Treble Betting Suggestions – sestdiena, 13 jūlijs 2019Otrajā sezonā MLS, LAFC ir noteikusi spēcīgu tempu. Viņi dodas šajā nedēļas nogalē ar deviņiem punktiem uz tuvāko izaicinātāju Rietumos un septiņu punktu svina pār Austrumu līderiem Filadelfiju.

Guess, lai gan viņi ir pret Houston pusē, kas pēdējo septiņu gadu laikā ir skārusi neapstrādātu plāksteri ar pieciem sakāvi, MLS unikālās ceļošanas un plānošanas prasības var tikt ņemtas vērā LA. Bob Bradley pusē bija iesaistīti 1- US Open up Cup sakāvi trešdien, un viņiem bija ļoti maz laika, lai sagatavotos šim braucienam uz Hjūstonu.

BBVA Compass stadions ir arī viena no grūtākajām vietām, ko apmeklēt šajā konkursā, un šādos apstākļos punkts uz ceļa nebūtu slikts LAFC rezultāts pret pretiniekiem, kuri tos turējuši 2-2. un 3–3 pēdējos gados.

Serena Viljamss stāv uz vēstures sliekšņa, jo tā ir tikai viena uzvara, kas nesakrīt ar Margareta tiesas visu laiku Grand Slam rekordu 24 nosaukumos, taču viņa pēdējo mēnešu laikā ir parādījusi neaizsargātības pazīmes, un viņas pretinieks šeit ir labāks.

Simona Halep ir zaudējusi savas pēdējās sešas spēles pret Williams, bet zina, ka viņa var pārspēt dominējošo amerikāņu, kas 2014. gadā uzvarēja 6-2, 6-4 WTA finālos, un šajās dienās ir daudz spēcīgāks spēlētājs. , kā parādīja viņas iespaidīgais sniegums, lai panāktu, ka pusfinālā Elina Svitolina ir pagājusi.

Williams, protams, būs iecienītākais, kad viņa vēlas sasniegt astoto Wimbledon titulu, guess viņa ir zaudējusi pēdējos divus Grand Slam finālus, savukārt Halep uzvarēja un arī uzņēma Williams uz trim kopām katrā no pēdējām divām sanāksmēm un pašreizējie izredzes, es domāju, ka rumāņi piedāvā kādu vērtību.

South Sydney Rabbitohs pēdējo nedēļu laikā ir veicis ūdeni NRL, bet sestdien viņi var sagrābt ļoti nepieciešamo uzvaru pret Manly.

Vienu uzvaru piecos gados ir redzējuši, ka viņi zaudē savu vietu, un rabbitohs tagad ir seši punkti aiz līderiem Melburnas vētra, tāpēc viņi nevar baudīt saskarties ar Manly pusi, kas tos cīnījās ceturtajā kārtā un nonāk šajā spēlē labā formā

Bet Rabbitohs joprojām ir spēcīga puse, un treneris Wayne Bennett precīzi zinās, kas viņam jādara, lai saņemtu vēlreiz Cody Walker un Adam Reynolds. Fakts, ka jūras ērgļi atpūšas Tom Trbojevic, arī novērsīs apmeklētāju galveno apdraudējumu, tāpēc es esmu atbalstījis dienvidus, lai šķērsotu šo.

Kopējais likmes šim daudzkārtējam: [16.7] Atcerieties, ka vairākas cenas ir balstītas uz mūsu sporta čempionāta produktu, tāpēc visi laimesti ir atbrīvoti no komisijas maksas

.Supply hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.