Wimbledon Sieviešu Singles 8. dienaBarty līdz šim ir saskārusies ar visgrūtāko uzdevumu

Kamēr šodien vīriešu kārtā dominē smagie favorīti, tas ir – diezgan paredzami – mazāks par sieviešu grafiku šodien. Četri iecienītie šodienas astoņu sieviešu spēlēs tiek vērtēti [1.50] vai vairāk, un ir vispārēja tēma, kurā sacensībām vajadzētu būt konkurētspējīgākām salīdzinot ar vīriešu turnīru

. pirmais. Plānošanas atvēršana šodien plkst. 11.00 pēc Apvienotās Karalistes laika, iemīļotāka Ashleigh Barty ir [1.14]lai nokļūtu gar zāli mīlošo Alison Riske, un, kamēr es nedomāju, ka šī cena ir ārkārtīgi nevietā – es domāju, ka tas ir mazliet ērts tomēr – es domāju, ka tas ir Barty lielākais tests līdz šim. Es ar interesi izlasīju, ka Riske ir iecēlusi analītiķi lai mēģinātu palīdzēt viņai uzvarēt pasauli kā vienu no pirmajiem, tāpēc būs interesanti redzēt viņas spēļu plānu šodien.

Pliskova un Serena smagie favorīti, lai virzītos uz priekšu

Karolina Pliskova, pārceļoties pa karti, saskaras ar piecu gadu vecumu. Es esmu gaidām lielu apkalpojošu sadursmi šeit ar Muchovu, kam ir arī dinamiska apkalpošana – viņa šogad tur ir vairāk nekā 70% no visām galvenās ekskursijas virsmām, wager gan uz zāli, ņemot vērā Pliskovas ciltsrakstu virsma, es domāju, ka [1.17] par Pliskovu nav tālu no preču zīmes.

Mēs redzam arī Serenu Viljamsu un Simonu Halepu, kas ir līdzīgi kā attiecīgi Carla Suarez Navarro un Cori Gauff. CSN saņēma mūsdienīgu uzvaru sestdien pret Lauren Davis, bet, protams, Serena ir gigantiska spēja paaugstināt spēju salīdzinot ar laimīgo zaudētāju Davis, un pat šī ne-maksimālā Williams versija būtu pārāk labi spānim šodien.

Gauff ceļojuma beigas gandrīz iztukšo

Runājot par Halep, viņa ir [1.24]lai nokļūtu amerikāņu sajūtā Cori Gauff. Person nav ne jausmas, kā Gauff ir nokļuvis šajā posmā, bet viņa ir šeit, un cena Halep pat izskatās pāris ērces, kas ir lielas par šīm cenām. Ja kāds man loģiski var izskaidrot, kā Gauffs ir milzīgs nespēks, lai uzvarētu šeit, guess tikai [34.0] uzreiz ar Yastremska / Pliskova / Barty iespējamo nākamo pretinieku sarakstu lūdzu, informējiet mani.

Konta, kas saskaras ar Kvitova testu

Ar sacensībām, kurās tika apspriestas smagas izlases, tika apspriesti daži aizraujoši spēki, kuros iesaistīti spēlētāji, kas ir tuvāki spējām. Petra Kvitova saskaras ar vienu no mūsu tiešajiem cienītājiem, Johanna Konta un čehu [1.57] izbeidz Konta kampaņu. Patiesībā, aplūkojot pirms turnīra sacensības, guy bija maz cerības uz Kvitovu, ņemot vērā viņas roku ievainojumu, guess viņai līdz šim ir bijis ierobežots kvalitātes pretinieku saraksts . Konta ir liels jauninājums par kādu no šiem spēlētājiem, tāpēc šodienas sanāksmei vajadzētu dot interesantu ieskatu par to, kur ir Kvitovas pašreizējā spēle

Mūsu cita sieviešu tiešā izvēle, Petra Martic ir pareizi novērtēta kā ļoti maza [2.04] pazemojums, lai iegūtu pagātni Elina Svitolina, kurš pēdējos mēnešos pirms Wimbledon nebija augstā līmenī, savukārt iepriekš minētajam Yastremska ir statistiskā un tirgus mala [1.59] pret Shuai Zhang.

Strycova vērtība vienmērīgā izskata kombinācijā

Tomēr šodienas ieteikums ir Barbora Strycova pret Elise Mertens spēli, guess līdzīgi kā šodien izvēlētā vīriešu izvēle, tas ir diezgan piesardzīgs ieteikums. Strycova ir [2.32] par to, ko es uztveru kā “pick-em” spēli, un viņas zāles dati pēdējo gadu laikā ir lieliski (113,6% no kopējā daudzuma pēdējo trīs gadu laikā).

Neskatoties uz to, ka Mertens ir labāks spēlētājs no visas virsmas un vērtēšanas viedokļa, viņš nevar lepoties ar šiem numuriem uz zālēm, un, ņemot vērā šo neatbilstību, Strycova pie zemūdens cenām šodien ir diezgan loģiski.

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatings un skatieties visas darbības no Wimbledon uz Betfair Stay VideoResource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.