Celtic v. Nomme Kalju derību padomi un prognozesCeltic v Nomme Kalju
Trešdiena, 19:45
Dzīvo ķeltu televīzijā

Stīpas atviegloja pagātni Sarajevā

Čempionu līgas kvalifikatori turpina kļūt biezi un ātri Skotijas premjerministram trīskārtējie uzvarētāji kas trešdien vakarā atgriežas. Nomme Kalju sniedz opozīciju Parkhead par šo otrās kārtas kaklasaiti un tā ir spēle Neil Lennon pusē sagaidāms uzvarētājs.

Hoops pagājušajā nedēļā šajās vietās notika FK Sarajevu. -2 kopējais rezultāts, neskatoties uz to, ka tas bija pirmais konkurējošais izbraukums mājās kopš 19. maija. Will Igaunijas High quality Liiga čempioni Nomme Kalju nodrošina stingrāku pārbaudi? Betfair tirgotāji to netic, cenu noteikšana mājas uzvarai kā izredzes uz mīļāko, bet spēles piedāvājumā ir pietiekami daudz, lai saglabātu mūsu interesi.

Celtic atbalsta aizstāvību

Celtic nodrošināja savu vietu otrajā kārtā, pateicoties Pagājušajā nedēļā 2-1 uzvarēja Leading League BH čempionu FK Sarajevā. Pirms pirmās kājām bija jāmaksā par grūts kaklasaiti, kas bija nedaudz vairāk kā iespēja iegūt minūtes Lenona karaspēka kājām. Christie ieguva atklāšanas vietu 26 minūtēs, un, lai gan tatārs atklāja mājas aizsardzības līmeni līdz 63 punktiem, sūdzības nevarēja būt, kad McGregor saglabāja savu atdzist uz mājām un nodrošināja uzvaru.

Neil Lennon informēja fanus, ka tuvāko dienu laikā notiks ceturtā vasaras parakstīšana, un tas izrādījās Hatem Abd Elhamed kurš piekrita pievienoties Hapoel Be&#39er Sheva. 28 gadus vecais aizstāvis ir ierobežots ar Izraēlu, un tas palīdzēs aizpildīt labo muguras pozīciju, kas pēdējos gados ir devusi atbalstītājiem bažas. Elhamed pievienojas Christopher Jullien, Boli Bolingoli Mbombo un Luca Connell sarakstam par vasaras atnākšanu, jo Lennons izskatās par savu komandu, kas pārņemta no Brendan Rodgers

Kalju ir pelnījis kredītu par uzvaru

Nomme Kalju ieguva 10- Meistriliiga komanda ar rekordlielu 25 uzvarām, 11 izlozēm un neveiksmēm, atstājot tos divus punktus priekšā tuvākajiem konkurentiem FCI Levadia. Šis sasniegums redzēja, ka viņi nonāca Čempionu līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā, kur viņi sapulcējās pie divām kājām Shkendija Tetovo . Viņiem bija vajadzīgs prom noteikums lai to izdarītu, tomēr zaudēja 1- mājās, pirms cīnījās atpakaļ, lai nodrošinātu 2-1 uzvaru uz ceļa.

Stingri, guess kredīts ir jāpiešķir Rozā Panthers, lai likvidētu deficītu no mājām, un viņi ieradīsies Glāzgovā pārliecināti ka viņi turēs savu vietu Parkheadā. Uzvarētājs var būt tilts pārāk tālu Roman Kozhukhovskyi pusē, bet viņi centīsies saglabāt lietas konkurētspējīgu un nodrošinās, ka kaklasaite saglabāsies dzīvā virzienā uz saspringto Hiiu stadionu nākamajā nedēļā. Punktu zemais saglabāšana būtu ideāli piemērots, lai iegūtu tikpat noderīgu mērķi

Tirgotāji nevar redzēt pagātnes iedzīvotājus

Celtic bija iespaidīgs iepriekšējā kārtā, uzvarot promenade un priekšā viņu pašu fani. Viņi joprojām izskatījās dažas nedēļas pēc pilnīgas fitnesa, bet komanda ieradīsies uz priekšu, un mēs sagaidām, ka mēs redzēsim asāku, stingrāku, vairāk apģērbu šeit. Tas ir mazliet pārsteigums, ka Betfaira tirgotāji izsver savu atbalstu svarīgākajai daļai no glaswegians, un tie, kas vēlas, lai atrastu mājinieku uzmundrinājumu par cenu 1/33 sporta čempionātā. Taisnība, bet citāts piespiež atbalstītājus īpašos piedāvājumos, jo viņi meklē vērtīgu interesi.

Kā jūs varētu sagaidīt, tiem, kas pārspēj savus viesus, ir lielāka cena. Nomme Kalju apbēdinājums ne tikai atstātu Celtic reputāciju un kvalifikācijas izredzes, guess arī nostiprinātu satriecošu 40/1. Pievilcīga cena, lai gan maz ticams, ka tā pievērsīs pārāk lielu uzmanību. Izloze tiek uzskatīta par biežāku rezultātu 13/1, wager nevajadzētu būt pārāk populārai arī vidus nedēļu prognozēs.

Apmeklētāji bez spiediena

Ir vērts atcerēties, ka Celtic divās spēlēs piešķīra divus mērķus pret FK Sarajevu, tostarp viens pie Parkhead. Nomme Kalju ieguva divas savas pirmās kvalifikācijas kārtā, abas atnācot 2-1 prom uzvaru pār Shkendija Tetovo. Skotijas čempioni pārstāv nozīmīgu klasi guess tas būtu muļķīgi norakstīt izredzes, ka zemestrīce varētu būt laimīga, jo trešdien viņi nezaudēs neko

. komandas, lai gūtu vārtus, ir sakārtotas kā 6/4 spēles sportā. Ar gaidāmo vārtu gūto spēli vairāk nekā 3,5 mērķi spēlēs 4/7, ar tādu pašu līniju 5/4. Pēdējais būtu bijis uzvarētāju derība Celtic pēdējās sacensībās, un, ja Nomme Kalju darītu, kā gaidīts, un iesaiņojiet aizstāvību, tas ir vērts atkal atbalstīt.Supply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.