Sestdienas futbola padomi – 9. novembrisSpurs atgriežas rievā

1. likme: Atpakaļ Tottenham @ 4/7

Ja šī spēle tiktu noteikta pirms sezonas sākuma, tad nekādā gadījumā nebūtu . Spurs būtu tikpat liels kā 4/7.

Ne tikai Tottenham ir nepietiekami sasniedzis šo terminu, Sheffield United ir ievērojami pārspējuši viņu cerības.

Asmeņi ir nepārspēti četros . – divas uzvaras un divi neizšķirti – un viņiem vēl nav jānobauda sakāve no Bramall Lane.

Krisa Vildera vīri ir izlozējuši četrus un uzvarējuši vienu, un tas ietver apmeklējumus Stamford Bridge un Goodison Park.

Tikmēr “Spurs” ir aizgājuši četri bez līgas uzvaras, un viņiem bija nepieciešams novēlotais ekvalaizers lai pēdējā mājas spēlē varētu izlozēt spēli pret Watford.

Tomēr Mauricio Pochettino puses, manuprāt, beidzot sāk rīkoties. Viņi bija iespaidīgi Čempionu līgā nedēļas vidū un bija šausmīgi neveiksmīgi, ka neuzvarēja Evertonā.

Spurs faktiski ir uzvarējuši trīs no pieciem šajā sezonā Tottenham Hotspur stadionā, un arī viņiem jāpierāda. spēcīgs Šefīldas Apvienotajam.

Sērpjas, lai apmierinātu Svētā Džeimsa uzticīgos

2. likme: Atpakaļ Newcastle @ 8/5

Ņūkāsla un Bornmuta ir divas no tām komandas, kurām var būt diezgan neparedzami rezultāti. Tikai tad, kad jūs gaidāt, ka viņi uzvarēs, viņi iet un tiks piekauti, un, kad, šķiet, ka viņiem nav cerību, viņi gūst satriecošus panākumus.

. To sakot, mani pārsteidza Stīva Brūsa . vēlu pusē, jo tie ir sākuši šķist daudz vairāk kā draudi mērķu priekšā.

Mērķi ir izžuvuši Edija Hoveja vīrieši, lai arī viņi pēdējā laikā ir ieskaitījuši tikai vienu četras, kas, kaut arī bija pagājušajā nedēļā, iegūstot 1- uzvaru pār Mančestras United, joprojām rada bažas.

Nekas nesadala Klēra un Zilo

3. likme: Atgriezties Draw in Burnley v West Ham @ 5/2

Šīs divas komandas ir bijušas diezgan šausmīgā formā [vēlu]jo saimnieki ir zaudējuši trīs uz atlēciena, guess viesi ir bez uzvaras piecās un ir zaudējuši trīs no pēdējiem četriem.

Manuel Pellegrini izjūt nelielu spiedienu, jo no viņa komandas šajā sezonā tika gaidītas lielas lietas. Lietas sākās labi, taču tās ir dramatiski izzudušas.

Cik guy šķiet, viņiem ir pārāk daudz problēmu. Lukasz Fabianski ir ievainots, un viņiem ir pārāk daudz laukuma spēlētāju, kas nav īpaši labi. kad nav valdījumā.

Par laimi āmuriem viņiem vajadzētu redzēt daudz bumbiņas pret Burnley, jo Šona Diča vīri nav uz īpašumu balstīta puse.

Manas bažas par Roberto Tomēr vārtu guvums Hammers neļauj man izlaist uzvaru, un male ir daudz ērtāk iet uz izlozi.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.