MLS derību padomi un prognozes – LA Galaxy pret LAFCCrew uz pareizā ceļa

Columbus Crew v Montreal Influence
Svētdiena, 00:30

Pagājušajā nedēļā es devos ar mazliet bukletu, kad Columbus Crew devās uz Orlando un godīgi, viņi pelnīja nedaudz vairāk no spēles nekā 1- sakāvi, ka viņi ieradās mājās. Viņi vismaz snap savu nabadzīgo neseno pagājušo nedēļu Čikāgā, un tagad es ceru, ka viņi iegūs pirmo uzvaru MLS kopš 8. maija, jo viņi rīko Monreālas ietekmi.

Ietekme tagad ir zaudējusi pēdējās trīs spēles un pēdējā reize, kad viņi izvairījās no sakāves prom no mājām, bija arī 8. maijā. No apkalpes ir uzlabošanās pazīmes, ko es neredzu Remi Garde komanda, un pat ja tā ir 11.vieta piektajā austrumu konferencē, ar 12 punktiem starp komandām, šī plaisa būs daudz tuvāka kampaņas beigām.

Caleb Porter ir labi pievienojies pašreizējam pārsūtīšanas logam, ar Romario Williams ierodoties, lai atbalstītu Gyasi Zardes un agrīnās pazīmes par to partnerību ir labas, abas vērtējot Čikāgā nedēļā. Tas varētu būt gadījums, kad ideja ir pārāk tālu, bet Es esmu pārliecināts, ka komandai būs spēcīga finiša sezonā un es domāju, ka tas sāksies šeit.

Los Angeles nozīmē Overs

LA Galaxy / LAFC
Sestdiena, 03:00
Are living on Sky Sporting activities Football

Tā sauktais El Trafico derby starp LA Galaxy un LAFC ieņem galveno posmu šīs MLS nedēļas nogales sākumā, kā arī tā, ka tā ir spēles nedēļas atrakcija, tai arī jāsniedz vislabākā spēle.

Šajā ziņā šķiet, ka ir mērķi, ņemot vērā abu komandu uzbrūkošo spožumu un neaizsargātību, un, lai gan vairāk nekā 3,5 mērķi izskatās pietiekami īsi [2.1]es domāju, ka tas ir mazliet vērtīgs.

LAFC pēdējās trīs MLS spēles ir nodrošinājušas 17 mērķus un Carlos Vela jau izskatījās kā gandrīz drošs, lai kampaņas beigās tiktu nosaukts MLS MVP, kā arī Diego Rossi un Adama Diomande, kas meklē draudus kopā ar viņu .

Runājot par galaktiku, viņu 3-1 sakāve mājās citam vietējam sāncenšim San Jose zemestrīcē varbūt deva mums rādītāju par šo nedēļas nogali. Viņi mēdz būt satraukti par šīm lielajām spēlēm, izskatās ļoti atvērti, un Es domāju, ka viņus varētu pārspēt labākā komanda MLS .

LAFC ir īss [1.65] par uzvaru, wager, redzot, ka viņi ir piekrituši sešās no pēdējām septiņām MLS spēlēm, es nedomāju, ka tas būs bez asinīm, un es redzu, ka LAFC uzvar augstu rezultātu 3 -1 vai 4-1, vai, ja viņi ir noskaņojumā, vēl vairāk. Katrā ziņā vairāk nekā 3,5 šeit izskatās saprātīga likme.

Zemestrīces Vankūverā

Vancouver Whitecaps pret San Jose zemestrīcēm
Svētdiena, 03:00
Dwell on Leading 2

Mani pārsteidza tas, kā Sanhosē devās uz LA Pagājušajā nedēļā galaktika un ārā izspēlēja viņus ceļā uz pelnītu uzvaru, un pēc tam, kad bija nedēļa, viņi tagad devās uz Vankūveru, kur zaudēja tikai vienu reizi pēdējos deviņos gados. Agrās sezonas struggeri ir skaidri atklājuši savu ritmu.

Vankūvera šobrīd ir izmisīgi slikta, īpaši aizmugurē. Viņi tagad zaudēja četrus r ir piekrituši 14 mērķiem šajās spēlēs, un New England (no visām komandām) tie tika pazemināti nedēļas vidū. Marc Dos Santos ir vajadzīgs lifts, un es nedomāju, ka viņš to šeit iegūs.

Vankūvera izskatās viegli spēlēt pretī, un Sanhosē pēkšņi izskatās viegli uz acīm, un ļoti efektīvs priekšplānā, vairāk nekā tikai acīmredzams Chris Wondolowski drauds. Viņi [2.2] to uzvar, un tas šķiet vairāk nekā godīgi.Resource url

Leave A Reply

Your email address will not be published.