Dude, kur mana mājvieta uzvar?Mēs veicam retu ceļojumu uz Luksemburgu, jo sākas Čempionu līgas kvalifikācijas.

UEL varoņi vēlreiz uzvarēs

Dudelange v Valletta
Otrdiena, 9. jūlijs, 19:00

Īslandē pagājušajā naktī, kā mūsu zēni Vikingur bija tuvu izjaukšanai, guess piekrita 77 minūšu uzvarētājam pret Hafnarfjordur.

Mēs tagad ejam uz Luksemburgu, un mēs dzirdam vāju slavenās himnas celmiem, jo ​​Dudelange uzvaras Vallettā Čempionu līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā.

Dudelange ir uzvarējuši Viņi ir ieguvuši savu nacionālo titulu katrā no pēdējām četrām sezonām, un pagājušajā sezonā viņi divkāršoja līgu un kausu. Pēdējais termiņš viņi arī ieguva visu Eiropas līgas grupas posmu, kas bija pārsteidzošs sasniegums.

Dudelange izkāpa dažus lielus hitters ceļā uz UEL lielo deju. Viņi izgāja Polijas gigantus Legiju Varšavā un Rumānijas pusē CFR Cluj, un viņi būs ieguvuši lielu pieredzi, saskaroties ar Olympiakos, Milan un Betis divreiz.

Maltas čempioni Valletta samazinājās pirmajā šķēršlī Čempionu līga un Eiropas līga pagājušajā sezonā, un kopš 2017. gada viņi nav ieguvuši Eiropas kvalifikāciju, kad viņi pārvarēja Folgore no Sanmarīno.

Dudelange ir uzkrājuši daudz pieredzes šajā līmenī, un viņi nav zaudējuši konkurētspējīga mājas spēle kopš oktobra. Viņi pabeidza pagājušo sezonu, uzvarot sešās no pēdējām septiņām mājas spēlēm visās sacensībās. Es atgriezīšos saimniekiem, lai uzņemtu ievērojamu pirmās kājas vadību

2019 P / L

Punkti Staked: 90
Punkti atgriezās: 76,44
P / L: -13,56 punktiSupply connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.