Denveras tīrradņi @ Minesotas TimberwolvesDeivs Grejs uzskata, ka Nikola Džokičs ir atgriezies pēc iespējas labāk pret 76ers, un viņš var to ņemt vērā šajā spēlē, lai vadītu Nuggets garām Timberwolves.

“Jokic pārņēma spēli pret 76ers, jo Denvers nāca no aizmugures un kas var sākt viņa sezonu. “

Jokic atgriežas pie sava labākā?

Denver Nuggets @ Minesota Timberwolves
Svētdiena, 20:40 BST
Tiešraide Sky Athletics Motion un Principal Party

Nikola Jokic šosezon ir izteicis nelielu kritiku, taču viņš būs atslēgas vīrs Nuggets kad viņi uzņems Timberwolves. Viņš pārņēma spēli pret 76ers jo Denvers nāca no aizmugures, lai uzvarētu, un tas var sākt savu sezonu. Viņš pārspēja Džoelu Embiidu cīņā ar diviem labākajiem spēles lielajiem vīriem, un tas viņam radīs daudz pārliecības.

Komanda joprojām atrodas pulksten 6-2 un dodas uz vēl vienu spēcīgu sākumu, un viņi to var turpināt šovakar. Tas būs grūts pret Minesotu taču veselība šeit varētu būt atšķirība. Jeff Teague un Shabazz Napier abi palaida garām Timberwolves pēdējo spēli un kamēr Endrjū Viginss lieliski spēlēja viņu prombūtnes laikā, Nuggets ir daudz atšķirīgs pārbaudījums nekā Warriors. .

Male patīk, ka Denvera šeit uzvar un pāriet uz 7-2. Jokic vairāk izskatījās pēc spēlētāja, pie kura esam pieraduši, lai pēdējā laikā nokavētu, un viņš to var nest šajā spēlē. tīrradņi ir 2,5 punktu favorīti uz ceļa un var to aptvert, un tiem būtu jāuztur Fīniksas pārkāpums zem 107,5 punktiem.

Saules var palēnināt tīkli ar augstu punktu skaitu

Bruklina. Nets @ Phoenix Suns
Pirmdiena, plkst. 01:10 GMT
Tiešraide Betfair Video

Brooklyn Nets nonāk šajā šajā smalkajā formā. Viņiem ir trīs uzvaras no četrām lieliska ofensīvas basketbola aizmugurē, un Kyrie Irving ir patiešām ieguvis savu Nets karjeru līdz lieliskam sākumam. Viņam vidēji spēlē 31,9 punkti – labi par trešo vietu līgā, atpaliekot tikai no Džeimsa Hardena un Damian Lillard .

Bruklinas kas līgas vērtējumā līderpozīcijās, bet ir cīnījušies aizsardzībā, 27. pozīcijā spēlējot aizsardzības līgā. Fēnikss ir 5-3, un viņu nodarījums noteikti var salikt dažus punktus. Viņi ne tuvu neatbilst Nets augstajiem standartiem, taču atšķirība starp aizsardzības iespējām ir daudz nozīmīgāka. Lai arī viņi, iespējams, nespēs pilnībā apturēt Bruklinu viņi tos var pietiekami palēnināt, un tā varētu būt atšķirība šajā patiešām saspringtajā mačā.

Devin Booker Esiet svarīgs Suns šajā spēlē, un viņš var palīdzēt izbeigt trīs spēļu zaudēšanas sēriju līdz Nets un pārcelt tos uz 6-3 sezonā. Vietējo komandu naudas līnija jūtas kā lieliska spēle 4/5.Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.