Fantasy Premier League 2019-20 sezonas padomi nodod 5 vārtsarga ieteikumus


Headline Decide on: Ederson (6,) – Mančestras pilsēta

Mančestras pilsētas vārtsargs, Edersons, ir ieguvis galveno virsrakstu: viņš izskatās kā labākā iespēja, lai sāktu sezonu. Viņš ir nodrošinājis lielisku konsekvenci ar 36 tīrām lapām divās Premier League sezonās. Pep Guardiola ir slavens ar savu komandu rotāciju, tāpēc Edersons izskatās kā drošākais ceļš uz Mančestras pilsētas aizsardzību: viņš spēlēja katru minūti pagājušajā sezonā. Brazīlijas beidzot pabeidza pēdējo FPL kampaņu 3 augstākajos vērtējuma vārtsargos, tieši aiz Liverpūles Alisson. Mēs iesakām Edersonu pār Alisson (attēlā zemāk), jo Liverpūles aizsargi piedāvā daudz labākus naudas līdzekļus par savu vārtsargu, jo viņi regulāri veicina uzbrukumu atgriešanos.

Mančestras pilsēta tagad ir pieejama atpakaļ 10/11, lai saglabātu tīru lapu pret West Ham to atvēršanas spēlē

Budžeta izvēle: Mathew Ryan (4.5) – Braitons

. . Diemžēl šajā sezonā, šķiet, nav nekādu £ 4, miljonu cenu sākuma vārtsargu, un šajā populārajā punktos no pēdējās kampaņas daudzas populāras cērtes ir palielinājušās līdz £ 5, miljoniem. Mathew Ryan ir kļuvis par ļoti populāru iespēju FPL kopienā kā lētu set-and-aizmirst opciju vai rotējošu vārtsargu. Pirmajās sešās spēlēs tikai viena spēle pret Major 6 opozīciju, viņa popularitāte ir acīmredzama. Cerams, ka šajā sezonā Brighton būs uz augšu trajektorijā saskaņā ar Graham Potter, un Ryan var replikēt savu formu, kas parādīta 2017./18. Gadā, kur viņš sasniedza 10 tīras lapas un 124 ietaupīja, lai piegādātu 146 fantāzijas punktus. Viņa saprāts, Button, ir noderīgs sola spēlētājs, kas sēž kopā ar Ryan.

VAR Decide on: Jordānija Pickford (5.5) – Everton

Daudzi Fantasy Leading League vadītāji būs vīlušies, lai redzētu, ka Pickford uzlika augstākās cenas atzīmi , guess ar VAR šoreiz uzvarēja Premier League, viņš varētu būt fantāzijas zelts. Anglijas šāvējam ir četri sodi, kas pēdējo divu sezonu laikā saglabā līgu, kas ir vērtīgs ieguvums, palielinot fantāzijas punktus. Everton ir ārkārtīgi labs atveru komplekts, kas atver sešas spēles sešās spēlēs, kā arī tikai Manchester Metropolis un Spurs visā pirmajās 14 spēlēs, ņemot vērā tos decembrī. Defektīvi, Toffees beidzās sezonā fantastiskā formā, ar 8 tīras lapas pēdējās 11 spēlēs. Faktiski, tikai Liverpūle, Mančestera un Chelsea pēdējo kampaņu aizturēja vairāk.

Varat atgūt VAR un likmes par sodu, kas tiks piešķirts Everton atklāšanas stendā pret Crystal Palace pretrunā ar 15/8.

Sleeper Decide: Nick Pope (4.5) – Burnley

Nick Pope lido zem radara pēc traumas pagājušajā sezonā. Ar Tomu Heatonu pie jaunām ganībām un Džo Hartam par labu, Pāvests varēja būt lēta par zemāko sākuma cenu. Jāatzīst, ka Burnley pagājušajā sezonā nepietiekami izpildīja savus parasti augstos aizsardzības standartus, turot tikai 8 tīras loksnes: bija vajadzīgs ilgs laiks, lai atgūtu no Eiropas līgas futbola sezonas prasībām. Šoreiz ir ambīcija, ka viņi var atkārtot savu solidaritāti no 2017./18. Gada, kad pāvests ieguva 11 tīras lapas, 113 taupīja un 19 bonusa punktus, lai pabeigtu sezonu ar 152 FPL punktiem. Viņš arī ļoti labi rotē ar Crystal Palace

 Nick Pope 1280.jpg

Vizītkarte Choose: Hugo Lloris (5.5) – Spurs

Viens vārtsargs, kurš šajā sezonā nav bijis daudz vilciens, ir Hugo Lloris, wager viņš ir konsistents Fantasy Premier League komandā, iegūstot vairāk nekā 140 punktus piecās no sešām Premier League sezonām. Neskatoties uz to, ka pagājušajā sezonā spēlēja mazāk minūšu minūtes un saglabājis mazāku kopskaitu nekā 12 tīras lapas, viņš uzkrājis visaugstāko FPL kopējo punktu skaitu 145 punkti: divi soda naudas ietaupījumi, 100 ietaupījumi un 10 bonusa punkti veicināja šo punktu pieaugumu. Spurs ir lieliska mājas spēļu spēle, lai izspiestu kampaņu, un līdz decembra vidum neviena no sešām augstākajām pusēm apmeklē Spurs jauno stadionu. Pēc daudz klusākas vasaras šīs pasaules čempionāta uzvarētājs izskatās vēl viena lieliska fantāzijas sezona!

Atpakaļ Spurs aizstāvībai, lai saglabātu tīru lapu 4/6 uz Leading League atklāšanas nedēļas nogalē.

Seko person čivināt ] @FFCommunity_ un atrast vēl vairāk Fantasy Leading League padomus par Fantasy Soccer Community site!Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.