Kāpēc Chelsea & Guy Utd beigsies ārpus pirmajiem sešiem


Tikai pirms gada Premier League “Major 6” izskatījās necaurlaidīgi, wager pēkšņi pundits domā, vai Leicester Town vai Wolverhampton Wanderers izmantos potenciālās krīzes kas attīstās starp labākajiem klubiem.

Manchester United ir kopējais haoss, savukārt Chelsea pārvietošanas aizliegums, Eden Hazard aiziešana un Frank Lampard pieredzes trūkums liecina par grūtu sezonu. Pēdējos gados problēmas, piemēram, šīs problēmas, visticamāk, nesasniegs sešus augstākos rādītājus, wager 2019./20. Gada “Premier League” sezona ir īpaši sarežģīta .

Leicesteram un Vilkavam ir spēcīgi pirmie 11 gadi un izcili vadītāji Evertons un Rietums Ham ir mierīgi virzās pareizajā virzienā trīs jaunie klubi ir ļoti labi organizēti Sauthemptona atdzimst Ralph Hasenhuttl un Braitonam ir iecelts talantīgs Graham Poters. Gentleman United un Chelsea uzvaras netiks viegli, tāpēc mēs domājam, ka ir vērts #OddsOnThat likt uz abiem klubiem, lai palaist garām pirmajiem sešiem, pašlaik cena ir 14/1 . Lūk, kāpēc:

Man Utd

Pagājušajā sezonā “Manchester United” bija tikai pirmais sešais, pateicoties virknei uzvaru pēc Ole Gunnar Solskjaer iecelšanas. Viņu deviņu punktu plaisa pret Vilkiem bija vairāk nedroša nekā tas izskatījās uz papīra, un neticami, ka šī sezona ir bijusi vēl postošāka nekā slavenā 2018. gada vasara.

Apvienotajai valstij ir bēdīgi nepietiekami kvalificēts menedžeris kurš izturēja deviņus punktus no pēdējām astoņām Leading League spēlēm 2018/19. Viņi ir zaudējuši divus ļoti ietekmīgus skaitļus Ander Herrera un Antonio Valencia. Gan Paul Pogba, gan Romelu Lukaku vēlas. Joprojām nav futbola direktora. Pierādījumi norāda uz sabrukumu, kas ir dziļāks nekā David Moyes

 PogbaBetfair.jpg

Kad Solskjaer pirmo reizi ieradās klubā, viņš ieviesa taktisko saskaņotību, sludinot šauras uzbrukuma līnijas ar augstu tempu pārkraušanu parka vidū, kas noturēja pretinieku atpakaļ un atvēra vietu Bez daudz laika mācību laukā, lai īstenotu šo pieeju, Solskjaer paļāvās uz Jesse Lingard un jo īpaši Ander Herrera dusmīgajiem pārejas instinktiem, guess to trūkums Trešajā trešajā vietā bija aizsegts Paul Pogba ārkārtas veidols, un paliek nemainīgs Lingards, bet pārējie divi ir aizgājuši

Herrera pozicionālais intelekts un spēja sasaistīt aizsardzības līnijas un viduslīniju bija ļoti nepietiekami novērtēti Outdated Trafford. varbūt viņš nespēlējas, bet nelaimīgs Pogba ir tikpat labs, kā vispār nav Pogba.

Vēl vairāk, Solskjaera taktika jau bija izlaista līdz 19459004. e sezona. Viņš veica arvien dīvainākus lēmumus, kas atklāja viņa trūkumus kā treneris, un tagad nonāk 2019./20. Gada sezonā bez acīmredzama stila un komandas, kas ir bezrūpīgi īsa spēle uz mainīgajiem spēlētājiem.

Pat tad, ja Edvīdam galu galā izdevās parakstīt pāris lielus vārdus, viņiem nebūs bijis liela pirmsskolas sezona Apvienotajā grupā, atstājot komandu pārmaksātajiem bēgļiem un nepieredzējušiem jauniešiem, kuriem visiem ir psiholoģiskais svars. zinot, ka Solskjaer, kas arvien vairāk izskatās kā jauks cilvēks faniem, sezonas laikā varētu tikt izlaists.

Pirms divpadsmit mēnešiem Mourinho publiskā šūpošanās bija ļaundabīga zīme, ko nākt. Ironiski, ka Solskjaeras zīmola optimisms ir vēl vairāk satraucošs Male Utd atbalstītājiem.

Chelsea

Chelsea problēmas nerodas tuvu tikpat dziļi kā Gentleman Utd&#39s, wager tomēr Frank Lampard saskaras ar milzīgu uzdevumu lai saglabātu klubs ir konkurētspējīgs, un, ņemot vērā Vilku un Leicesteras pilsētas spēku, sliktais sākums līdz 2019./20. gadam varētu redzēt, ka Chelsea nokrīt no sešiem.

Lampardas vadības pieredzes trūkums nozīmē, ka Chelsea darba spiediens viņam varētu būt pārāk liels lai rīkotos, jo īpaši ņemot vērā viņa uzdevumu, ir no jauna definēt kluba spēles filozofiju, vadot spēlētāju atkārtotu integrāciju, piemēram, Danny Drinkwater, Michy Batshuayi, Mason Mount un Tammy Abraham. Chelsea komanda ir dīvaini spēlētāju neveiksme, un, lai gan Lampardas reputācija Stamfordas tiltā noteikti palīdzēs viņam uzrādīt nopietnus taktiskus panākumus, lai sasniegtu zemju.

Ir maz par viņa laiku Derbijā, lai norādītu, ka Lampards ir gatavs atkārtoti definēt Chelsea uzbrūkošās līnijas bez Edena Hazarda – cilvēks, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā kļuva par katra Chelsea uzbrukuma centru Beļģija ieguva vai palīdzēja 31 no saviem 63 līgas mērķiem (49%). Ņemot vērā, ka Christian Pulisic būs vajadzīgs laiks, lai pielāgotos angļu futbolam, Chelsea pašlaik nepieder viens radošs pussargs vai streikotājs, kas ir pietiekami labs, lai varētu spēlēt sešās pusēs.

Tā ir diezgan liela problēma, lai sāktu debijas kampaņu kā Premier League vadītājs, un situāciju pasliktina Lampardas taktiskās tastes Derbijā. Viņam patīk spēlēt ļoti nospiežamu valdīšanas spēli kas ir pretrunā ar Conte / Mourinho stilu, kas nāca, lai definētu Chelsea pēdējos laikos, kas nozīmē, ka pēdējais trešais būs nevainojams. N&#39Golo Kanta pārvietošana atpakaļ uz viduslaukuma bāzi un Andreas Christensen atjaunošana aizstāvībā palīdzēs aizmugurē, bet Lamparda filozofija nav balstīta uz cietu aizsardzības vienību vai reaktīvo spēles stilu.

Lai paliktu virs romantiskā stāstījuma – viņa iecelšanas virzītājspēks un vissvarīgākais faktors šīs grupas uzturēšanai – Lampardam ir nepieciešams labs sākums. Diemžēl pirmās sešās spēlēs spēlē Guy Utd, Liverpool, Wolves un Leicester. Tas varēja stāstīt diezgan dramatiski, ieslīdot Chelsea “krīzē”, lai atklātu, ka zem virsmas tas ir dīvaini samontēta grupa kam trūkst līderības pie aizmugures vai pēdējā trešā kvalitātē

. Atpakaļ Male Utd un Chelsea, lai pabeigtu ārpus sešām virsotnēm, 14/1Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.