MLS derību padomi un prognozes – Seattle Sounders pret Toronto FCSounders nopelnīja mājas priekšrocības

Sietlas Sounders pret Toronto FC
Svētdiena, 20:00
Tiešraide Sky Athletics Futbolā

Tātad, pēc tik daudzām izmaiņām, pēc jaunu komandu ieviešanas, pēc gan Atlanta United, gan LAFC dzirkstošajā formā, mums ir tās pašas divas komandas MLS kausa izcīņā, kas notiek trešo reizi četros gados .

Tas ir cieņas apliecinājums kvalitātei, ko ietekmē gan Sietlas Sounders, gan Toronto FC, guess vairāk – abu komandu spēja laiku nokārtot līdz pilnībai. Pārāk ātri sasniegšana MLS kļūst par destruktīvu ieradumu.

Ja TFC otro reizi trīs gadu laikā izcīnīs MLS kausu, viņi būs pārvarējuši trešo ceļa braucienu pēc kārtas, un, lai gan viņi nebaidījās ne NYCFC, ne Atlantā, tas izskatās garš pasūtījums, kad viņi dodas uz Sietlas komanda, kas regulārajā sezonā šeit uzvarēja vienpadsmit spēlēs un uz kuru ieradīsies 70 000 līdzjutēju. Jaunā enjoy-off sistēma bija paredzēta, lai apbalvotu regulārās sezonas spēli, un tāpēc Sietla ir nopelnījusi šo milzīgo priekšrocību sezonas lielākajā spēlē.

Kopš MLS kausa izcīņas 2012. gadā tika mainīta neitrāla norises vieta, mājas komanda ir parādījusies best 5 no 7 reizēm un Sietlas uzvara soda sankcijās Toronto ir viena no pārspēlēm. Sietla tirgojas pa tālruni [2.0]lai to uzvarētu parastajā laikā, un, ņemot vērā, ka viņi ir uzvarējuši 5 no pēdējām 6 mājas spēlēm un ka viņi regulārajā sezonā pārspēj TFC 3-2 šeit šķiet, ka vairāk nekā taisnīgi.

Atbilstošāks varbūt ir abu pušu uzvaru raksturs konferences finālā pirms divām nedēļām. Toronto bija slikti pret Atlantu, un, ja Josefs Martinezs būtu guvis vārtus no vietas, panākot 2- pirmajā puslaikā, tad spēles rezultāts būtu atšķirīgs. Iespējams, ka Sietla atpalika no LAFC, wager labākās MLS komandas izlikšana prom no mājām un komfortabla uzvara beigās bija zvaigžņu sniegums, un komandas zīme, kurai ir ideāls prāts.

Ir arguments, lai teiktu, ka Toronto ir pārspīlēti un tik neparedzami, ka šajā nedēļas nogalē varētu notikt kaut kas, bet es labprātāk dodos ar aukstu, smagu loģiku .

Sietla, iedvesmojoties no Nico Lodeiro, Raula Ruidiaz un Jordan Morris, regulārajā sezonā finišēja augstāk un pēcsezonā ir izskatījusies ievērojami labāka. Viņi ir labākā puse, un viņi ir mājās. Pazaudēt ir savējie, un, ja skaļruņi spēlē visur, kur atrodas ne tuvu viņu spēki, tad tam vajadzētu būt pietiekami labam. Viņi izskatās derīgi, lai to laimētu parastajā laikā par aptuveni pat naudu.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.