African Cup of Nations Padomi un prognozes Nigērija pret DienvidāfrikuMana izlase “šaušanas spēks, lai padarītu atšķirību

Senegāla vs Benina
Trešdiena, 10. jūlijs, 17:00 BST
Stay on Eurosport 2

Senegāla līdz šim nav bijusi vislabākā šajos finālos Aliou Cisse spēlētāji ir pelnījuši savu statusu kā skaidrus favorītus, lai redzētu Beninu lai sasniegtu pēdējos četrus. Tas saka kaut ko par Terangas lauvām ka viņiem ir tik daudz nežēlīgu, lai gan viņi vēl ir patiesi atraduši savu ritmu.

Senegāls varēja pabeigt tikai otro vietu no Alžīrijas grupas C grupā un bija tad nepārliecinoties, ka otrajā kārtā uzspiežot Ugandu 1-. Viņi ir parādījuši uzbrūkošās kvalitātes zibspuldzes, un viņiem nevajadzētu nepamanīt, ka viņi ir turējuši trīs tīras lapas četrās spēlēs

Šis aizsardzības ieraksts un viņu uzbrūkošais potenciāls ir iemesls, kāpēc mēs esam priecīgi atpakaļ Senegālā par Āzijas invaliditāti. Iespēja [1.52] uz Senegālas uzvaru 90 minūšu laikā būs pārāk īss daudziem novērotājiem, tāpēc mēs dodam priekšroku tiem ar -1. Āzijas invaliditātes sākumu. Ar šo atlasi jūs saņemsiet savas likmes, ja Senegāla uzvarēs ar vienu mērķi un gūs peļņu, ja tās iegūs ar diviem vai vairākiem mērķiem.

Benina būs grūta opozīcija – viņi visi ir izvilkuši visus četrus līdzšinējās spēles (90 minūšu laikā) – bet tas būs viņu visgrūtākais checks, un, visticamāk, to neizdos. Vāveres ir ļoti ierobežota uzbrūkošā puse – viņi nespēja gūt panākumus divās no viņu grupas spēlēm, un otrajā kārtā savā trešajā cīņā pret Maroku praktiski nekas neradīja (Benina uzvarēja par sodiem)

Defensively Benin var būt ciets, bet apturētais Khaled Adenon ir nozīmīgs trieciens. Adenons sniedz pieredzi un vadību, un kolēģi no otras puses Olivier Verdon bez Adenona kļūs neaizsargātāki

Unimpressive Tremendous Eagles pārvērtēja

Nigērija vs Dienvidāfrika
] Trešdiena, 10. jūlijs, 20:00 BST
Dwell on Eurosport 2

Underdogs Dienvidāfrika ir vērtība, ko viņi vēlas iegūt šaušanas uzvaru pret daudziem faniem Nigērija trešdienas vakarā. Tremendous Eagles ir [2.1] favorīti, lai uzvarētu 90 minūšu laikā, taču šī cena ir mazliet pievilcīga, ņemot vērā to, ka nav pārliecinoši Gernot Rohr augsti novērtētie spēlētāji.

sakāvi uz turnīra debitantiem Madagaskarā savā galīgajā grupas spēlē. Viņi otrajā kārtā ieraudzīja viduvēju Kamerūnas pusi 3-2, bet vajadzēja sliktu aizstāvību un apšaubāmu lēmumu pieņemšanu no Kamerūnas trenera Clarence Seedorf lai atgrieztos spēlē, kas, šķiet, aizgāja no tiem.

Nigērijai ir individuāla kvalitāte un kolektīvs potenciāls, lai uzvarētu šo spēli 90 minūšu laikā, bet nekas neattaisno to īso izredzes uzvarēt normālā laikā. Dienvidāfrika, iespējams, sarīkoja otrās kārtas sniegumu, kad viņi nodrošināja negaidītu, tomēr pilnīgi pelnītu 1- uzvaru pār saimniekiem Ēģiptē Kairā tāpēc tas dos lielu impulsu no šīs triumfes šajā spēlē.

riskēt atgriezties Dienvidāfrikā, lai uzvarētu: viņi ir labāk, lai izslēgtu opozīciju, nekā tie rada vērtēšanas iespējas. Tomēr nav nepieciešams, lai Bafana Bafana varētu uzvarēt 90 minūšu laikā: to lielās izredzes to izdarīt vienkārši paver izdevīgas iespējas atbalstīt tās citos tirgos.

Apsveriet, ka Nigērija var uzvarēt 90 minūšu laikā , atbalstot The Draw vai atbalstot Dienvidāfriku ar nelielu sākumu Āzijas Handicap. No šīm trim iespējām mēs atbalstām spēli, kas beidzas strupceļā 90 minūšu laikā: [3.2] izredzes uz šo notikumu nepietiekami novērtē Dienvidāfrikas izredzes ņemt šo spēli par papildu laiku

.Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.