Treble Betting Tips – 2019. gada 15. jūnija sestdienaSieviešu Pasaules kauss jau ir devis nedēļas aizraušanās un pārsteigumus, un pirms šīs nedēļas nogales darbības jūs varat panākt visus jaunākos padomus un priekšskatījumus Betting.Betfair Pasaules kausa lapā.

Kanādai bija grūti cīnīties, lai pārvarētu Kamerūnu savā E grupas spēlē, un viņi būs vēl viens grūts pēcpusdienā pret futbola papardēm. Jaunzēlande nekad nav uzvarējusi Pasaules kausa izcīņas finālā, taču tās ir labi organizētas un grūts, lai tās izjauktu, kā tās atklāja pret Nīderlandi.

Bet, lai gan viņi tikai vienu reizi ieguva pret Kamerūnu, kanādieši spēlēja kādu veiklīgu futbolu, un ar nedaudz vairāk nežēlību varētu būt vieglāk uzvarēt. 2015. gada ceturkšņa finālistiem ir talanti, lai atraisītu Jaunzēlandes aizstāvību, un, kamēr viņi paliek uzmanīgi pret skaitītāju, viņiem vajadzētu būt iespējai nopelnīt otru uzvaru.

Mēs aizveramies Pasaules kausa kriketa grupas posma pusceļā, un, kā vienmēr, jūs varat palikt aktuāli visos kriketa derību pasākumos ar Betfair.

Dienvidāfrika nebija viena no favorītiem, kas nonāca šī gada izdevumā, guess neviens no viņiem negaidīja, ka viņi uzstāsies tikpat slikti kā viņi. Trīs sakāves un izskalošana ir briesmīga atgriešanās Proteas, un vēl vairāk izmisīgs Faf du Plessis un co ir fakts, ka viņi līdz šim nav apstrīdējuši nevienu no savām spēlēm.

Spēlei pret turnīru minnows teorētiski vajadzētu piedāvāt zināmu atelpu, un Afganistāna līdz šim ir cīnījusies visās trijās spēlēs, wager Rashid Khan un Mohammed Nabi – kas ņēma četrus vārdus pret Šrilanku – viņiem ir spēles uzvarētāji. Turnīrs ir saistīts ar šoku, un tas varētu būt tas.

Šīs komandas nonāk sestdienas NRL sadursmē kontrastējošā formā, savukārt sākumā Dienvid Sidneja, kas zaudēja pēdējās divas, un Penrith, kas bija trīs kārtas uzvaras pēc tam, kad bija slikts sākums kampaņai.

Rabbitohs var norādīt uz izcelsmes valsts sērijas ietekmi, kas aplaupīja viņus no četrām pirmās komandas spēlētājiem, taču šīs nedēļas nogalē tās joprojām būs nepietiekamas ar Adam Reynolds, Tom Burgess un Sam Trūkst Burgess.

Tikmēr Penrith, ar galvenajām pusēm Nathan Cleary un James Maloney sāka strādāt labi kopā, ir pilns ar uzticību un aizveras astoņos galvenajos. Ja viņi var izdarīt labāku darbu, lai saglabātu bumbu, viņiem ir spēles uzvarētāji, lai pārsteigtu Rabbitohs un varētu būt labas vērtības likmes šajā nedēļas nogalē.

Kopējais likmes šim daudzkārtējam: [22.36] Atcerieties, ka vairākas cenas ir balstītas uz mūsu sporta čempionāta produktu, tāpēc visi laimesti ir atbrīvoti no komisijas maksas

.Source hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.