Treble Betting Strategies – 2019. gada 20. jūlija sestdienaLA Galaxy nedēļas nogalē būs neparasta pieredze, uzsākot mājas spēli kā nepiederošas personas, kad viņi uzņems labāko komandu MLS, LAFC.

Bijušajā Swansea bosā Bobā Bradlijā LAFC šogad notikušajā konkursā ir nostiprinājis spēcīgu tempu ar augstu steidzamu, laimīgu stilu, kas ir izrādījies neatvairāms. Viņiem ir iespaidīgs vienpadsmit punktu līderis pār tuvākajiem izaicinātājiem Rietumu konferencē, Sietlas skaneri, un jau praktiski ir aizzīmogojuši spēles vietu.

Turpretī galaktika pēc veiksmīga sākuma cīnās, zaudējot septiņus no pēdējiem vienpadsmit gadiem, ieskaitot pēdējo reizi uzvaru Sanhosē. Tātad, viņi būs izmisīgi, lai šeit atjaunotu kādu vietējo lepnumu, un ir vērts atzīmēt, ka divi no trijām MLS sanāksmēm ar LAFC beidzās ar zīmējumiem, guess otrs bija tuvs, beidzot 4-3 līdz galaktikai. Ar Zlatan Ibrahmovic šaušanu, viņiem vajadzētu būt par šo un var nopelnīt.

Regbija čempionāts sākas šajā nedēļas nogalē, un sestdienas darbība ietver šo sadursmi starp Springboks un Ellis Park Wallabies

kopš 2008. gada notika spēle pret Austrāliju, wager jums ir jādodas daudz tālāk par to, lai atrastu pēdējo reizi, kad viņi uzvarēja tur, 1963. gadā. Michael Cheika puse labprāt izdzēsīs atmiņas par pagājušās sezonas konkursu, kurā viņi zaudēja deviņus no saviem ķermeņiem un pabeidza trešo, bet tas bija grūts nazis.

Wallabies vēl vairāk vājina Izraēlas Folau trūkums, kas bija viens no nedaudzajiem pasaules klases spēlētājiem. Pretstatā uzlabojošajai un iespaidīgajai Springboks pusei, ko stiprinās pieredzējušā Fransa Šteina atgriešanās, viņi, visticamāk, cīnīsies, un mājās uzvarēt ir labākā likme.

Šajā nedēļas nogalē ir daudz regbija līgas darbības, ieskaitot pilnu programmu NRL, kur Canberra Raiders cerēs saglabāt savu labo formu pret novājinošajiem Wests Tigers. Neskatoties uz pāris neapmierinošajiem sakāvi, Tīģeri joprojām atrodas NRL finālā, guess viņiem var būt grūti atgriezties uz uzvarošo taku pret Kanberu.

Raiders ir uzvarējuši četrus no pēdējiem pieciem, un viņi pagājušajā nedēļas nogalē atcēla St George / Illawara Dragons ceļā ar 22 punktu uzvaru, kas notika to līmenī ar Sydney Roosters ceturtajā vietā uz NRL kāpnēm.

Tīģeri cerēs no Benji Marshall sacensību uzvaras, bet Raideriem ir spēcīgāka visaptveroša komanda, un viņiem ir priekšrocības pret šiem pretiniekiem. šeit ir stabila likme.

Kopējais likmes šim daudzkārtējam: [8/1] Atcerieties, ka vairākas cenas ir balstītas uz mūsu sporta čempionāta produktu, tāpēc visi laimesti ir atbrīvoti no komisijas maksasResource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.