt kārdinājumam viņu spēlēt šeit jau no paša sākuma.

I Es priecājos atstāt dažas žetonus uz galda un atkal Vilsonu atgriezt pie 4/1. Kā viņa sensacionālais brīvsitiens viņa apdare ir skaidra un mierīga, kā to nedara daudzi, ieskaitot Zaha.Resource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.