Liverpool 4/9 par titulu pēc dominējošās uzvaras pār CityLiverpūle dodas uz [1.44]lai uzvarētu Premjerlīgā pēc galveno titulu konkurentu pārspēšanas Manchester City 3-1 aizraujošā spēlē Anfīldā svētdienas pēcpusdienā.

Sarkanie pretrunīgi vērtē. devās uz priekšu tikai sestajā minūtē, kad Fabinho atlaida mājās 25 jardu kliedzēju, lai arī brīžiem agrāk Trents Aleksandrs-Arnolds šķita, ka rokturi bumbai atrodas savā lodziņā, un incidents tika uzskatīts mača oficiālā Maikla Olivera un video palīga tiesneša sods.

Pilsēta tik tikko bija pārvarējusi savas dusmas, kad Jurgena Klopa vīri dubultoja pārsvaru, Andijs Robertsons ieraidīja collā perfektu bumbu kastē. Mo Salah lai dotos uz mājām.

Pilsoņiem bija iespējas samazināt nokavētos parādus, taču spēle bija veiksmīgi beigusies, kad neilgi pēc Jordānijas Hendersona precīzais krusts mājās devās ar Sadio Mane . pārējais, pirms Bernardo Silva sco sarkans vēls mierinājums apmeklētājiem. Spēle 3-1 tika panākta, spēlējot [26.0].

Rezultātā redzams, ka Liverpūle izrāda pārsvaru līdz astoņiem punktiem tabulas augšdaļā, kaut arī cilvēks Pilsēta – deviņi punkti – nokrīt līdz ceturtajai nākamo nedēļas nogales uzvarai Chelsea un Leicester. Pep Guardiola vīrieši var tikt atbalstīti pa tālruni [3.9]lai saglabātu viņu titulu.

Blūzi un lapsas uztur uzvarētāju švīku

Chelsea un Leicester reģistrēja attiecīgi savu sesto un ceturto līgas uzvaru pēc kārtas, kad sestdien abām bija ierasta mājinieku uzvara 2-.

Pēc blūza krišanas Crystal Palace, blūzs ir trešajā tabulā. līdz mērķiem no Tammy Abraham un Christian Pulisic savukārt mērķi no Jamie Vardy un James Maddison palīdzēja lapsām plombēt uzvaru pār Arsenal. Abi klubi ir guvuši 26 punktus, par vienu apsteidzot Gentleman Town, taču Brendana Rodžersa vīri ir otrajā vietā tabulā par vārtu starpību.

Tāpat kā līgas tabulā, Chelsea un Leicester Premjerlīgas uzvarētāju tirgū nav ko sadalīt ar abas tirgojas pa tālruni [40.0]lai iegūtu titulu, lai gan Best 4 finiša tirgū tas ir Frenka Lamparda vīri, kurus vairāk aizrauj [1.32]ar Leicester tirdzniecību [1.73].

Kanāriju kanāli pēc zaudējuma Hornets

Pirmoreiz šajā sezonā ir notikušas pozīcijas izmaiņas pēc Watford kas piektdienas vakarā satvēra savu pirmo kampaņas uzvaru. uzvarēt Noridžā .

Daniela Farke vīri ir drausmīgā formā un tagad ir paņēmuši tikai vienu punktu no pēdējiem 21, kas pieejams kopš Manchester Metropolis pārspēšanas agrīnā stadijā. Septembris.

Kanāriju salas ir četri punkti no safetas y ar atlikušām divām trešdaļām sezonas un tirgojas [1.32] atlaišanas tirgū, apsteidzot otrā apakšējā līmeņa Sauthemptonu [2.44] un Watfordu [2.5]kuri tabulā pakāpjas līdz 18. vietai

.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.