Nākamā Chelsea vadītāja derību prognozes un padomi


Nākamajā sezonā Frank Lampard ir [1.12] Chelsea menedžeris wager pašreizējais Blūza priekšnieks Maurizio Sarri izskatās aizzīmogojis savu pāreju uz Juventus pie [1.07].

Lampards būs populāra izvēle, pateicoties viņa leģendārajam statusam Stamfordas tiltā. Viņš spēlēja Blues no 2001. līdz 2014. gadam, trīs reizes uzvarot Leading League, un 2012. gadā uzvarēja čempionu līgas triumfā.

Bet vai viņš ir ieguvis, lai Chelsea – klubs, kuram ir septiņi vadītāji kopš 2004. gada? Lamparda iespaidā ar Derby valsti 2018./19. Gadā – viņa vienīgā sezona vadībā līdz šim – un aizveda klubu uz izspēļu finālu. Viņi parādīja raksturu un augstumu, lai pārvarētu Līdsa pusfinālā. Wager Chelsea vadība augšējā lidojumā būs atšķirīgs jautājums

Iespējams, ir negodīgi salīdzināt Lampardu ar vīru, kuram tas ir izdevies. Guess tas nav iespējams brīnīties, vai Chelsea gatavojas pieņemt izsitumu lēmumu pārceļot vienu uz otru. Kas reiz izskatījās kā nežēlība pret savu valdi, sāk izskatīties kā haoss, jo Chelsea slēpjas no viena vadītāja uz nākamo.

Sarri atstās reputāciju neskarts

Sarri sezona Stamfordas tilta pilna dusmas. Viņš sāka spilgti ar Chelsea uzvarēt savas pirmās piecas Premier League spēles, lai gan viņš tika ievests diezgan vēlu vasarā (klubam bija jāizstrādā Antonio Conte izbraukšanas noteikumi).

No turienes nāca lieta, un vārtsargs Kepa Arrizabalaga atteicās atteikties, kad Sarri vēlējās viņu aizstāt Līgas kausa finālā.

Chelsea tomēr atguva Sarri, wager pabeidza Premier League sezonu trešajā vietā, pirms uzvarēja Eiropas līgas finālu pret Arsenal. Sarri noslēdza savu pirmo sezonu ar 61% uzvaru ar Chelsea.

Viņš uzvarēja 39 no viņa 63 spēlēm kas atbildēja 2018.-19. Gadā, un vienīgais menedžeris, kurš kādreiz uzvarēja vairāk savā pirmajā sezonā pie tilta bija José Mourinho 2004. – 2005. gadā. Klubam vajadzētu būt vairāk nekā apmierināts ar Sarri darbu. Kāds būtu Arsenāls vai Mančestra United par šādu sezonu?

Sarri tomēr bija pietiekami daudz, lai Chelsea to nepietiekami novērtētu, un Turīnas zvans nāk tikai īstajā laikā itāļu valodā . Viņš nekad nav izskatījies pilnīgi ērti Chelsea, neskatoties uz viņa nevainojamo angļu valodu. Tagad viņš var atgriezties savā dzimtenē, būt starp viņa ģimeni un dūmu cigaretēm.

Lampards būs jauns sākums Chelsea

Viena lieta, ko Lampard var dot Chelsea, ir nemateriālā vērtība . Viņi nav patīkams klubs, daļēji tāpēc, ka viņi ir izturējušies pret saviem vadītājiem Abramoviča laikmetā, bet Lampards ir skaitlis, par kuru daudziem neitrāliem ir mīlestība

Līdzīgi kā Ole Gunnar Solskjaer pie United – klubs, pret kuru Chelsea atver savu 2019./20. Gada Premier līgas kampaņu – Lampardas iecelšana varētu iezīmēt jaunu pazemības laikmetu pie tilta, jo klubs koncentrējas uz jaunu spēlētāju izveidi un dodot vadītājam laiku, lai padarītu savu zīmi.

Chelsea ir [38.0] lai uzvarētu Premier League nākamajā sezonā, un, lai gan šīs ilgās izredzes ir pamatotas, tās varētu būt labāka likme četrām labākajām finišām .

Lampard ir tas ir labs mazākā klubā, viņš ir izteikts un ambiciozs. Ciniķi norādīs, ka visas šīs lietas bija patiesas Andre Villas-Boas gadījumā, wager Lampards saņems lielāku pacietību no faniem, un tas būtu lielisks stāsts, ja viņš gūtu panākumus.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.