African Cup of Nations Padomi un prognozes Mali pret KotdivuāruAtpakaļ mērķi abos laukuma galos

Mali vs Kotdivuāra
Pirmdiena, 8. jūlijs, 17:00 BST
Are living on Eurosport 2

[2.24] Kotdivuāra Kotdivuāra ] lai uzvarētu, nav vērts pieskarties, balstoties uz to trīs grupu fāzu izrādēm kopumā, guess izskatās pārāk lielas, ja jūs vienkārši vērtējat savu 4-1 galīgo grupas spēļu uzvaru Namībijā.

Un tur ir grūtības: Kotdivuāra parādīsies? Laikā, kad no viņiem izrādījās nepareiza grupas fāze, ziloņi bija neapmierinoši, pārspiežot Dienvidāfriku 1-, un pēc tam zaudēja to pašu rādītāju mērenā Marokā, guess parādīja, ka šis spēks tie var būt tad, kad viņi pameta nabadzīgu Namībiju, lai noturētu savu pēdējo 16 vietu

Maxwel Cornet, Max Gradel, Wilfried Zaha un Nicolas Pepe ir viens no turnīru labākie uzbrūkošie uzvedumi, un tiem ir potenciāls, lai nodrošinātu, ka dažos veidos Ziloņkaula krasts uzvar 90 minūtes. Tomēr Mali nedrīkst novērtēt par zemu: Ērgļi izcēlās E grupā (W2-D1-L0) un pasvītroja savus uzbrūkošos akreditācijas datus ar sešiem gūtiem mērķiem, ieskaitot 4-1 uzvaru Mauritānijā.

abu pušu spēks ir labākā derību iespēja: abās komandās ir jāiesniedz “jā”? tirgus ir pieejams [2.5] un virs 2,5 mērķiem [3.1]kas abi izskatās pārāk lieli. Tikai rakstot astoņi no 38 (21%) spēlēm bija iekļauti trīs vai vairākos mērķos, bet tas sola būt līdz šim viena no atvērtajām un izklaides spēlēm.

Labi saskaņotus konkurentus nevar sadalīt

Gana vs Tunisija
Pirmdiena, 8. jūlijs, 20:00 BST
Stay on Eurosport 2

Gana lai uzvarētu šo saikni, wager es gribētu apšaubīt, vai Melnās zvaigznes ir pietiekami kvalitatīvas, lai attaisnotu savu statusu, lai redzētu Tunisiju. Gana ir [2.6]lai uzvarētu 90 minūšu laikā, ar Tunisiju [3.45] un The Draw [2.9].

No šīm trim atlasēm Attract ir visvairāk pievilcīgs, jo šajās komandās ir maz atšķirības. Mēs jau iepriekš atzīmējām turnīru, ka Gana ir top rated-smagā komanda ar uzkrītošu kvalitāti. Andre un Jordānija Ayew līdz šim ir ieskaitījuši trīs Ganas četrus mērķus, un tie būs svarīgāki nekā jebkad agrāk, jo uzbrucējs Christian Atsu ir izslēgts no turnīra. 19659004] Garastāvoklī Gana var radīt intensīvu, enerģisku displeju 30 minūtes vai tā, lai atstātu savus pretiniekus nosusinātus Tas bija acīmredzams, kad viņi ieguva divas reizes 34 minūtēs pret Beninu (2- uzvaras) un divas reizes 27 minūtēs pret Gvineju-Bisavu (vēl 2- uzvaras).

Tunisija pievērsa visas trīs grupas spēles, lai gan viņi atkārtoti grūti pārspēt, viņiem trūkst nepieciešamās līdera, lai uzvarētu spēles. Menedžeris Alain Giresse nav ieguvis vislabāko no saviem spēlētājiem, guess potenciālajiem turētājiem: saimnieku vidū Ellyes Skhiri, uzbrucējs Naim Sliti un streikotājs un streikotājs Wahbi Khazri ir kvalitatīvs, lai nodrošinātu, ka tas ir grūts pēcpusdiena Ganai

Iespējams, ka tuvā spēle ir tāda, ka šīs divas komandas ir tik labi saskaņotas uz papīra. Piecas no sešām šīm pusēm ir beigušās ar strupceļiem, un mēs esam priecīgi atbalstīt šo spēli arī pēc 90 minūtēm.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.