Cardiff v Bristol Town Betting Strategies and PrognozesCardiff v Bristol City
Svētdiena 10. novembris 12:00
Sky Sporting activities

Ralls hat-trick iedvesmo Kārdifas uzvaru

A Joe Ralls hat-trick palīdzēja Kārdifa izdzīvoja uzbrukumu no Birmingemas pirmā pusgada, lai pagājušās nedēļas nogalē Velsas galvaspilsētā notiktu notikumu vietā reģistrētu uzvaru ar 4-2. Bluebirds sākās lēnām un bija pelnīti atpalikuši, jo apmeklētāji bija absolūti dominējoši konkursa pirmajā ceturtdaļā, reģistrējot deviņus metienus pa vārtiem, jo ​​mājas fani kļuva nemierīgi.

Tomēr strīdīgais sods atnesa Kārdifu atpakaļ mačā caur Ralls un saimnieki satvēra savu otro sitienu pirms intervāla, kad Kurts Nelsons pagrieza spēli uz galvas. Danny Ward 52. minūtes sarkanā kartīte draudēja noskriet no sliedēm Bluebirds, wager Ralls curler deva galvaspilsētas klubam spilvenu ar abām komandām, lai pēc tam apmainītos ar mērķiem pārtraukšanas laikā.

Veterānu boss Neil Vornoks sacīja: “Es ļoti lepojos ar viņu parādīto raksturu, viņi zināja, cik slikti viņi bija Svonsī. Tā ir viena no labākajām uzvarām, kādu es esmu redzējis klubā, attiecīgajos apstākļos.” Nelsons un Adens Flints izskatās turpinājušies centra aizmugurē ar Solu Bambu uz soliņa kā Kārdifas kapteini Šons Morisons ir izlauzts ar plaukstas locītavu.

Bristoles pilsētā pietrūkst plkst. Oakvels

Paaugstināšanas cerības Bristoles pilsēta piekāpās pēdējam spēles pēdējam izskaņam pret cīņu ar Barnsliju, šajā laikā sašūpojot divus punktus, jo Robins ļāva pārspēt divu vārtu pārsvaru pēdējos 15. minūtes 2: 2 izlozes laikā Oakvelā. Rezultāts neļāva savainotajai pilsētai pāriet uz trim punktiem no čempionāta samita.

Ešlija Viljamsa neilgi pirms puslaika bija izvirzījusi Robins priekšā, un Andreass Veimans . dubultojot Bristoles pilsētas pārsvaru, atlikušas 20 minūtes, abus vārtus gūstot no Niclas Eliasson lieliskās komplektācijas. Tomēr pilsētas vārtsargs Daniels Bentlijs bija aktīvākais visā sastapšanās reizē, jo saimnieki sagrozīja vairāk nekā 20 vārtu mēģinājumus.

Galvenais treneris Lī Džonsons atzina: “Esmu vīlies puiši pirmo reizi šosezon – mums bija 45 sekundes, lai pārliecinātos par uzvaru. Mums vajadzēja būt pietiekami 2: līdz, lai redzētu spēli izbraukumā. ” Bristoles pilsētas ciešanas saasināja kapteiņa Josh Brownhill zaudējums, kurš pievienojās Jay Dasilva, Adam Nagy un Benik Afobe uz ārstēšanas galda.

Cardiff ir pieprasījis septiņas līgas uzvaras no deviņām nepārspētām sanāksmēm ar Bristol Town. pēdējos 17 gados Velsas galvaspilsētā. Brian Tinnion un Christian Roberts guva vienīgos spēles vārtus par Robins pēdējo triumfu pie saviem Severnside konkurentiem 2002. gadā.

Cardiff [2.10] ir devuši polārus pretējus rezultātus starp mājām un izbraukumiem, kopš atgriešanās Čempionāts. Bluebirds šajā sezonā ir pierādījis gandrīz nekļūdīgus saimniekus (W5-D2-L0), un, apsveicot opozīcijas tērpus galvaspilsētā, Neila Vornoka apģērbs atdod veselīgu 58% paredzamo mērķu (xG) attiecību.

Zīmējumi [3.65] ir izrādījušies Bristoles pilsētas [3.75] Ahileja papēdis ar Robiniem dalot sabojāšanos septiņās no viņu 15 līdz šim uzstādītajām ierīcēm, ieskaitot pusi no astoņām prombūtnes dienām. Pat šādā gadījumā “Metropolis” ir izturējusies kā izturīga uz ceļa Lī Džonsona vadībā, piedzīvojot tikai astoņas sakāves 31 spēlē kā viesi, tomēr tikai divas komandas vidēji spēlē izmanto mazāk metienu šajā ailē.

Vienpadsmit no pēdējām 14 līgas tikšanās reizēm starp pāriem ir devušas Vairāk nekā 2,5 vārtus (1,75) un 19/30 (63%) no dues apvienotajiem čempionāta izbraukumiem šajā sezonā ir izmaksājuši arī vairāk nekā 2,5 Vārtu guvēji, vidēji spēlē gūstot 3,00 vārtus. Arī apbalvojošais 21/20 (70%) no abu komandu grūdieniem ir apbalvojis Abas komandas, kas gūst vārtus (1,65) atbalstītājiem 2019./2020. Gadā.

Kā prognozējams ciešs konkurss, atbalstot to. rezultātu izloze pie 4.33 ņemot vērā iepriekšminētās tendences, satur daudz apelācijas sūdzību.Source hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.