Treble Betting Guidelines – 2019. gada 21. jūlija svētdienaNosaukuma aizstāvēšana MLS ir kļuvusi aizvien grūtāka, jo gadu gaitā komandu skaits un konkurences līmenis ir pieaudzis, un Atlanta ir jaunākā komanda, kas cīnās pēc visu iepriekšējo sezonu.

Frank de Boer, Atlanta joprojām spēlē pievilcīgu futbola zīmolu, bet viņiem trūkst iespiešanās, ko viņi bija guvuši Gerardo &#39Tata&#39 Martino vadībā pagājušajā gadā. Tas nozīmē, ka viņi joprojām ir pienācīgā stāvoklī, kas atrodas trešajā austrumu konferencē, tieši aiz svētdienas pretiniekiem DC United.

Veicot Wayne Rooney pieredzi, DC bija lielisks sākums, bet pēdējo nedēļu laikā ir piedzīvojis neveiksmīgu tendenci, pelnot tikai vienu punktu no sešiem pēdējiem desmit. Pretstatā iespējamajam sacensībām sacensību norises vietā, kurā parasti cīnās komandas, izloze būtu saprātīgs iznākums DC, un es domāju, ka viņi var pievienot vēl vienu strupceļu savai kolekcijai šonedēļ.

St Kilda nonāks šajā AFL spēlē ar jaunu cilvēku pie stūres, jo pagaidu treneris Brett Ratten pārņem no Alan Richardson, guess viņš saskaras ar grūtu izaicinājumu uzlabot komandu, kas zaudējusi pēdējos četrus un atrodas divpadsmit punktiem. no astoņiem.

Bulldogs ir arī ārpus astoņiem lielākajiem, un šajā sezonā viņiem trūkst konsekvences, bet trīs kārtas uzvaras pret Port Adelaidi, Džilongu un Melburnu ir turējušas finālā, un viņiem vēl ir daudz, lai spēlētu. Ar pussargu Joshu Dunkliju dominējošā formā pret Melburnu, Bulldogs būs pārliecināti, ka nonāks šajā spēlē, un viņi izskatās stabili pret pretiniekiem.

Ir ļoti daudz pasākumu, lai regbija līgas spēlētāji varētu iestāties šajā nedēļas nogalē, ieskaitot šo sadursmi starp augšējo un apakšējo NRL.

2017. gada čempioni Melburna Storm ir devušies uz astoņu spēļu uzvaru, kas paņēmis viņus sešus punktus skaidrā pusē kāpņu augšpusē, un viņi nejūt garastāvokli, lai ļautu šai svina slaidam, kad viņi virzās uz fināliem.

Zelta krasts, iespējams, varēs uzlabot savus pēdējos centienus pēc trenera Garth Brennan aiziešanas, guess viņi ir uzvarējuši tikai divus no pēdējiem astoņiem, un viņiem būs nepieciešams laiks, lai tās varētu apvērst. Vētra visticamāk atpūstīs vienu vai divus spēlētājus, kas ir iesaistīti izcelsmes valsts sērijā, bet tiem joprojām vajadzētu būt pārāk spēcīgiem.

Kopējais likmes šim daudzkārtējam: [8/1] Atcerieties, ka vairākas cenas ir balstītas uz mūsu sporta čempionāta produktu, tāpēc visi laimesti ir atbrīvoti no komisijas maksas

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.