Alžīrija gudra likme klusēt SenegāluSenegāla un Alžīrija
Piektdiena, 19. jūlijs, 20:00 BST
Live on Eurosport 2

Augšējās divas puses, kas gatavas saskarties

Ja jūs sekojāt šai slejai kopš paša sākuma un atbalstījāt pirms turnīra padomi jūs sēžat diezgan. Mūsu ante-article apskatīt labākās derības Āfrikas tautas kausa ceļā jūnija vidū mēs iesakām jums atgriezties Senegāla [7.4] un Alžīrijā [14.0]. Tie, kas paņēma mūsu padomu, piektdienas vakarā noraidīs veselīgu peļņu neatkarīgi no tā, kas nāk uz augšu.

Vēl viena lieliska lieta par spēli ir tā, ka labākās divas komandas ir to uzvarējušas. Otrā izlase pirms turnīra Senegāla, iespējams, nav aizdedzinājusi, kā daži cilvēki to sagaidīja, wager ir bijuši ļoti grūti pārspēt, pateicoties cietai aizsardzībai: Terangas lauvas ir turējušas piecas tīras lapas sešos spēles, piekāpjot tikai vienu reizi 570 minūšu laikā.

Tomēr viņu iespējas šoreiz saglabāt tīru loksni samazinās par to, ka tiek aizturēts zvaigzne aizstāvis Kalidou Koulibaly . Vēl viena Senegālas problēma ir tā, ka vienīgā komanda, kas turnīrā ieguvusi pretiniekus, ir kolēģi finālisti Alžīrija, kuri iznāca 1- uzvarētājus, kad komandas tikās 27. jūnijā C grupas sadursmē.

] Belmadi spēlētājiem ir virsroka

Šī uzvara grupas posmā var dot vai nedot Alžīrijai psiholoģisku malu, bet tas ir viens no vairākiem displejiem, kas ir uzsvēruši Alžīrijas kā labākās komandas statusu turnīrā. Djamel Belmadi pusē jau no paša sākuma bija izcili: viņi ieguva C grupu ar izsmalcinātu stilu pirms tam, kad radīja papildu smalkas izrādes izlaušanas posmā.

Alžīrijas pusē ir liels līdzsvars un kvalitāte, bet to stiprā puse ir viņu uzbrukums, labākais turnīrā. Tas var beigties ar atšķirības punktu dienā: Alžīrija ir ieguvusi 12 mērķus sešās spēlēs (Senegāla ieguvusi tikai astoņus), un pēdējai trešdaļai bija vairāk šķirņu, kvalitātes un klases, nekā jebkura cita komanda. Dažādos laikos Riyad Mahrez Youcef Belaili un Adam Ounas ir bijuši teicami.

Ņemot vērā, ka Alžīrija ieguva 1-, kad puses pirmo reizi tikās sacensībās un ņemot vērā, ka Fennecs pēdējo mēnesi Ēģiptē kopumā ir bijuši labāki par šīm divām komandām, tas ir pārsteigums, ka Alžīrija ir neliela pazemes. Senegāla [1.96] ir uzvarētājs 2019, wager Alžīrija ir [2.04]. Match Odds tirgū – kas norāda uz rezultātu pēc 90 minūtēm – Senegāla ir [2.92]ar Alžīriju [3.0] un The Draw [3.0].

Ļaujiet saviem ante-submit padomiem braukt

Alžīrija ir gudrāka likme nekā Senegāla, lai paceltu trofeju, un Alžīrija un The Draw ir pievilcīgas atlases Match Odds tirgū. Varat arī izmantot lielo cenu Alžīrijas triumfē, lai atgrieztu Belmadi komandu citos veidos: piemēram, [2.04] Attract No Guess tirgū. Ar šo izvēli jūs saņemsiet savas likmes atpakaļ, ja spēle beidzas ar visu laukumu un gūst peļņu, ja Alžīrija uzvar 90 minūšu laikā.

Ja jūs jau no paša sākuma esat bijuši Senegālā un Alžīrijā, tad vienkārši sēdēt un baudīt to, kas būtu milzīga atbilstība zināšanām, kuras jūs atradīsiet abpusēji izdevīgā situācijāResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.