Harpu aizsardzība, lai spēlētu neglītu melodijuĪrijas puse Finn Harps ir noplūdes mērķi pa kreisi, pa labi un centru, un Kev aizdomās, ka turpināsies šovakar

“Finn Harps ir vissliktākā aizsardzība divīzijā, un to pēdējās septiņas spēles ir sasniegušas vismaz trīs mērķus. “

Atpakaļ virs 2,5 mērķiem [2.06]

Porous strugglers atkal noplūda mērķus

St Patrick&#39s Athletic pret Finn Harps
Piektdiena, 14. jūnijs, 19:45

nākamajā mēnesī brīvdienās, nekā pagājušajā naktī bija Mallorca piedalījās mūsu BTTS derībās, bet Albacete tika liegta pāris skaidru sodu nomāktajā vakarā, un viņš pārspēja 2- sakāvi.

Tagad mēs ejam uz Emerald Isle, jo Īrijas Republikas Leading nodaļa sezona joprojām cīnās, un šovakar notiek intriģējoša sadursme starp St Patrick&#39s Athletic un rock-bottom Finn Harps.

Finn Harps ir bijis visu savu kampaņu dziļums . pēdējo sezonu), un savās 21 spēlēs ir savākti niecīgi desmit punkti. Viņi ir izlaiduši līgas augstākās 47 mērķus, un viņi ir zaudējuši pēdējās piecas spēles līgas un kausa izcīņā. Uz ceļa viņi nav uzvarējuši vienu tikšanos.

St Patrick&#39s Athletic nav ieguvis līgu kopš 2013. gada, un viņi atkal ir labā pozīcijā. Tie ir nekonsekvences modelis, ar līdzšinējām 21 spēlēm, kurās ir septiņas uzvaras, septiņi zīmējumi un septiņi sakāvi. Viņi ir uzvarējuši tikai vienu no pēdējām astoņām spēlēm

Finn Harps šausmīgi aizstāvot liek gentleman domāt, ka šovakar būs mērķi. Viņu pēdējās septiņas sacensības līgas un kausa izcīņā bija vismaz trīs, un tās ir atzinušas 11 reizes vairāk nekā trīs pēdējās sacensības. St Pat&#39s ir pieticīgs uzbrukums, guess aprīlī viņi ieguva pāris vārtus par Finn Harps 2- promenade no uzvaras, un es domāju, ka viņiem būs daudz iespēju.

2019 P / L

Punkti Staked: 79
Punkti atgriezās: 67,92
P / L: -11,08 punktiSupply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.