Doverā FA kauss varētu būt beidziesTobiass Gourlay domā, ka Sol Campbell varētu beidzot kaut ko svinēt kā Southend menedžeris šajā pusdienu laikā

Dover v Southend
svētdiena 12:00
(Live on BT Sport 1)

Oostende and REM attract 2 -2 vakar Beļģijā. Mūsu likme virs 2,5 mērķiem bija ceturtais taisnīgais uzvarētājs un garantē mums nedēļas peļņu.

Mēs pabeidzam savu maiņu tuvāk mājām. Šodienas pirmajā televīzijā paredzētajā FA kausa spēlē Sol Kempbela Sautends virzās vēl tālāk uz dienvidiem. Ceļojums uz Nacionālo līgu Doveru varētu būt tikai cīnītāju par līgas 1 apģērba toniku.

Sēžot 12. vietā 24 komandu Nacionālajā līgā, Andija Hesenthalera saimnieki ir uzvarējuši tikai 2 / 10 līgas mājas spēles šajā termiņā (W2-D3-L5). Kopš 2015. gada tie ir W0-D2-L2 pie Crabble Athletic Floor FA Cup.

Shrimpers paši par sevi nav zvaigžņu formā, tāpēc jūs tos iegūsit. kā tikai šaurās [2.56] izlases šim. Kopš sezonas sākuma viņi ir zaudējuši 14/17, taču ir pāris pazīmju, ka viņi sāk uzņemt spēli. Viņi mājās un viesos ir guvuši vārtus 11. septembrī. Uz ceļa viņi nesen ir gājuši W1-D1-L3.

Klubam, kas pašlaik saskaras ar demonstrāciju ar uztvērējiem (viņi nākammēnes būs tiesā, kas cīnīsies par likvidācijas lūgumu), kausa izcīņa varētu būt tikai lieta. Par pretstatu cenai mēs atbalstīsim apmeklētājus, lai uzvarētu caur pusi, kas šosezon ir pierādījusi sevi kā ceļa vidu zemākā līmenī.Resource backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.