Bostonas Celtics @ Sanantonio SpursDeivs Grejs domā, ka “Spurs” ir cīnījušies, kad viņi šajā sezonā ir saskārušies ar sīvāku konkurenci, un šobrīd tā nav daudz stingrāka nekā formālā Celtics …

““ Spurs ”ir zaudējuši jebkurai komandai, kas viņiem ir. līdz šim spēlēja ar uzvarēto rekordu, un es domāju, ka tas turpināsies šovakar, kad ķelti turpinās savu lielisko skrējienu. “

Celtics ir dedzināts.

Boston Celtics @ San Antonio Spurs
Saturday, 22:10 BST
Tiešraide uz Sky Sports Action un galveno turnīru

Celtics šobrīd ir viena no karstākajām komandām līgā. Viņi dodas uz Sanantonio izmantojot sešu spēļu uzvaru sēriju, kas ir otra garākā līgā šobrīd. No otras puses Spurs mēģina atrast kādu formu. Viņi ir zaudējuši trīs no pēdējiem pieciem, un ir jāpierāda, ka vienmēr, kad viņi ir spēlējuši labākās komandas līgā, viņi ir cīnījušies. Viņu piecas uzvaras ir izcīnītas pret komandām, kuru kopējais rekords ir tikai no 12-31.

Abas komandas pārkāpumu ziņā ir vidējā līgā, guess Celtics atsakās no gandrīz astoņiem punktiem katrā spēlē. mazāk nekā Spurs. Viņi var nokļūt līdz LaMarcus Aldridge un patiešām palēnināt Sanantonio. Bostona nav uzvarējusi Sanantonio kopš 2011. gada wager viņi šo vakaru var izbeigt.

“Spurs” ir zaudējuši jebkurai komandai, kurā viņi līdz šim spēlējuši ar uzvaru rekordu, un es domāju, ka tas turpināsies šovakar, jo Celtics turpinās lielisko skrējienu. Viņi var ierobežot Spurs par nodarījumu un līdzīgi kā Kemba Walker un Jayson Taytum var darīt pietiekami daudz otrā galā.

] dodieties uz Čikāgu, lai gūtu trīs uzvaras pēc kārtas. Buļļiem ir spēcīga aizsardzība, taču viņi var cīnīties pret vienu no labākajām uzbrukuma komandām līgā. Džeimss Hardens un Rasels Vestbrooks vidēji spēlē ir vairāk nekā 57 punkti vienā spēlē starp viņiem, komandai esot 120,5.

Lai arī Bulls aizsardzība varētu nedaudz palēnināt raķetes viņiem var būt grūti sekot līdzi. Hjūstona šajā sezonā ir bijusi slikta aizsardzībā, taču iepriekšējās divās spēlēs ir parādījusi dažus uzlabojumus. Pret cīņu Čikāgas nodarījumu viņi var atkal ierobežot pretinieku un sodīt viņu otrā galā.

Grūti redzēt, kā tas notiek, tikai līdz Hjūstonai . Viņi ir 6,5 punktu favorīti un var to aptvert. Rasels Vestbruks vēl nav ierakstījis trīskāršu dubultā novembrī, guess viņš šovakar var pievienot vēl vienu sava neticamā karjeras kopsummā.Source hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.