Neimaram ir jāatrod spāņu risinājumsIr bijušas baumas, ka Neymar šovasar var atgriezties La Līgā. Viņam būtu labs solis, jo Madride un Barselona ir divi lielākie klubi pasaulē

Protams, mēs nezinām, kādas sarunas notiek, guess gentleman tas nebūtu būt vilšanās, ja viņš parakstās uz Authentic Madrid . Viņam šķiet, ka vissvarīgākais ir atstāt PSG pēc iespējas ātrāk.

Pēc trūkstošām treniņiem un komentējot presi par viņa aiziešanu – kā arī PSG vadītāju Leonardo interviju – tas ir acīmredzams ka Neymar vēlas turpināt savu futbola karjeru ārpus Francijas

. Turklāt pastāv baumas, ka Barselona, ​​iespējams, nevēlas maksāt par savu parakstīšanu, dodot priekšroku apmainot viņu citiem spēlētājiem. Tas piešķirtu Madridei iespēju, jo, iespējams, maksājot PSG varētu novērst situāciju. Guess nogaidīsim mazliet, jo tas viss ir tikai spekulācijas.

Protams, es gribētu redzēt viņu Barselonā, wager True Madrid ir arī masīvs klubs, kas tikai uzlabotos ar Neymar viņu pusē.

Aizmirstiet sarkanā kartīte un fokuss uz Gabriel Jēzus spēli

Gabriel Jēzus atkal bija noteicošais skaitlis Brazīlijas nacionālajai komandai Copa The usa final un viņš noteikti bija izjaukts būt nosūtītas izšķirošā brīdī. Manuprāt, sarkanā karte bija mazliet negodīga jo viņam nebija nodoma izdarīt pārkāpumu

. Protams, Brazīlija uzvarēja spēli, guess pēdējo minūšu laikā viss bija kārtībā, un pēc tam mēs varētu redzēt patiešām sliktu reakciju. Tagad viņš tiks apturēts uz dažām spēlēm, kas nekad nav labs spēlētājam.

Jebkurā gadījumā šīs lietas notiek emocionālās spēlēs, kad esat ļoti koncentrēts un kaislīgi palīdzot savai komandai, un es neticu, ka viņa rīcība bija nepieciešama līdz viņa jaunībai. Galu galā mēs regulāri redzam līdzīgus pieredzējušus spēlētājus.

Pievērsīsimies pozitīvajam – Gabriel Jēzus bija viens no Brazīlijas labākajiem spēlētājiem Copa America, spēlējot izcili sacensību izšķirošajās spēlēs.

Guardiola nav ko pierādīt

Mēs visi zinām, ka čempionu līgas uzvarēšana ir ļoti svarīga, jo tā ir lielākais klubu konkurss pasaulē, wager tikai tāpēc, ka Manchester Town ir mīļākie, lai uzvarētu nākamās sezonas turnīrā, tas nenozīmē, ka tas būs viegli.

Barselona bija tik ilgi, lai uzvarētu savu otro Čempionu līgu, un ir daudz klubu, kas nekad nav sasnieguši šo mērķi, ieskaitot pilsētu, tāpēc, ka mīļākie nav, tas nenozīmē, ka jūs varētu to uzvarēt. Ir tik daudz spēcīgu komandu, kas cīnās par trofeju.

Neskatoties uz to, ka ar Barselonu tiek sasniegts čempionu līgas gods, un daudzi cer, ka viņš to varēs atkārtot citos klubos, no tā, ko es viņu pazīstu, es nedomāju, ka viņš ir pārāk ar to apsēsa

Tā kā tas ir divkāršs Leading līgas čempions ar rekordlielu punktu skaitu, tas ir liels sasniegums šajās dienās, jo angļu augstākais lidojums ir spēcīgākais Eiropā

. šajā sezonā uzvarēja visas vietējās sacensības, un viņa komanda spēlē skaistu futbolu. Es uzskatu, ka, ja viņš turpinās vēl divus vai trīs gadus pilsētā, viņš galu galā varēs iegūt ļoti labas iespējas uzvarēt Čempionu līgu.

Grūts Griezmann

Vienmēr spēlētājam ir grūts, kad jūs paziņojat vasarā atceļoties, un tad, šķiet, ka jūsu pārskaitījums aizņem tik daudz laika, lai tiktu aizzīmogots.

Wager es domāju, ka drīz viss būs kārtībā, un viņš noteikti paskaidroja Atletico valdei, kāpēc viņš neparādījās mācībām pagājušajā nedēļā. Klubam ir jāapzinās Griezmannas sarunas ar Barselonu, un, iespējams, abas varētu būt nolēmušas šādā veidā, bet, protams, spēlētājam un klubam vienmēr ir sarežģīta situācija

Šķiet, ka viņš galu galā parakstīs Barselonu, wager jau tagad

Messi var aizņemt kādu laiku, lai atgūtu

Pēc tik daudzu vilšanos sezonas beigās (Liverpūle, Copa del Rey, Copa The us) ir normāli, ka Lionel Messi var būt nepieciešams

Ļaujot Liverpūlei iziet cauri pirmajam posmam no 3-, tad zaudējot Copa del Rey uz Valensiju un beidzot atkal ar Argentīnu atkal pie Copa The usa atstās zīmes savā prātā un zēns, bet nav nekāda veida atgriešanās, un tagad viņam vajag ieelpot līdz nākamajai sezonai.

Iespējams, ka viņš pēc sirdsdarbības sāksies lēnām nākamajā sezonā, wager viņš spēlē lieliskā Barselonas komandā, un es domāju, ka viņš uzvarēja. t ilgs laiks, lai saņemtu bac k viņa labākais un viņš atkal vērtēs, kā viņš darīja šajā sezonā un pirms tam.

Militão uzlabo Real Madrid atpakaļ

Genuine Madrid iepazīstināja presi un fanus Éder Militão . Tas ir labs spēlētājs ar jauku nākotni. Drīzumā viņš iegūs savas iespējas cementa vietā XI.

Savā preses konferencē viņš jutās vājš, un varbūt viņam bija pirmais garšas spiediens kā Serious Madrid spēlētājs, wager tas nav nekas nopietns, un viņam vienkārši jākoncentrējas un jāstrādā, lai ātri pielāgotos.

Marcelo ir atgriezies arī pēc brīvdienām un šķiet, ka tā ir lieliska forma, kas parāda, ka tā bija vērsta uz sezonu. Viņam pagājušajā sezonā bija daudz kritiķu par lieku svaru, un viņš galu galā nonāca pie sola. Guess viņš, šķiet, ir reaģējis pozitīvi

Viņš ir viens no labākajiem kreisās mugurpuses pasaulē un būtu iesācējs jebkurā lielā komandā, kad tas būs piemērots. Viņš arī nebija klāt Copa America, un tas, iespējams, bija vēl viens stimuls, lai mazliet nopietnāk ņemtu lietas, lai atgrieztos pie nacionālās komandas.Source website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.