Padomi par trīskāršām derībām – svētdien, 2019. gada 10. novembrīPirmais Premjerlīgas sezonas Rietummidlendas derbijs sola daudz drāmas, un svētdien Molineux vajadzētu būt ugunīgai atmosfērai.

Vilki būs spēcīgi favorīti. Pēc lēnā Premjerlīgas kampaņas sākuma viņi pēdējās nedēļās ir sākuši uzņemties spēkus, izaicinot gan Europa League kampaņas piepūles, gan nelielu komandu, lai pārspētu Mančestras pilsētu un izlozētu ar Arsenal.

Guess Villa ir bijusi arī laba forma. Dena Smita vīri pagājušajā nedēļas nogalē gandrīz pieveica Liverpūli, un pirms tam bija uzvarējuši divos no trim. Smits izbaudīs iespēju uzņemt vilkus uz sava mājas plākstera un ar vietējo lepnumu un iespējamo fitnesa priekšrocību, ņemot vērā Vilku ceturtdienas Eirolīgas vingrinājumus, apmeklētāji izskatās labi novērtējuši punktu šajā nedēļas nogalē.

Leičestera. veica lēnu premjerlīgas sezonas sākumu, taču viņi pagājušajā reizē nodrošināja svarīgu uzvaru pret Glosteru un svētdien viņi var uzņemt otro vietu.

Trimdnieki guva lielāko daļu no atgriešanās Anglijas regbija augšējā tabulā, pieveicot lapsenes savā atvērējā, taču sekoja divas sakāves, un viņi tagad ir zaudējuši visas trīs sacensību spēles Madjeski stadionā šajā sezonā.

Viņi cer uzlabot šo rekordu pret komandu, kas gandrīz gadu nav salikusi secīgas uzvaras premjerlīgā, guess tīģeriem ir labs rekords pret Londonas īriem un viņi ir uzvarējuši pēdējās astoņās spēlēs šajā vietā.

Divas no NFL vissliktākajām komandām svētdien dodas pretī galvām, kas varētu būt pēdējā spēle, kurai varētu būt nozīme abām pusēm šajā sezonā.

Milžiem ir nepatīkams 2–7 rekords, wager reaktīviem reaktīviem ir 1-7 pēc pazemojošas sakāves Maiami pagājušajā nedēļas nogalē – rezultāts delfīnus aizkustināja no AFC austrumiem. Var droši teikt, ka neviena komanda šoreiz uz play-off neies.

Lidmašīnas uzvarēja savā pēdējā konkursa sapulcē, kaut arī tā notika 2015. gadā un pēc formas šoreiz nav daudz starp tām izvēlēties. Tomēr Giants nesenās izrādes ir bijušas nedaudz iespaidīgākas, savukārt Jets zaudējums delfīniem bija satriecošs. Faktiski neitrālā vietā milži izskatās labāk.

* Kopējās izredzes šim daudzkārtnim: 13/1. Atcerieties, ka vairākas cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz mūsu sporta grāmatu, tāpēc par visiem laimestiem netiek ieturēta komisijas nauda.Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.