Sarajeva pret Celtic derību padomiem un prognozēm


Sarajeva / Celtic
Otrdiena, 18:45
Are living on Premier Sporting activities

Grūts sākums

Skotijas premjerministra čempioni Celtic saskaras ar spēcīgu sākumu čempionu līgas piedzīvojumam, kad otrdienas vakarā dodas uz Bosniju. Hoops atrodas pie gandrīz 35 000 ietilpības Asim Ferhatovic Hase stadiona, kur viņi saskarsies ar Premier League BH čempioniem FK Sarajevo pirmajā kvalifikācijas kārta divkāršā galvenē.

Skoti ir favorīti, lai turpinātu, guess ir jāizvairās no agra sabrukums lai nodrošinātu, ka kaklasaite paliek dzīva, dodoties uz Glāzgovu astoņas dienas vēlāk. Tas var būt sacensību sākumposms, wager mēs esam priecīgi teikt, ka futbola derības ir atpakaļ, un jūs varat izteikt savu viedokli par vairākiem aizraujošiem Betfair tirgiem.

Giganti, kuru izmērs ir Atalanta,

Divovi pagājušajā sezonā Eiropā piedzīvoja pazemojošu sakāvi, kad Atalanta sagrāba Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā. Viņi izraisīja mazliet šoku, turot 2-2 zīmējumu pie Citta del Tricolore, Toloi un Mancini mērķi, ko atcēla otrā puse, ko vadīja Handzic un Sisic. Vilks un pāris mērķi ieteica, ka Sarajevai bija pusi iespēja izlaist cauri, wager viņu ambīcijas tika atrautas. Atalanta iegremdēja muskuļus, lai ierakstītu izcilu 8- uzvaru atgriešanās posmā.

Sarajeva ko vadīja bijušais Hearts streikotājs Husre Musemic baudīja vairāk panākumu vietējā mērogā, kad degošs taka godu citam augstākā lidojuma nosaukumam. Viņi pabeidza ar statistiku par 21 uzvaru, septiņiem zīmējumiem un pieciem sakāvi, beidzot piecus punktus no pakaļgala paketes. Cīņa par dzīvi kā nemierīgam ķeltu katram būs otrdien, wager ir grūti izdarīt spēcīgu lietu vietējiem iedzīvotājiem, kas kaut ko iegūst no šī konkursa.

Lennon ir patīkamas atmiņas

Neil Lennons atgriežas Čempionu līgas futbolā kā Celtic menedžeris, un viņš ir guvis darbu pastāvīgi pēc veiksmīga pagaidu vadītāja. Ziemeļīrijas atmiņās par to, ka šīs sacensības ir vadījušas panākumus un labprāt vēlētos atgriezties godības dienās, guess, lai iegūtu jebkādu iespēju to darīt, viņam ir jāpārvar sava komanda, izmantojot sarežģītu kvalifikācijas kampaņu . Kritums, kas iestājas kvalifikācijas pirmajā kārtā, nav ideāls, wager tas, ko ikvienam zaļajā un baltā krāsā ir jāiet ar

Skotijas čempioni pirmo reizi parakstīja vasaru, kad tika uzvarēts Christopher Jullien ] no Tulūzas no dūšīgs £ 7m. Francijas aizstāvim ir liela pieredze pēdējo sezonu laikā un bez grūtībām būtu jāiekļūst ķeltu mugurkaulā. Lennon sacīja presei pēc Jullien ierašanās, ka viņš ir spēlētājs, kuram ir visas īpašības, ko komanda meklē. Vadītājs cer, ka viņa jaunatne var palīdzēt noteikt ķeltu aizsardzības trūkumus Eiropā

 Christopher-Jullien-1280.jpg

Celtic ir jāaizsargā pret pašapmierinātību

Tas ir mazliet pārsteigums, ka ķeltu ir karstākie favorīti uz Betfair sporta grāmatas, lai uzvarētu šo spēli un lai iegūtu atbilstošu tirgu. Uzvarētājs, kas atrodas prom no mājām, redzētu, ka skotu viens solis nākamajā kārtā, wager tas joprojām ir ļoti agri sezonā, un spēlētājiem ir jāaizsargā pret pašapmierinātību, kas būs pirmā spēle, ko apmeklētāji var spēlēt, kopš pukstēšana Hearts Skotijā Kausa fināls atpakaļ maijā, iespējams, tiks atbalstīts 6/10.

Mēs esam redzējuši, ka Ķelti cieš no dažām šausmu izrādēm prom no mājām Eiropā, guess šajā Sarajevas pusē nav daudz, lai ieteiktu, ka viņi atvienosies vietējiem iedzīvotājiem ir ierobežota pieredze Čempionu līgas futbola spēlēšanā, un, kā jau minēts, viņi tika izspiesti, kad viņi nonāca pret pienācīgu opozīciju Eiropas līgas pēdējos termiņos. interese par 4/1 mājokļa prieku.

Atpakaļ t viņš tīras lapas

Ir daudz ko izvēlēties dažādos tirgos, kas piedāvā lielāku vērtību. Ja uzskatāt, ka Celtic ir pietiekami labs, lai uzvarētu šajā spēlē, var būt vērts uzņemt naudu, lai sasniegtu rezultātu. Saglabājot mieru aizsardzībā un tīras lapas aizvākšanai atpakaļ uz Parkhead, būs prioritāte to prioritāšu sarakstā, un jūs nevarat atgriezties abās komandās, lai iegūtu rezultātu 4/5.

Šajā cenā ir pietiekami daudz, lai atgrieztos kā tremendous singls, guess, ja jums trūkst vidusmēra futbola akumulatora, jūs varat pievienot kopējos mērķu tirgus savām prognozēm. Zem 2,5 punktu nokļūst pie 4/5, vai, ja jūs sagaidāt bezmaksas vakara vakaru, tas ir mazāksResource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.