Wimbledon sieviešu vieninieku 11. dienaStrycova tika apbalvots ar pirmo Slam pusfinālu

Otrdienas ceturtdaļfināls sieviešu pasākumā norisinājās, kad mūsu aizdomas, ka Jo Konta bija ļoti pārspīlēts pret Barboru Strycovu, izrādījās pareiza, iesaiņojot mums jauku nepietiekamu vīru. Strycova ir palīdzējusi mums apvērst turnīru zināmā mērā pēc ārkārtīgi neapmierinošas atvēršanas nedēļas, un viņas atalgojums šodien ir viņas pirmais Grand Slam pusfināls pret neapšaubāmi vienu no lielākajiem visu laiku spēlētājiem Serena Williams.

Šim nolūkam Williams ir [1.26]lai iegūtu uzvaru, un es to daru mazliet īss. Serenas līmenis, visticamāk, ir tikai labākais ceļojumā, guess statistiski viņa nav tuvu stratosfēras līmenim . Williamsa kalpošana, kas vēl aizvien ir ļoti spēcīga – pēdējo 24 mēnešu laikā viņai ir ap 83% zāliena, ir ļoti grūti iebilst pret pastāvīgu spiedienu, lai gan ir vērts atzīmēt, ka Strycova pati par sevi nav tālu no šī daudzuma zālē.

Strycova ar izciliem numuriem šis turnīrs

Interesanti, ka pēdējo divu nedēļu laikā šeit SW19, Strycova ir ieguvis augstāku pakalpojumu un atgriešanās punktu procentuālo daļu , papildus tam, ka tiek uzvarēta lielāka daļa spēļu un noteikti iebilst pret labāku pretinieka kvalitāti – es nedomāju, ka viņa ir šeit, lai sastādītu numurus šodien, un, kā viņa teica plašsaziņas līdzekļiem, viņai ir arī ieroči, lai sabojātu arī Serenu

Pirmajā Slam pusfinālā radītā spiediena pārvarēšana spēlētājam vienmēr ir nemateriāla – tas ir lielākais Strycova karjeras spēks – lai gan viņa ir bijusi veiksmīga, kad tā ir nozīmīga Fed Cu p spēles arī.

Spēles handikaps ir jēga, ņemot vērā Serena kalpojošo dinamiku

Ņemot vērā, ka Serena drīzāk kalpo orientētai dinamikai ir jēga atrast iespējas pretoties viņai uz spēles handikapa. . Gaidot spēli, mums vajadzētu būt iespējai nokļūt zemā [1.60] seansa par Strycova +5.5 spēlēm – es dodu priekšroku papildus spēles iegādei +4.5 spēļu līnijai, kas var tikt segta ar Serena bez dubultā pārtraukuma komplektā

Halep arī meklēja nelielu kā mīļāko

Tomēr pirms tam tas ir pirmais pusfināls ar Simonu Halepu [1.45] mīļāko pret Elina Svitolina. Neskatoties uz Svitolina jautājumiem, kas nonāk turnīrā, viņa pēdējo 10 dienu laikā ir labi attaisnojusi sevi un tas nav Halepam.

Visā turnīrā, lai nokļūtu šajā posmā, Halep ir labāki dati nekā Svitolina, guess tas, ka kombinētie servisa / atgriešanās punkti ieguva 4% malu, nav milzīgs, un tas ir līdzīgs malai Halep ir arī 24 mēnešu zāles dati par duetu. Paturot to prātā, tirgus cenas izskatās nedaudz īss – Halep acīmredzami ir iecienītākais, guess es domāju, ka šajā ziņā es domāju. Es sagaidu sacensības .

Tomēr šodien mēs koncentrējamies uz Strycova, lai pārbaudītu Serenu vai vismaz turiet to tuvu.

Sekojiet Danam par čivināt ] @TennisRatings un skatīties visas darbības no Wimbledon uz Betfair Reside Online videoResource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.