ATP Tour 30 nedēļu padomi


Cieto tiesu turnīri atsāksies līdz pat US Open up

Pagājušajā nedēļā mēs redzējām zāle kad Džons Isners ieņēma nosaukumu Ņūportā, wager arī Nicolas Jarry un Attiecīgi Dusans Lajovičs uz Bastadas un Umag māla.

Māla sezona turpinās priekšpēdējā nedēļā ar 500 līmeņu turnīru Hamburgā un 250 Gstaadā augstumā Šveicē, guess mēs atgriežamies pie cietajām tiesām ar 250 vietām Atlanta, jo spēlētāji sāk savu sagatavošanu Ziemeļamerikas Masters sērijai.

Thiem ar grūts izvilkumu Hamburgā

Sākot no nedēļas augstākā līmeņa turnīra Hamburgā, tur ir 32-cilvēku zīmējums bez pirmās kārtas, kas teorētiski būtu jāpagarina četru augstāko sēklu cenas, ņemot vērā to, ka viņiem ir vēl viens spēlētājs.

Augšējā sēkla Dominic Thiem ir turnīra mīļākais pie [3.75] neraugoties uz to, ka grūts zīmējums – atvērējs pret Pablo Cuevas, pirms nākamajām kārtām pret potenciāli Philipp Kohlschreiber un tad Čīles izredzes Christian Garin ir diezgan sarežģīta atklāšanas sērija

Šobrīd Fognini jautājuma zīmes

Arī viņa augšējā pusē ir Fabio Fognini, kur gaistošie itāļi cieš no priekšlaicīgas pensionēšanās kā smaga mīļotā viņa atklāšanas spēlē pret Stefano Travaglia pagājušajā nedēļā.

Kā parasti, ir ļoti grūti paredzēt, kura Fognini versija parādīsies šonedēļ. Uzvarētājs Julian Lenz būtu vēl viens zemais . Par [10.0] par Fognini nav nekādas šaubas, lai gan viņam būtu taisnība atnākt pagājušās nedēļas aizmugurē un uzvarēt turnīrā, nesamazinot komplektu!

Paire varētu būt tā, kas pārbauda Zverevu apakšējā pusē

Apakšējā daļa zīmējumam ir interesanta, jo Aleksandrs Zverevs atrodas ārpus tās spiediena uz viņa vietu sacensībās Londonā . Grūts atvērējs pret pagājušās nedēļas uzvarētāju Jarriju nav ideāla spēle, lai atvieglotu sevi turnīrā. Viņam tas nav labāks ar Marco Cecchinato vai Federico Delbonis vairāk nekā spēj pārbaudīt jauno vācu valodu.

Trešais ceturksnis izskatās interesants ar Benoitu Pairu, kas person ir skaidrs, ka es iznākšu no ceturkšņa – viņš ir parādījis daudz augstāks līmenis šajā sezonā par mālu nekā jebkurš cits, uzvarot aptuveni 75% no galvenajām ekskursiju sacensībām (kombinētie apkalpošanas / atgriešanās punkti ieguva procentus gandrīz 105%), un person nebūtu pārsteigums, ja viņš šonedēļ gūtu labumu . Ikvienam, kurš interesējas par francūni, būtu jāsaņem ap [20.0] par biržu.

Augstums nosaka ātrus apstākļus Gstaadā

Gstaadā augstums nosaka, ka turnīrs ir jāorganizē ātri apstākļi – tā ir augstākā vieta ATP Tour pasākumiem Eiropā. Pēdējos gados ir bijis jaukts uzvarētāju maiss starp kalpotājiem orientētiem spēlētājiem un atgriešanās orientētiem spēlētājiem, bez skaidras tendences – atšķirībā no Viktora Estrella, piemēram, Kito augstumā.

Roberto Bautista-Agut ir turnīra iemīļotais [3.6] biržā vēl neizveidotā tirgū, un spāņi ir top sēklas un saņem pirmo kārtu kopā ar Lorenzo Sonego, Fernando Verdasco un iepriekšminētais uzvarētājs no Umagas, Dusan Lajovic.

Vesely ar jauku zīmējumu vājā otrajā ceturksnī

Sonego ceturtais ceturksnis izskatās ļoti vājš un guy ir aizdomas, ka Jiri Vesely varētu būt mazliet novērtēts ] aptuveni 28/1 vispārējā tirgū. Šodien viņš saskaras ar Ernestu Gulbi savā atklājējā – latvietis pēdējos laikos ir bijis ļoti nabadzīgs pret mālu – otrās kārtas laikā – vai nu Cedrik-Marcel Stebe vai Corentin Moutet. Es nedomāju, ka tā ir slikta katra ceļa izvēle.

Zīmējuma apakšējā pusē māla mīlošais Lajovic ir drauds, bet nogurums, un, iespējams, priekšroka tiek dota lēnākiem apstākļiem. Tomēr viņa ceturksnis ir vājš, un viņam, iespējams, nav jāspēlē otrajā spēlēs līdz ceturtdienai. Varētu iedomāties, ka no šī apakšējā ceturkšņa varētu būt liels cenu finālists ar bez skaidra kandidāta – lielākā daļa spēlētāju, kas piedalās izlozes apakšējā daļā, ir 100% kombinācija [19659003]

Isner ar lielisku ierakstu Atlanta

 John Isner 1280.jpg

Visbeidzot, Atlanta apstākļos ir sagaidāms, ka apstākļi būs ļoti ātri, ja vēsturiskie apstākļi ir kaut kas, ko iet. un Newport uzvarētājs Džons Isneris ir populārākais sēklu un turnīru favorīts, pie [3.85] biržā. Teorētiski apstākļiem būtu jāatbilst lielajiem amerikāņiem, un tas liecina par to, ka viņš sasniedz pēdējos sešus finālus, uzvarot piecos. Faktiski, viņš ir bijis finālists astoņos no deviņiem turnīriem kas notika šajā vietā, tāpēc viņš noteikti ir spēlētājs, kas nākamajā nedēļā uzvarēs.

Dimitrovs ar potenciālu ātru apstākļi

Katra ceļa varianta atrašana izlozes apakšējā daļā varētu būt labākais plāns, un sēklas ar byes ir Pierre-Hugues Herbert un Taylor Fritz. Abiem būs savi izredzes kopā ar savvaļas karti Grigor Dimitrov – viņš mīl ātrus apstākļus, kā arī vairākus jaunus spēlētājus, tostarp Miomir Kecmanovic, Ugo Humbert un Before long Woo Kwon.

Dimitrova ieraksts par cieto un šogad iekštelpās cieta no neliela izlases parauga, kas šogad ir labs (107% kombinēto apkalpošanas / atgriešanās punktu ieguva procentos) un ņemot vērā viņa mīlestību uz ātriem apstākļiem, viņš ir acīmredzams drauds – es šaubos Kevin King ir daudz ko izmēģināt viņa atklāšanas spēlē. Aptuveni [10.0] es nebūtu pārsteigts, ja viņš iet labi.

Kwons ar otrādi pēc izcilā gada izaicinātājiem

Turklāt, male patīk Koreja, Kwon, lai gan tas patiešām nav tirgus cena. Viņš šogad ir ieguvis neticamu ierakstu cieto tiesu Challenger pasākumos (109% apvienoto apkalpošanas / atgriešanās punktu ieguva procentus), un nākamajā dienā, vai arī, jūs varētu saņemt ļoti lielas tiešās cenas par viņu, ko izskatās ļoti atvērta apakšējā puse.

***

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatingsResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.