Vai Murray var vadīt Team GB uz slavu Spānijā?


Pēc apjomīgas pārbūves, kuras izmaksas ir 2,15 miljardi sterliņu mārciņu, nākamnedēļ Spānijā tiks spēlēts Deivisa kausa izcīņas fināls . Astoņpadsmit komandas ir izlozētas sešās grupās pa trim, un turnīrs tiks apstrīdēts septiņu dienu laikā. Sacensības notiks Caja Magica – Madrid Open mājas -, guess tās tiks izspēlētas uz cietiem laukumiem, nevis māla.

Rafaels Nadals vadīs Spānijas atbildību, jo uzņemošā valsts vēlas pacelt turnīru. pirmo reizi kopš 2011. gada, kad viņi pārspēja Argentīnu. Arī Madride piedalīsies 2020. gada finālā.

Vai Andijs Murejs var atjaunot 2015. gada burvību?

Atcerieties četrus gadus atpakaļ, un, iespējams, Deivisa kausa fināla noturīgais attēls bija Andijs Murejs sabruka uz māla Flandrijas izstādē, Ģentē, pēc tam, kad pēc 19-taktu mītiņa ceturtajā gumijā viņš bija izveidojis collas perfektu lobu virs Deivida Goffina . Kyle Edmund bija paredzēts spēlēt Ruben Bemelmans dienas pēdējā gumijā, taču viņš nebija vajadzīgs, jo Murray uzvara pār Goffin noslēdza uzvaru 3-1.

Šis triumfs bija Lielbritānijas pirmais kopš 1936. gada, un Murray pievienojās John McEnroe kļūstot tikai par otro spēlētāju turnīra vēsturē, kurš vienā gadā kopš Pasaules grupas ieviešanas uzvarēja visas astoņas viņa singlu gumijas. 1981. gadā.

Pašlaik Staff GB ir nepiederoši cilvēki [18.00]lai iegūtu savu iespēju Deivisa kausa izcīņā, taču ir kaut kas no komandas pasākumiem, kas sniedz vislabāko no Murray. Padevis pūļa enerģiju, kā arī būdams tik daudzpusīgs, tas nozīmē, ka viņš var palīdzēt viņa pusei ienākt priekšplānā īstajā laikā. GB komanda atrodas E grupā, kurā ietilpst arī Kazahstāna un Nīderlande, un, ņemot vērā to, tai vajadzētu radīt dažas problēmas. Murray pārstāvēs komandu GB Deivisa kausa izcīņā pirmo reizi kopš 2016. gada, pēc tam, kad viņam tika dota aizstājējzīme, un, bez šaubām, viņa pieredze arī pacels savu komandu biedrus.

Nadala koeficients

kamēr Nadalam ir 84 ATP tūres tituli viņa vārdam, viņš ir izgaismojis arī Deivisa kausu. Ar četrām uzvarētāju medaļām 33 gadus vecais spēlētājs pirmo reizi piedalās sacensībās kopš 2009. gada trofejas pacelšanas. Viņam nopietni pietrūka 2010. gada, kad Spānija piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfinālā pēc 5: sagraušanas Francijas rokas – viņu pirmā balināšana vairāk nekā 50 gadu laikā.

Spānija ir favorīti Betfair biržā [4.00]lai paceltu Deivisa kausu, un kopā ar komandu, kurā ir Roberto Bautista Agut Pablo Carreno Busta un Feliciano Lopez, viņi būs milzīgi pretinieki.

Itālija tumšie zirgi

lai arī nesen tika kronēts Future Gen Finals čempions Jannik Sinner . sēdēt Deivisa kausa finālā, Itālija varētu izraisīt šoku. Valsts ir piedzīvojusi renesansi uz tenisa skatuves un šobrīd vīriešu spēles 100 labāko spēlētāju skaitā ir astoņi spēlētāji, no kuriem divi ir labāko divdesmitniekā.

Neaizmirsīsim, ka itāļu Nicola Pietrangeli ir visu laiku vadošais Deivisa kausa spēlētājs un var lepoties ar 78-32 rekordu vienspēlēs. Itālijai tiek piešķirta cena [18.00]lai paceltu Deivisa kausu, un, raugoties uz talantu, viņi turnīrā varēja gūt īstus viļņus.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.