Vilki pret Aston Villa derību padomiem un prognozēmVilki pret Aston Villa
Svētdien, 10. novembrī, pulksten 14:00
Live on Sky Sports activities

Vilki uzlabojas, guess uzvaras paliek reti

. Eirolīgas nokautēšanas posmi, guess viņu uzmanība šajā nedēļas nogalē atgriežas pie pašmāju darbībām, un viņi labprāt daļu no šiem panākumiem pārnes uz Premjerlīgu.

Vilkiem tas nav bijis briesmīgs sākums, viņiem ir tikai tika pārspēti divreiz, wager arī viņi ir uzvarējuši tikai divreiz, un septiņi neizšķirti no viņu pārējiem septiņiem armatūras atstāj viņus 12. vietā.

Pašlaik viņi ir sešu maču nepārspētu skrējienu vidū. līgā, un pēdējie trīs no tiem beidzas ar kvadrātu, bet, ņemot vērā pašreizējo galda gaitu, divas vai trīs uzvaras pret uzvaru nodrošinās viņu dalību Eiropas vietās.

Komandas ziņas, Villijs Bolijs ilgstoši nepiedalās, bet Raiens Bennetts ir f to atkal, lai viņš varētu atgriezties sānos. Jonijs, Romēns Saiss un Diogo Jota neieradās nedēļas vidū, tāpēc es ceru, ka viņi sāksies svētdien.

Villaniem jāpierāda viņu garīgā izturība

Aston Villa pagājušās nedēļas nogalē cieta vēlu sirdstrieku kad viņi piekāpās diviem novēlotiem vārtiem pret Liverpūli, zaudējot 2-1 spēlē, no kuras viņi, šķiet, pārliecinoši paņēma trīs punktus.

Deana Smita vīriešiem būs jāpierāda garīga izturība, lai to pārvarētu, taču viņi, šķiet, ir bariņš, kurš neļaus tam ietekmēt viņus, un viņi jau pirms tam bija guvuši pienācīgus rezultātus.

Kopš kārtējās neveiksmīgās sakāves Arsenālā jau 22. septembrī, tikai Mančestras pilsēta bija pieveikusi Villa, jo viņi bija sākuši pārvērst savus labos priekšnesumus par uzvarām.

Viens no katalizatoriem tam bija menedžera lēmums pārcelties Jack Grealish tālāk uz priekšu un pēc tam, kad pazudis Liverpūles g Pēc savainojuma Smits apstiprināja, ka viņam ir tikai 50/50, lai spēlētu pret Vilku.

Melnās valsts saimniekiem ir izredzes uz uzvaru svētdien, jo viņi tirgojas ap [1.93] atzīmi . Nākamais labākais rezultāts ir [3.75]kad vilnieši ir nepiederošie pie [4.5].

Ņemot vērā laimesta procentus tikai 18% šogad līgā un to, ka viņi bija Ceturtdienas rīcība, es nevaru apsvērt iespēju atbalstīt Vilkus par šo cenu.

Viņi ir pārspējuši Vatfordu tikai Molineux šajā termiņā, un citi apmeklētāji ietvēra Burnley un Southampton. Tīru lapu turēšana viņiem ir kļuvusi par īstu problēmu. – viena mājās un divas prom – un, kad esat četrreiz tikusi vairāk nekā reizes mačā, jūs vienkārši nevēlaties ierakstīt pārāk daudz uzvaras.

Aston Villa šogad jau ir vienu reizi pieveicis vilkus – pirms 2-1 panākums Carabao kausa izcīņā Villa Park, nedaudz vairāk kā pirms nedēļas. Viņi abi cīnījās ar novājinātajām XI armatūru, tāpēc, lai arī formu nevar uztvert burtiski, tā apmeklētājiem tomēr piešķirs nelielu psiholoģisku priekšrocību.

Diemžēl šajā sezonā ir grūti izturēties pret Villa izbraukuma formu, jo viņiem ir ticis piekauts četros no viņu pieciem ceļa braucieniem. Tomēr jāatzīmē, ka trīs no tiem bija Spurs, Arsenal un Guy Town, un, domājams, viens no viņu labākajiem priekšnesumiem bija Norwich pie 5-1 metieniem Carrow Street.

Tas ir grūti redzēt, kā vilki zaudē šo maču, taču viņi ir pārāk īsi [1.93]lai atgrieztos uzvaru gūšanas nolūkā, tāpēc mana likme ir likt viņus uz Betfair Exchange par pārdošanas cenu [1.94]. [19659004] Tiem, kas nezina, likme ir vieta, kur jūs atbalstāt pret šo konkrēto iznākumu. Šajā piemērā, ja mēs slēpjam vilkus, lai iegūtu 10 sterliņu mārciņas, tad zaudējumi, ja viņi tiešām uzvar, ir 9,40 sterliņu mārciņas, bet, ja viņi izlozē vai zaudē, mēs gūstam 10 sterliņu mārciņu peļņu.

Runājot par vidējo vārtu skaitu vienā mačā, tieši Aston Villa ir par lielāks skaits no diviem.

Dean Smith komanda redz viņu līgas spēles vidēji . Katru reizi tiek gūti 3,09 vārti astoņiem no 11 beidzoties ar bumbiņu tīklā trīs vai vairāk reizes.

Vilkiem ir zemāks vidējais rādītājs, bet pie 2.55 tas joprojām ir salīdzinoši liels skaits. Interesanti, ka deviņi no 11 ir redzējuši, ka zem 2,5 atbalstītāji vāc astoņiem viņu izbraukumiem tajos ir tieši divi mērķi. Viņu vidējais rādītājs 2,55 ir sašķiebts ar 2-5 sakāvi pret Chelsea.

Kopš šī zaudējuma saimnieki līgā ir spēlējuši sešas reizes un visas sešas ir palikušas zem 2.5. Faktiski ir pretrunā ar to, ka šis skrējiens turpināsies šajā nedēļas nogalē, jo Unders ir nepiederošais pie [2.14].

Protams, ūdeņus satrauc fakts, ka četras no Villa piecām prom esošajām armatūrām ir pagājušas vairāk nekā 2,5 kopš viņu paaugstināšana atpakaļ uz visaugstāko lidojumu, guess es nevaru satraukt ar Oversa starpniecību [1.82].

Šis guy ir bez derību tirgus jo es to nedaru. ir īpaši spēcīgs viedoklis, un es labprātāk koncentrētos uz savu vilku likšanu mača koeficientā.

Tirdzniecības vietas

Opta stāsta, ka Aston Villa ir zaudējis 11 punktus no uzvarētajām vietām Premjerlīgā šajā
sezonā – vairāk nekā jebkura cita puse. Tāpēc, kaut arī es jau iesaku Vilku izlikšanu, es domāju, ka tajā pašā tirgū ir pamats izlikšanas iespējai.

Neskatoties uz viņu slikto prombūtni, Villa faktiski vadīja divas no četrām viņu sakāvēm un visās trijās Vilku mājas izlozēs viņiem bija jānāk no aizmugures, lai nopelnītu punktu.

Tāpēc Villa atbalstīšana laimē [4.5]lai atlaistu un nopelnītu peļņu ja viņi to ved, varētu būt piemērota spēle šai spēlei.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā atbalstīt un gulēja, kā arī citas derību stratēģijas, kuras var izmantot Betfair Exchange, noklikšķiniet šeit.Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.