Neymar Atpakaļ uz Barselonu vai uzturas?


Leonardo vārdi saka, ka viss

Neizmars tiek vērtēts kā mazāks, nekā iespējams, 1919. gada 9. augustā nekā atstāj klubu līdz 2019. gada 9. augustam

. ir viens no pasaules slavenākajiem, dārgākajiem un dažu labāko spēlētāju viedokļiem, pat runājot par to, ka tas paliek Parīzē?

“Neymar var atstāt Paris St-Germain ja ir piedāvājums, kas ir piemērots visiem … Bet līdz šim mēs nezinām, vai kāds grib viņu nopirkt vai par kādu cenu. nav darīts dienā, tas ir pārliecināts … PSG vēlas paļauties uz spēlētājiem, kuri vēlas palikt un uzbūvēt kaut ko lielu, mums nav nepieciešami spēlētāji, kuri kluba labā varētu palikt šeit. “

ir PSG vārdi Sporta direktors Leonardo . Ne tieši tērzēšana, ko cilvēks izmisīgi cenšas turēt uz komandas zvaigzni, par katru cenu. Bet kāpēc Neymar neapmierina dzīvi Francijas čempionos?

2018/19, sezona no elles

Teikt, ka pagājušajā gadā Barselonas zvaigzne bija jauka sezona. Kad viņš bija piemērots, viņš spēlēja labi un guva vārtus, tostarp cepurīte mājās Crimson Star Belgrade un uzvarētājs pret Liverpūli, abi čempionu līgas grupas posmos.

Wager “tikai” līgas titula nodrošināšana bija slikta atdeve pusē, kas pildīta ar starptautiskām zvaigznēm uz milzīgām algām, ne vairāk kā pats Neymar. Divas sezonas, pirms tās vismaz ieguva divus vietējos kausus lai pievienotu viņu līgas titulu.

Un ne pirmo reizi viņš tika ievainots, kad ieradās Čempionu līgas izspēles spēles. Ļoti lielās spēles, kuras viņš bija nopircis zvaigznei. Izredzes [13.5] liecina, ka Neymar vai ne Neymar PSG, visticamāk, šajā sezonā nevarēs uzvarēt Čempionu līgas.

Pagājušajā sezonā PSG atdeva novēlotu Marcus Rashford sodu un devās uz Manchester United . Neymar, ievainots, skatījās no stendiem, wager tas nekādā ziņā neapturēja viņu. Viņa komentāri par sliktu tiesnešiem šajā spēlē ieraudzīja viņu aizliegumu trijām Eiropas spēlēm

Tāda pati spēle, kuru viņš bija apturējis uz muguras, kad viņš sita ventilatoru, kad viņš ieguva savu otrās vietas medaļu pēc PSG pazaudēšanas Francijas kausa fināls par sodiem Rennes.

Pievieno vienādojumam pret viņu vērstu lietu par seksuālu uzbrukumu Parīzes viesnīcā un plašsaziņas līdzekļu vētru saistībā ar viņa (ne) ziņošanu par mācībām šīs nedēļas sākumā un mēs sākam saprast, kāpēc viņš varētu būt slims no dzīves Parīzē.

Kas ir viņam?

True Madrid ir 4/1, lai parakstītu Neymar, bet šī iespēja izskatās mazliet mazāka nekā agrāk. Par starteriem viņš ir līdzīgs spēlētājs Edenam Hazardam, un būtu grūti Zinedine Zidane atrast vietu abiem no tiem tajā pašā XI. Pastāv arī aizdomas, ka Zidane (turpmāk tekstā) ar grūto atjaunošanas darbu rokās vēlas pāriet no talantīgajiem un uz disciplinētākiem un uzticamākiem spēlētājiem.

Manchester United (50/1) un Mančestras pilsēta (66/1) ir vēl maz ticamāki galamērķi. Neymar nekad nav paudis vēlmi spēlēt Leading League, lai pievienotu attēlam valodas barjeru un algas, un tas viss ir diezgan maz ticams.

Kurš, protams, atstāj Barselonu 7/5. Pirms pāris dienām ierosinājums bija tāds, ka PSG pieņems to pašu £ 198 miljonu, ko viņi par viņu samaksāja, kad viņš aizbrauca no Barca 2017. gadā, bet jaunākais ir gatavs ļaut viņam iet 135 miljonu sterliņu mārciņu, kas ir PSG hierarhijas zīme gandrīz tikpat kā ar Neymar un viņa histrioniku.

Ar Lionelu Messi un Luis Suarez tagad abas 32, kamēr Philippe Coutinho un Ousmane Dembele neizdevās sagaidīt no viņiem sagaidāmo ietekmi, Barca uzbrukumā ir nepieciešama svaiga asinīm.

Protams, uzgriežņu atslēgas Antoine Griezmann . Francijas Pasaules kausa uzvarētājs (turpmāk tekstā ar Messi), kas ir tikai 1/18 iespēja pievienoties Barselonai pirms šī pārcelšanās loga beigām, šajā vietā uzbrūk tridentam.

 Messi Griezmann 1280.JPG

Gan pārskaitījuma maksas, gan vieta XI sākuma vietā būtu grūti uzņemt pāris. Barca var arī nolemt, ka viņi ir redzējuši pietiekami daudz Neymara savā pirmajā burvestībā klubā – nemaz nerunājot par viņa rīcību pagājušajā gadā, lai izlemtu, ka, ja tā ir taisnīga izvēle, viņi drīzāk aiziet ar Griezmann.

Milzīga pārskaitījuma maksa, astronomiskās algas, traumu problēmas, attieksmes jautājumi viņa aģentu tēva iejaukšanās, biežas atpūtas vizītes atpakaļ uz Brazīliju … tas ir daudz bagāžas, lai domātu par to, pirms kāds pārvietojas viņam.

Tātad gudri naudas līdzekļi paliek PSG, vienkārši tāpēc, ka neviens pašlaik nevēlas uzņemties risku ar viņu.

Ja tas būtu noticis, tas ir ļoti maz ticams, ka tas būs miera un harmonijas sezona šim visgrūtāk skartajam futbolistam.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.