Izredzes liecina, ka kartēs ir mērķiPēc zaudējuma Luksemburgā, Kev cer, ka tā tiks izklaidēta Norvēģijā

“Izredzes ir redzējušas sešas pēdējās astoņas līgas spēles, kurās ir vismaz trīs mērķi, un tie vidēji ir divi mērķi katrā spēlē Skagerak arēnā.”

Atpakaļ virs 2,5 mērķiem pie [1.83]

Nosaukuma atdalītāji, lai ražotu trilleri

Likmes pret Stabaek
Trešdiena, 10. jūlijs, 18:00

Vakar hercogistē ] tā kā Dudelange vadīja Valletta 2- pēc 64 minūtēm, tikai sabrukt un piekāpties divreiz nākamo sešu minūšu laikā. Tā pabeidza 2-2, un mēs esam spiesti grīstēt mūsu zobus un virzīties tālāk.

Mēs nolaižamies Norvēģijas Eliteserienē, jo augsti lidojošie izredzes uzņemas Stabaeku, kas pēdējo nedēļu laikā ir uzvarējuši pēc grūts sākuma.

Likmes pēdējo desmit gadu laikā ir pavadījušas augšējā lidojumā, nospiežot pāri no trim augstākajām apdares vietām, wager nekad nespēj uzvarēt lielās balvas. Viņi nav ieguvuši lielu trofeju kopš Norvēģijas kausa izcīņas 2000. gadā.

Šajā sezonā Skien ir tikai četri punkti no līderiem Molde, un viņiem ir divas spēles. Viņi ir uzvarējuši astoņus no savām 13 līgas spēlēm, lai gan viņi pēdējo četru braucienu laikā ir ieguvuši tikai vienu reizi.

Stabaeks ir uzvarējis pēdējās divas spēles, un ir izgājušas no pilskona. Viņiem ir vislielākais uzbrukums līgā, deviņos spēlēs ieguva 12 spēles, bet ir vērts atzīmēt, ka viņu pēdējās piecas spēles līgas un kausa izcīņā ir devušas tiem deviņus mērķus, tāpēc lietas tiek paceltas.

Likmes bija gandrīz nekļūdīgi mājās, vidēji divus mērķus uz vienu spēli un nometot tikai divus punktus Skagerak arēnā. Tomēr [1.43]lai uzvarētu, viņi nepiedāvā pārāk pievilcīgu piedāvājumu pret labāku pusi. Tā vietā es eju uz Vairāk nekā 2,5 mērķi pie [1.83] – sešas no pēdējām astoņām Eliteserien spēlēm ir uzrādītas vismaz trīs mērķos, savukārt Stabaek jau trīs sezonas laikā ir izlaidis trīs mērķus.

2019 P / L

Punkti Staked: 91
Atgrieztie punkti: 76,44
P / L: -14,56 punktiSupply backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.