Harrogate pirmdien varētu nodrošināt Tv šoku


Dover Athletic pret Southend United
Svētdiena, sākums plkst. 12:00.
Tiešraide BT Sport 1

Visas trīs BT Activity FA kausa spēles pirmajā kārtā piedalās Just one League komandas pret opozīciju ārpus līgas un, lai gan ir grūti redzēt sajukumu ar Oksfordas armatūru, izredzes liecina, ka Dovera uzvara pār Southendu diez vai visu laiku būs šoks.

Dover cena ir norādīta [2.66]guess Southend – [2.48].

Neesmu arī pievilcīgs, ja esmu godīgs, jo viesi pēc noklusējuma ir favorīti vienkārši tāpēc, ka viņi spēlē augstākā līgā.

Tomēr Sols Kempbels radīja gandrīz brīnumu, lai noturētu Makkelfīldu, un viņš ir uzstādīts, lai Roots Hall ražotu kaut ko līdzīgu. Četrkārtīgajam FA kausa ieguvējam arī šis aprīkojums būs vieglāks, jo pēdējie trīs pirmajā līgā bija pret Sunderlandi, Portsmutu un Ipswich.

No šiem mačiem Kempbels ir spēlējis aizmugurējā pieciniekā, un viņa ziņojums par mēģinājumu apturēt “mērķu pret” sakrītību joprojām ir darbs. Viņi spēlēja pietiekami labi pret Sunderland, bet vai jūs tiešām varat balstīt likmes šeit uz [2.48]?

Doveris šajā sezonā Nacionālajā līgā startēja ar labu sākumu Andija Hesenthalera pavadībā, pārsteidzot ar savu kampaņas sākumu. par iesaistīšanos 2-1 vai 1-2 rezultatīvā spēlē. Seši no viņu pirmajiem septiņiem beidzās šādā veidā, un, ja jūs atkal to iedomājaties, pareizais rezultāts tiek norādīts [9.60].

Kentas klubam ir arī ieradums uzspiest “Jā” tirgū Abu Groups To Rating tirgū, astoņiem no desmit šī termiņa panākumiem. Tomēr apmaiņa ir saprātīga, un piedāvātais [1.48] ir nē. Pat pret Southendu pusi, kuri jau ir atzinuši satraucošos 48 vārtus.

Tas nebūtu tik daudz šoku, ja Dovers uzvarētu, bet man nepatīk cena. Mēs varam to aplidot un nolikt Southendu tirgū Double Prospect tirgū, kas atrodas [1.53]. Tas nozīmē, ka mums ir divas likmes, kuru rezultāts ir 2/1.

Hayes & Yeading pret Oxford United
Svētdiena, atsācieties pulksten 14:15.
Tiešraide BT Activity 1

Svētdienas dubultā galvene turpinās ar milzīgu neatbilstību. Hayes & Yeading šobrīd atrodas 18. vietā Dienvidu premjerministra amatā, un, lai arī tā ir lieliska iespēja klubam parādīties Television set un, cerams, labi sevi attaisnot, viņi nāk pretī formālajai komandai 1. līgā.

Patiešām, tirgus ir gandrīz tikpat vienpusīgs, kā jūs varat iegūt ar saimniekiem [11.0] un Oksfordu [1.23].

U manager Kārlis Robinsons ir teicis, ka tā būs ļoti sarežģīta spēle svētdien, un viņš nedaudz iekāpj nezināmajā, jo skauti ir devušies skatīties atliktas spēles, un pēc viņa paša uzņemšanas, videoierakstus ir nedaudz grūti atrast.

Robinsons ar MK Dons sasniedza piekto kārtu pirms septiņām sezonām, un viņa komanda cīnīsies četrās frontēs, ja svētdien uzvarēs šajā spēlē. Viņi jau ir pārspējuši West Ham 4- EFL kausa izcīņā, un viņu atlīdzība par šo spēli ir spēle pret Mančestras “City”.

 Kārlis Robinsons 2 1280 .jpg

Vienīgais negatīvs apmeklētāju vērtējums ir viņu savainojumu saraksts, jo komanda nesen ir izstiepta, taču viņi ir 4. vietā trešajā līmenī ar 26 punktiem un paņēma punkts viņu ceļojumos pagājušās nedēļas nogalē Portsmutā.

Hayes & Yeading pēdējoreiz tika novēroti darbībā pret Wingate Finchley – zemi, kuru es pieķēru vienu reizi pirms daudziem gadiem. Viņi ir arī ap Harrow Borough līgā, un es spēlēju ar pāris spēlētājiem, kuri parakstīja Harrow. Nostalģija malā, tā nebūs sentimentāla likme pat pie divskaitļiem.

Es nevaru norādīt uz [1.23] iespēju, tāpat guy nekad vairs netiks lūgts, ja es apmeklētājiem devu Draw No Bet!

Vienkāršā luga šeit ir Oksforda / Oksfordas atpakaļ HT / FT tirgū [1.74].

Harrogate City pret Portsmouth
Pirmdiena, atsācieties 19:45
Tiešraide BT Sport 1

Pirmdienas vakara pirmās kārtas kaklasaitei ir vislabākais šoka potenciāls. Portsmuta vēl nav tikuši pie pirmās līgas spēles šosezon, taču visās sacensībās viņi ir zaudējuši tikai reizi deviņos. Šī sakāve notika AFC Vimbldonā (1-), un drīz pēc tam uz vadītāju Kenny Jackett bija zināms spiediens.

Jackett ir labs menedžeris un ir pazīstams ar saviem metodiskajiem treniņiem attiecībā uz formu un taktiku. Wager grūti fakti ir tādi, ka Portsmuta ir tikai 13. vietā pirmajā līgā un visas sezonas laikā savāca tikai vienu uzvaru uz ceļa. Tā nav čempionu forma – un Pompey prete-article tirgū tika novērtēts kā viens no favorītiem, lai uzvarētu trešo līmeni.

Harrogate spēlē 3G laukumā pie Wetherby Road, un, iespējams, tas ir kaut kas no tā, par ko ir par daudz. Labi spēlētāji var spēlēt uz jebkura laukuma, un viņi labprātāk saskaras ar 3G līgas komandu, kas nav līgas komanda, nekā pērkons no vecajiem laikiem 1980. gados. Acīmredzot saimniekiem būs priekšrocības, taču jūs nevarat balstīt likmes tikai uz to.

Tas, uz ko mēs varam balstīt derības par saimniekiem, ir viņu lieliskais menedžeris Simon Weaver . Es nezināju šausmīgi daudz par viņu, līdz noskatījos izcilo “The Gaffer” dokumentālo filmu par “BT Sport”. Weaver un Harrogate tajā bija redzami, un tas, kas mani pārsteidza par viņa pieeju, bija viņa pamatīgums, mierīgums un cerebrālā pieeja – mūsdienīgāks menedžeris nekā darbinieks un kliedzējs. Nav grūti saprast, kāpēc viņš ir guvis panākumus Ziemeļjorkšīras klubā, kurš Nacionālajā līgā ir 7.vietā.

Paaugstināšana ir iespēja, jo viņi tikai par četriem punktiem atpaliek no līderiem Bromlija un viņi pirmo reizi savas 104 gadu pastāvēšanas vēsturē meklē vietu Futbola līgā.

Harrogate mājās ir piekāpies tikai astoņiem no astoņiem, un, Pompejam dodot tikai sešus punktus pirmās līgas spēlē septiņos mačos, zem 2,5 likme būtu reāls piedāvājums. Lai gan mums tam ir jāpievieno mazliet konteksta, jo apmeklētājiem ir daži kvalitatīvi spēlētāji. Ronans Kērtiss atkal atrod savu formu, savukārt Džons Markišs ir lielisks vārtsargs – kurš ticis izmantots 10. lomā.

Mums ir iespēja atkal izvietot Portsmutu zemu izredžu izteiksmē – un tas pagājušās nedēļas nogalē pierādīja veiksmīgu klāšanu pret Oksfordu. Guess mēs ar lielu šūpošanos dosimies šeit uz saimniekiem.

* Noklikšķiniet šeit, lai lasītu Ian Lamont&#39s FA kausa derību priekšskatījumusSource backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.