Male Utd v Braitonas derību padomi un prognozesGuy Utd pret Braitonu
Svētdiena, 14:00

Apvienotā pārliecība

Pēc kuģa noturēšanas ar 1-1 neizšķirtu pret līderiem Liverpūli, Mančestras United ir uzvarējuši četros no pēdējiem pieciem mačiem visās. sacensības un pārliecība atkal ir acīmredzami augusi .

Un tomēr tas skrējiens ietver 1- sakāvi Bornmutā pagājušajā sestdienā un nozīmē, ka viņi nedēļas nogalē nonāk divos punktos un divās vietās zem . Svētdienas apmeklētāji Braitonā.

Trīs no nākamajām četrām United premjerlīgas spēlēm notiek Old Traffordā (nākamās ir Aston Villa un Spurs), tāpēc šī ir iespēja radīt nelielu impulsu.

Ceturtdienas vakarā 3: uzvara pār Partizan. iespējams, ir uzsācis šo procesu, un vārtu trijnieku guva Masons Grīnvuds, Entonijs Martijs un Markuss Rašfords, tāpēc viņu priekšnieki sāk atrast gropi .

Un, ja jums patīk vēsturiskas tendences, United ir nepārspēts savās pēdējās 41 PL mājas spēlēs novembrī, secība sākas 1996. gadā.

Kaijas, kas lido augstu [19659004] Pēc pagājušajā sezonā piedzīvotā kritiena ar 36 punktiem Braitons līdz šim ir spēlējis 15 no 11 spēlēm lai līdz šim būtu astotais tabulā.

Tas nozīmē, ka tas ir lielisks sākums zem jaunā boss Grehema Potera un to ir veicinājusi trīs taisnīgu uzvaru sērija mājās pret Tottenham, Everton un Norwich – kaut arī ir arguments, ka viņi savlaicīgi ieskrējās šajās trīs pusēs.

Kopš uzvarēšanas laika 3- joprojām bezspēcīgajā Watfordā atklāšanas dienā, Braitonas prombūtne ir bijusi mazāk pārliecinoša .

Viņi (paredzami) ir zaudējuši 4- Gentleman City, izlozē – Newcastle, 2- pieveikti Chelsea un piedzīvojuši 2-1 zaudējumu Aston Villa.

Tas liek domāt, ka Amex ir tas, kur viņi izlems savu likteni, lai gan, ņemot vērā viņu ērto stāvokli tabulā, Poters to redzēs kā diezgan lielu spiediena iespēju radīt paliekošu atmiņu.

pamatojoties tikai uz Tā kā apmeklētāji atrodas augstāk tabulā, nav nepamatots arguments, sakot, ka Braitonā ir vērts veikt derību pie [6.6].

Tomēr tas kaut kā nešķiet pietiekami liels, vai arī mani aizrauj. pēc tādas statistikas kā United uzvarot deviņās un izlozējot divas no pēdējām 11 mājas spēlēm ar Braitonu vai Kaijām, paņemot tikai vienu punktu no pēdējām 39, kas pieejamas sešām visu laiku esošajām Premjerlīgas pusēm (P13 W0 D1 L12). [19659005] Gentleman Utd ir [1.7]lai saliktu trīs punktus – iepriekšējos gados nav iedomājama cena -, kamēr Draw ir tikai [3.75]

guy ir sajūta, ka tas varētu būt diezgan jauka spēle saimniekiem. Tas nav Braitonas stils sēdēt un izjust spiedienu viņi vēlas spēlēt savu futbolu un iet uz priekšu.

Tas varētu nonākt United rokās lai gan es labprātāk skatītos citur, nevis uz laimestu pamata tirgu.

Guy Utd (-1) ir iespējams risinājums [3.05]un tas tiek pieļauts divās no viņu pēdējām trim uzvarām – 3-1 pret Norwich un 3- pret Partizan.

Vārtu gūšanas punkti šosezon ir bijusi United liela problēma, guess tā varētu būt sāk mainīties.

Neskatoties uz tukšu spēli Bornmutā, viņi pēdējos četros ir guvuši astoņus, un viņu priekšējie vīri (no kuriem vairāk vēlāk) ir vārtos.

Braitonas spēles ir atvērtākas nekā tās bija Krisa vadībā. Hughtons un četri no viņu sešiem ceļa braucieniem visos kompos šajā sezonā ir izvirzījuši trīs vai vairāk mērķus.

Cenas rāda, ka Virs 2,5 ir zemākstāvojums [2.02]un tas rada lielāku pievilcību nekā Unders [1.94].

Braitona varētu dot savu ieguldījumu, kaut arī jaunākajā formā Gentleman Utd tagad izskatās tā, it kā viņi, iespējams, spēs gūt trīs vajadzīgos mērķus paši.

Kas attiecas uz Abas komandas gūst vārtus tas ir izlases veids: [1.97].

Likmes, kas visvairāk pievilcīgas, tomēr ir vārtsargu tirgos.

Tikai pēc mēneša vai tik ilgi Markuss Rašfords tika noraidīts, jo tas nebija pietiekami labs, lai būtu galvenais uzbrucējs.

Tomēr, kopš oktobra vidū sagrauts Anglijas vārtos, viņš pēdējās sešās spēlēs ir pielicis piecus Male Utd.

kas ietver mērķus pēdējā divas mājas spēles pret Liverpool un Partizan un satriecošs brīvsitiena uzvarētājs Chelsea.

Rashford ir gatavs un to ir vērts attiecīgi atbalstīt.

Pamatskolas uz punktu skaitu cena [2.68] ir vairāk nekā pieņemams pēdējiem numuriem, un es viņu arī spēlēšu lai gūtu 2 vai vairāk mērķus pie [9]. Viņš šosezon 16 spēlēs divreiz ieskauj breketu 16 spēlēs.

Entonijs Martijs palaida garām divus kampaņas mēnešus, tāpēc viņam ir daudz skriešanas kājās. Kopš atgriešanās šajā sezonā viņš ir iesēdināts trīs sešos un pieci no deviņiem kopumā.

Ņem Martialu uz punktu skaitu pie [2.42].

Šķiet, ka abi dalās soda maksājumos plkst. brīdis un “United” uzvar daudz, tāpēc tiek pievienota vēl viena pievilcība.

Opta stat

Braitonas menedžeris Grehems Poters tikai kā uzvarētājs beidzās vienā no savām astoņām Premjerlīgas spēlēm kā spēlētājs, to darot. ar Sauthemptonu 6: 3 uzvarot Person Utd 1996. gada oktobrī – Crimson Devils manager Ole Gunnar Solskjaer parādījās tajā dienā kā Man Utd aizstājējs.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.