ATP tūres fināla tiešie padomiTūrisma fināls signalizē par ATP tūres sezonas noslēgumu.

Viens no maniem iecienītākajiem tenisa sezonas turnīriem, ATP Tūres Fināls, nākamās nedēļas laikā notiek Londonas krāšņajā O2 arēnā, svētdien, kad notiek turnīra sākums. , un fināls notiks nākamajā svētdienā. Tas ir viens no maniem iecienītākajiem turnīriem vairāku iemeslu dēļ – galvenokārt augstā laukuma kvalitātē kā arī vismaz pēdējos pāris gados zemākā līmeņa turnīru uzvarētājiem, guess arī tāpēc, ka parasti tas ir lielisks beigas gadalaiks un signāls par laiku dīkstāvei, lai uzlādētu akumulatorus!

Apstākļi, kas, iespējams, labvēlīgi ietekmē Federeru nekā Nadalu

Apstākļi Londonā vēsturiski ir bijuši vidēja ātruma cietiem iekštelpu laukumiem lai gan tas acīmredzami ir acīmredzams. joprojām ir diezgan ātrs, ņemot vērā, ka cietās iekštelpu tiesas ir otrs ātrākais tiesas veids turnejā aiz zāles, kurai no trim konkurējošajiem elites spēlētājiem vajadzētu dot priekšroku Rodžerim Federeram vairāk nekā Rafa Nadalam. Novaks Džokovičs kopumā demonstrē ārkārtīgi augstu līmeni neatkarīgi no apstākļiem un uzvarēja šeit četrās sezonās pēc kārtas, no 2012. līdz 2015. gadam.

Džokovičs ir izteikts tiešais favorīts

. Tiešais tirgus piekrīt šim īpašajam apgalvojumam, nosakot cenu Džokovičam . ] par minimālo pretstatu par titulu [2.12]. Viņš ir izteikts favorīts gan uz Federeru, gan uz Daniilu Medvedevu, kura tirgus nevar sadalīties [5.7]ar Nadalu, kurš reaģēja piesardzīgi, runājot par vēdera savainojumu, kas lika viņam izrauties no sava pusfināla Parīzē. pagājušajā nedēļā bez draudzības tirgū un pārvietojas uz [9.2].

Spēlētāji tiek sadalīti divās grupās, izspēlējot trīs kārtas robina mačus, lai noteiktu sestdienas pusfinālisti, tāpēc kvalificēsies katras grupas labākie divi spēlētāji .

Agassi grupa

Rafaels Nadals (1. sēkla, [9.2] tiešās izredzes): Māla karalis parasti nav pazīstams ar savu veiklību ātrākajos apstākļos, un viņam ir arī iepriekšminētā vēdera problēma . Tas nebūtu pat milzīgs šoks, ja viņš šeit neizpildītu savas grupas grafiku un no četriem spēlētājiem, kas darbojas ar viencipara cenu veidošanu, manuprāt, viņš ir visneaizsargātākais no attāluma.

Daniils Medvedevs (4. sēkla, tiešas izredzes uz [5.7]): Medvedeva uzlabojumi šogad ir bijuši stingri, sezonas sākumā pieaugot tikai no labākajiem 20 spēlētājiem, guess beidzot ar reālu šāvienu. pēc šī notikuma apsteidzot Rodžeru Federeru trešajā vietā. Viņa statistika atbilst viņa ranga pieaugumam – viņš ir īstais darījums – un, manuprāt, viņam vajadzētu būt stabilam favorītam, lai uzvarētu šajā grupā, ņemot vērā Nadala traumu.

Stefanos Tsitsipas (6. sēkla) , tiešas izredzes uz [18.0]): Esmu daudzkārt rakstījis par Tsitsipas šajā sezonā, bet no atmiņas nevaru atcerēties laiku, kurā viņš pārstāvēja ievērojamu pirmsspēles vērtību. Tomēr, lai gan es viņu parasti uzskatu par tirgus pārāk augstu vērtētu, šeit varētu būt leņķis – viņš šogad ir patiešām uzlabojies telpās (kombinētie apkalpošanas / atgriešanās punkti ir uzvarēti par 107%) un, šauboties par Nadala piemērotību, Tsitsipas ir vairāk nekā spējīgs par pievienošanos Medvedevam divu labāko skaitā. Rezultāts -5 pret Medvedevu tomēr rada lielas bažas, taču es domāju, ka viņš izskatās nedaudz tiešā vērtībā [18.0] ar nolūku to potenciāli atlaist vēlākā posmā.

Aleksandrs Zverevs (8. sēkla, [19.0] tiešās izredzes): Pārsteidzošais uzvarētājs šeit pagājušajā sezonā, es Zverevu padara par apakšgrupas paaudzi . Šajā sezonā viņš nav spēlējis daudz telpās, un viņa vispārējais līmenis ir zemāks par pārējiem trim tajos, kas vācietim, iespējams, ir bijuši pārāk spēcīgi (salīdzinājumā ar cerībām). Viņš ir uzvarējis tikai vienreiz visas sezonas laikā pret desmit labākajiem opozīcijas spēlētājiem, kas sagādā papildu bažas – nākamajā nedēļā viņam būs jāizrāda vismaz četras uzvaras pēc kārtas pret šāda kalibra spēlētājiem.

Borg Group

Novaks Džokovičs (2. sēkla, [2.12] tiešās izredzes): Džokovičs ir otrā sēkla, guess nepārprotami pirmais favorīts. Statistiski viņš lepojas ar labākiem īstermiņa un vidēja termiņa datiem nekā konkurenti, un viņam ir arī forma un piemērotības priekšrocības pār viņiem, Nadalam izceļoties Parīzes turnīra vidusdaļā un Federeram pat nepiedaloties. Skaidrs, ka jāatspēlē spēlētājs.

Rodžers Federers (3. sēkla, [5.7] tiešās izredzes: lai gan Federeru nekad nevar izslēgt uz lielās skatuves (īpaši labākajos no trim setiem) un ātri. Es uzskatu, ka viņa tirgus cena nav pilnīgi vienāda. Viņam vajadzētu būt svaigam pēc Parīzes izlaišanas, wager es domāju, vai viņš ir sasniedzis maksimālo piemērotību citas sezonas beigās. Statistiski viņš, iespējams, ir otrais turnīra favorīts un tas būtu liels pārsteigums ja redzētu viņu nepievienojamies Džokovičam, lai kvalificētos no grupas.

Dominic Thiem (5. sēkla, [21.0] tiešās izredzes): Austrietis mēdz nomocīties gan ātros apstākļos, gan pēdējos sezonas posmos, taču pēdējā mēneša vai divu laikā viņš noteikti pārspēja manas (zemās) cerības.Viņš noteikti ir spējīgs uz zemu uzvaru, taču izredzes viņu potenciāli pieveikt gan Džokovičs, gan Federers šajā grupā ir manis tālsitiens .

Matteo Berrettini (7. sēkla, [70.0] tiešās izredzes): Berrettini pirmo reizi parādās šajā turnīrā un ir īstā. nepiederošs dalībnieks turnīrā par milzīgu cenu pirms sacensībām. Patiesi, person viņu nav daudz zemākā līmenī par Zverevu, un, pēc šī gada milzīgiem uzlabojumiem, šķiet, ka maz ticams, ka viņš tiks pārspēts – tas mani nepārsteigtu, ja viņš izdevās gūt vismaz vienu uzvaru zem jostas nākamajā nedēļā.

Tātad, ņemot vērā astoņus pretendentus uz titulu, par kuriem šeit tika runāts sīkāk, es katru nākamo nedēļu atgriezīšos katru dienu, lai pārrunātu abus mačus. notiek katru dienu, vienlaikus reaģējot uz jebkuru no sarunu punktiem, turnīra gaitā.

***

Sekojiet Danam čivināt @TennisRatings

.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.