4 iemesli, kāpēc Manchester Town joprojām būtu jāatbalsta


Pat tiem, kuri sarosās ar terminu “sešrādītājs”, kas tiek izmantots pirms Lieldienām, nāksies atzīt, ka šajā nedēļas nogalē notika seismiskās pārmaiņas titulu sacensībās.

Neuzvarēta uzvara nozīmētu, ka visiem vēl bija jāspēlē. jo ar Mančestras “City” ir pārliecinoši un, neskatoties uz pārsteidzoši jaukto sezonas atklāšanas trešo posmu. Tomēr Liverpūles mājas triumfs – viņu 13. pēc kārtas iegūtā līgas uzvara Anfildā – ir ļāvis sarkanajiem vēl vairāk izstāties un tagad izbaudīt ievērojamu spilvenu pār galvenajiem konkurentiem.

Deviņi punkti. Augsti spiedienotā vidē, kurā iekasē titulu, lai iegūtu šādas kļūdas robežas, patiešām var izrādīties dārgi un nenovērtējami.

Tomēr, ja punkti nozīmē iespējamās balvas, Mērsijsaidā šajā nedēļas nogalē tika apdraudēti citi svarīgi apsvērumi. Viņu uzvaras veids būs piešķīris Liverpool nenovērtējamu papildinājumu jau tā bagātīgajai pārliecībai – viņi dubultoja divreizējos Premjerlīgas čempionus, cenšoties saudzēt spēkus, savukārt impulss, kas viņiem ir licis baudīt labāko sezonas sākumu kopš Spurs dubultā uzvarētāji 1961. gadā turpinās. Viņi paliek nepārspēti. Viņi ir spēlējuši visus savus tradicionālos labākos sešus vienaudžus un ieguvuši 13 punktus no 15. Viņi, šķiet, ir neapturami.

Pretstatā šīs pilsētas liktenim ir nācies rīkoties. Aizsardzības nolūkos viņi izskatās neaizsargāti un neparasti, zaudējot ceturto daļu spēļu novembra starptautiskajā pārtraukumā, tas būtu bijis neiedomājams priekšstats tikai pagājušā gada maijā, kad viņi svinēja vēl vienu neticamu kampaņu.

Psiholoģiski viņiem tagad ir jābrīnās, kā uz zemes viņi var apturēt Liverpūles juggernaut. Svētdiena bija viņu iespēja, un viņi vienkārši stāvēja tai priekšā.

Tas viss nozīmē, ka Jurgena Klopa vīri ir [1.48]lai paceltu premjerlīgas vainagu sešus mēnešus pēc šī brīža, un tā ir ļoti taisnīga cena. Lasiet tomēr, un jūs atradīsit vēl labāku …

1) Pilsēta ir samaksājusi savu Anfila nodevu

. sešu punktu šūpoles, kas notika tik nesen, wager, apskatot daudz atklājošāku attēlu, tas ir jādara.

Pep Guardiola pirmajā sezonā Mančesterā viņa komanda zaudēja ar 1- L4 un turējās pie tā. Viņi finišēja trešajā līgā, par diviem punktiem apsteidzot Liverpūli.

Gadu vēlāk ikoniskajā stadionā notika basketbola stila sastapšanās, kas beidzās ar sakāvi ar 4-3, kamēr Čempionos notika 3-. Līga par labu pasākumu. Tomēr “City” galu galā tika kronēta par čempioniem, saņemot Liverpūli ar pilnu 25 punktu pārsvaru.

Pagājušās sezonas strupceļš – ieraudzīja Gvardiolas radīšanu pilnībā atteikties no viņu principiem un meklēt sagraut un satvert tik piesardzīgus, ja viņi būtu Liverpūles uzbrūkošie draudi. Atkal blūza uzvarēja līdz sezonas beigām.

Pievienojiet faktam, ka Pilsēta pēdējo reizi uzvarēja Anfildā 2003. gadā, un mēs varam secināt, ka zaudējot nodokli, kas katru gadu jāmaksā, lai būtu citādi veiksmīgs gads. Tā ir anomālija, kas atšķiras no formas vai apstākļiem. ] no malas, piedāvā nelielu pārliecību par to, ka nākamreiz tiek atjaunota viņu ticība, un to var atrast ar ļoti iespaidīgu atrunu pēdējā termiņā, kas, atklāti sakot, ne tuvu nerodas pie tā pelnītā kredīta.

Sezonas pusceļā pilsētas bija desmit. punkti aiz muguras – ar spēli rokās – un tāda starpība bija, ka pat tad, kad Liverpūle sāka krāt punktus, joprojām bija nepieciešams, lai valdošie čempioni uzvarētu savus atlikušos 14 mačus. Viņi to darīja, maršrutā pārspējot Mančestras United, Arsenal, Chelsea un Tottenham.

Šeit mēs redzējām ļoti atšķirīgu Katalonijas komandas pusi ar spēles vadību, redzot, ka notiek intensīvas sacensības, un kolektīvu spēku, kas viņus virza.

Šī perioda apgūtā uzvedība labi kalpos komandai, kamēr pretiniekiem tā varētu atgriezties, lai viņus vajātu, ja vēsture sāk atkārtoties.

Mančestras pilsēta ir vilinoša [3.6]lai nākamajā pavasarī padarītu to par trim pēc kārtas. Pat ja jūs nedomājat, ka viņi galu galā darīs pietiekami, lai to uzvarētu, Betfair biržā ir jāparedz nobraukums, jo šī cena drīz parādīsies, ja pilsēta sāks apēst Liverpūles vadību.

3) Savainojumu saraksts samazināsies

No Leroy Sane krustoto saišu plīsums kas saglabājies Kopienas vairogā līdz pat pašreizējai Mančestras pilsētai. šķietami nolādēts šajā sezonā ar gan muskuļu, gan ilglaicīgiem ievainojumiem.

Laikā līdz Liverpūles sadursmei nebija pieejami seši pirmie komandieri, no kuriem neviens nebija svarīgāks vai palaida garām nekā Aymeric Laporte : kā ievērojams zaudējumi blūza skaņai, jo Virgils Van Dijks piedzīvos Liverpūli.

Gadījumā, ja Rodri tika atzīts par piemērotu ar Deividu Silvu, gatavojot soliņu, un šī ir tendence, kas tikai palielināsies ziemas mēnešos. Ir paredzēts, ka Oleksandrs Zinčenko drīzumā atgriezīsies, un janvārī varēja redzēt gan Sane, gan Laporte pirmās uzstāšanās. Tā ir klišeja, wager ļausimies vienalga – tie divi būs tādi, kā ar jauniem parakstiem.

4) Liverpūle vēl cieta neveiksmīgi.

Piešķirts Džoels Matips šobrīd ir ārpus kamēr Alisons arī vairākas nedēļas pavadīja ārstniecības telpā, guess kopumā varētu teikt, ka liela daļa Liverpūles ceļu ir gājusi kopš augusta sākot ar opozīcijas vārtsargiem, kas iesaistās kaujiniekos, līdz atlecošajai bumbiņai, līdz laukumam, kurā ir samērā bez traumām.

Tas nenozīmē, ka viņi nav nopelnījuši šādu labklājību – viņiem nekas nav pietrūcis sensacionāli – guess tomēr tas būs interesanti redzēt, kā līgas vadītāji tiek galā ar mīnus vienu no viņu briesmīgajiem trīs priekšējiem punktiem, kad arhīvs sāk pārspīlēt.

Katras komandas spēcīgākā vienpadsmit ir salīdzināma ar otru, guess neapšaubāmi tieši pilsētai ir labāki spēki padziļināti . Tas joprojām varētu būt liels faktors sezonas progresam.Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.