Pirmdienas vakara Television šoks kartēsHarrogate Town pret Portsmouth
Pirmdiena, atsācieties pulksten 19:45
Dwell on BT Sport 1

Spiediens būvēt uz Jackett

Pirmdienas nakts pirmās kārtas kaklasaitei ir vislabākais šoka potenciāls. Portsmuta vēl nav tikuši pie pirmās līgas spēles šosezon, taču visās sacensībās viņi ir zaudējuši tikai reizi deviņos. Šī sakāve notika AFC Vimbldonā (1-), un drīz pēc tam uz vadītāju Kenny Jackett bija zināms spiediens.

Jackett ir labs menedžeris un ir pazīstams ar saviem metodiskajiem treniņiem attiecībā uz formu un taktiku. Guess grūti fakti ir tādi, ka Portsmuta ir tikai 13. vietā pirmajā līgā un visu sezonu ir savāca tikai vienu uzvaru uz ceļa . Tā nav čempionu forma – un Pompey tika izlikts par cenu ante-write-up tirgū kā viens no favorītiem, lai iegūtu trešo līmeni.

Audējs veic izcilu darbu

Harrogate spēlē 3G laukumā pie Wetherby Road, un, iespējams, tas ir kaut kas pārāk daudz veidots. Labi spēlētāji var spēlēt uz jebkura laukuma, un viņi labprātāk saskaras ar 3G līgas komandu, kas nav līgas komanda, nekā pērkons no vecajiem laikiem 1980. gados. Acīmredzot saimniekiem būs priekšrocības, taču jūs nevarat balstīt likmes tikai uz to.

Tas, uz ko mēs varam balstīt derības par saimniekiem, ir viņu lieliskais menedžeris Simon Weaver . Es nezināju šausmīgi daudz par viņu, līdz noskatījos izcilo “The Gaffer” dokumentālo filmu par “BT Sport”. Weaver un Harrogate tajā bija redzami, un tas, kas mani pārsteidza par viņa pieeju, bija viņa pamatīgums, mierīgums un cerebrālā pieeja – mūsdienīgāks menedžeris nekā darbinieks un kliedzējs. Nav grūti saprast, kāpēc viņš ir guvis panākumus Ziemeļjorkšīras klubā, kurš Nacionālajā līgā ir 7.vietā.

Paaugstināšana ir iespēja, jo viņi tikai par četriem punktiem atpaliek no līderiem Bromlija un viņi pirmo reizi 104 gadu vēsturē vēlas iegūt vietu Futbola līgā.

Iespēja tiek ņemta vērā. Saimnieki

Harrogate mājās ir piekāpušies tikai astoņiem no astoņiem, un, Pompejam vērtējot tikai sešus, spēlējot pirmajā līgā septiņos mačos, zem 2,5 likme būtu reāls piedāvājums. Lai gan mums tam ir jāpievieno mazliet konteksta, jo apmeklētājiem ir daži kvalitatīvi spēlētāji. Ronans Kērtiss atkal atrod savu formu, savukārt Džons Markišs ir lielisks vārtsargs – kurš ticis izmantots 10. lomā.

Mums ir iespēja atkal izvietot Portsmutu zemu izredžu izteiksmē – un tas pagājušās nedēļas nogalē pierādīja veiksmīgu klāšanu pret Oksfordu. Guess mēs ar lielu šūpošanos dosimies šeit uz saimniekiem.Source website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.