Dienas futbola likme: Bray visu dienuMēs ceram uz piektdienas vakaru jautri Īrijas Republikā, jo Kev uzskata, ka abas komandas gūs vārtus, kad Bray Wanderers tiksies ar Limeriku.

“Bray ir piedzīvojusi šausmīgu formu, wager Limerika ir zaudējusi tikai vienu no viņu pēdējās septiņas sacensības. “

Lay Bray at [1.61]

Ailing kungi, lai vēlreiz slīdētu

Bray pret Limeriku
Piektdiena, 12. jūlijs, 19:45

Thor atstāja savu āmuru mājās naktī, un 1-1 zīmējums ar Magni mūs atstāja pāris mērķus. Tā kā norvēģu leģendas iet, tas bija nedaudz zemāks.

Mēs ejam uz Īrijas Republiku, meklējot mieru, jo Bray Wanderers ir pret Limeriku Īrijas Pirmajā nodaļā.

Bray ir zaudējis piecus no pēdējās sešas spēles, un atrodas septiņos punktos no izslēgšanas ātruma. Kārdinājums ir likt tos [1.61]lai uzvarētu uzreiz, ņemot vērā to pašreizējo formu, bet, lai sniegtu jums pilnīgu priekšstatu, ir vērts atzīmēt, ka Carlisle Grounds tie ir daudz efektīvāki nekā viņi ceļo, iegūstot sešus no

Limerikas vienīgais sakāviens pēdējās septiņās spēlēs bija pret līgas līderiem Šelburnu, un viņi ir uzbūvējuši trīs spēļu nepārspējamu braucienu uz ceļa. Viņu nesenais ieraksts pret Bray ir ļoti labs – viņi ir ieguvuši piecas no pēdējām sešām klubu sanāksmēm.

Brajas mājas ieraksts, ko šis termins ir jāievēro, guess to vispārējā forma ir slikta, un Limerika atrodas uz ritošā sastāva. Saimnieki vienkārši šķiet pārāk īsi uzvarai, tāpēc pieņemsim tos.

2019 P / L

Punkti Staked: 93
Atgrieztie punkti: 78,27
P / L: -14,73 punktiResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.