Vimbldonas vīriešu vieninieku 8. dienaManic pirmdienā dominē smagie draugi

Divu nedēļu Wimbledon sāk darboties, guess diemžēl vīriešu pusē ir nevienmērīgi saskaņotas tikšanās 16. kārtā. zīme [1.40] – David Goffin, par viņa spēli pret Fernando Verdasco – un tas ir kauns, ka šodien vēl nav sagaidāma vairāk sacensību sacensību.

Diemžēl mans modelis lielā mērā piekrita visai šai cenu noteikšanai tirgū – ir starp visām favorītiem un underdogs zaļo tiesu spējām – lai gan gentleman ir viens spēlētājs, kas uzsvērts kā neliela vērtība, kas ir mūsu piesardzīgais ieteikums šodien.

Berrettini var to aizvērt pret Federeru

Šī ir smaga pazemība Matteo Berrettini kurš ir [1.13] pret Roger Federer. Pēdējo 18 mēnešu laikā par zāli, Federers ir ieguvis vairāk pakalpojumu punktus (76% līdz 72%) un vairāk uz atgriešanos (38% līdz 34%), bet apvienotie procenti (114% līdz 106%) liecina, ka atšķirība starp abi spēlētāji nav tik lieli, kā varētu ieteikt tirgus.

Šie skaitļi arī parāda, ka Berrettini ir diezgan cienīgs līmenis – robežas top rated 10 – ar šiem skaitļiem zāli un tas ir arī godīgi domāt, ka, ņemot vērā viņa karjeras virzību šogad, viņš varētu būt uzlabojies kopš viņa zāles zāle atbilst pagājušajā sezonā, kas tika iekļauts viņa datiem.

Faktiski šajā sezonā starp abām spēlētāju virsmām ir mazāka atšķirība starp visiem spēlētājiem (106% līdz 111% apvienoto apkalpošanas / atgriešanās punktu) visās virsmās, bet Federeram jābūt iecienītam, un tas nav tālu no Būdams mājvieta viņam, ir grūti pamatot tirgus cenu noteikšanu, ņemot vērā Berrettini acīmredzamo spēju .

Spēles handikapa līnija biržā ir [2.20] ar Berrettini ar 5,5 spēļu galvu šodien tas izskatās kā labākā vieta sliktajam ķekaram

Bautista-Aguta ar vēsturiskiem panākumiem pret Pairu

Citās spēlēs, Roberto Bautista-Agutam ir dīvaini 8- galvas vadība savā spēlē ar Benoit Paire, kas, manuprāt, ir ietekmējis tirgu. Spāņi ir [1.25]lai uzvarētu, un, ņemot vērā, ka francūzis Paire ir tik ļoti cīnījies, ka viņš šajās galvas spēlēs uzvarēja – viņš uzvarēja tikai 54% no apkalpošanas punktiem – tad es domāju, ka tas ir godīgi kaut kādai ietekmei, lai gan viņi tikās tikai vienu reizi kopš 2015. gada.

Vēl viens dominējošais galvas gals ir Kei Nishikori 9- vadība pār Mihailu Kukušinu, kur viņš ir tikai samazinājies no divām kopām. Kukuškins (56% pakalpojumu punktu, kas uzvarēts šajās spēlēs) ir vēl viens, kurš šajās iepriekšējās sanāksmēs ir cīnījies, un tas prasītu ievērojamu uzlabojumu lai viņš šodien apstrīdētu Nishikori.

] Džokovičs un Nadals pārsteidzošs favorīts, lai virzītos uz priekšu

Mēs redzam arī Novak Džokoviču kā milzīgu mīļāko, lai nokļūtu līdz uzlabojošajam Ugo Humbertam – varbūt līdzīgs parādījums, kuram Hubert Hurkacz izstādīja piektdien pagājušajā nedēļā pret pasauli pirmais būtu reāls mērķis Humbert – kamēr Rafa Nadal ir līdzīgi cenas pret Joao Sousa

Turklāt mūsu tiešā izvēle Milos Raonic par ceturto ceturksni, ir divi spēles no konvertēšanas. Kanādietis ir smags mīļākais [1.19]lai nokļūtu pagājušā nedēļas pārsteiguma paketē Guido Pella

Sekojiet Danam par čivināt @TennisRatings un skatieties visas darbības no Wimbledon uz Betfair Dwell Video clip.Resource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.